Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

kochana klade sie powoli ide sie myc itd:) caly wieczorny obrzadek mycia ciala zebow o jak mi sie nie chce:) Im czlowiek mniej robi tym mu sie mniej chce robic cokolwiek:) zauwazylam taka u siebie powinnosc;) Poli dobrej nocki kochana najslodsza:* i inne kolezanki:* do jutraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie ze masz tam tego futrzaczka:) nie zastapi twojego ale zawsze ciut zaspokoi ta potrzebe przytulania glaskania,szalenstwa:) kochane te psiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, a jak zacznie sie szkola to oczywiscie bede miala mniejsza dostepnosc do kafe, daltego musze miec nowy tel z internetem i dobrym wyswietlaczem ;) Luiso musisz prace sobie znalezc haha bo jak zacznie sie wrzesnie, to ja i Ann do szkoly, Rudi pracuje, Emi tez w banku bedzie pracowac, musisz tez sie wbic zeby samemu nie siedziec hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtedy Poli wejde na jakies portale randkowe hahahaaaaaaaaaaaaa i Was zdradze z jakimis ciachami;) hahaha dajesz mi wolne do wrzesnia?:) dzieki laskawco;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koiecznie Poli taki wiesz ceglasty z duzym wyswietlaczem:) bys mogla na przerwach pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to dobranoc kochana :* spuniaj dobrze i slodko razem z psiaczkiem :*:*:*:*:* buzaczki :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tak tak widzisz jaka ja kochana jestem jaki ze mnie szef co nie? :D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli , przepraszam nie doczytałam :) raczej będziemy mieszkać razem , za dobrze tu z nim mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) :* Ann tak myslalam ze raczej do domu nie wrocisz :) Luiso, nie wytrzymalam :( wieczorem przed spaniem zjadlam batona :( A dzis mialam przygotowana kanapke z pasztetem a mi pies sie na nia rzucil jak tylko na chwile sie odwrocilam i zjadlam z nutella...ah..ja nie wytrzymam... No mam na grouponie cos takiego! : http://www.groupon.pl/deals/trojmiasto/Studio-Urody-Prestiz/8584520?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_213&a=410 Znowu wzielabym opcje nr 3, ale zastanawia mnie czy brac bo tamjest tylko linia biala...a nie caly brzuch, pewnie gdybym poprosila to by zajechala tam czy owdzie, ale boje sie ze jak pojde na groupon to powie kategorycznie NIE i juz...i tez od stycznia dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ROzumiem Cie:) nie latwo zejsc ze slodyczy..sama sie mecze z tym .. niestety kochana wiekszosc przyjemnosci powoduje uzaleznienie a to powoduje cierpienie:) moze pomedytowac by:) matko wciagnela mnie teoria buddyzmu gdzie pisza ze pragnienia w zyciu ludzkim powoduja cierpienia wiec wyzbycie sie ich medytacja (obserwacja wlasnego zycia z zewnatrz i skupienie) daje jakies tam oswiecenie:) a tak czlowiek w zyciu uzalezniony jest tylko a to od potrzeb typu kasa,milosc,przyjemnosci a to cos tam stad ciagle jest nieszczesliwy:) Poli poczytaj sobie ja sie juz wkrecam w ta filozofie,ciekawe maja zalozenia,jak tak sobie poczytalam to normalnie jest w tym duzo madrosci.. http://pl.wikipedia.org/wiki/Buddyzm jesli chodzi o groupon kochana to widzialam noo super i laser w koncu maja za 169 5 zabiegow super..masz do wyboru tam wlasnie albo was,linia biala,baczki,pachy broda..niezla oferta:) kochana a nie chcesz wasika?:) za 169 to dobra oferta..a brzuch i tak zima bedziesz nosila zakryty..to Ty chcesz caly az od cyckow i ponizej pepka? caly tulow?:) kochana ja bym na Twoim miejscu wziela wasik bo to widac na twarzy..a brzuch swoja droga np linie biala ciekawe wlasnie czy mozna odrazu wykupic nie za 169 tylko za dwa razy tyle i niech Ci robi i to i to:? musiala bys tam zadzwonic i zapytac jak jest. Gratisow raczej nie robia ale oferta niezla jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chyba maila do nich napisze co i jak...Bo tak jak mowisz ja bym potrzebowala od gory do dolu, a no i wgl caly brzuch ale to z czasem i chyba zaczne od linii bialej, zawsze cos..a co do wasika to nie wiem..chodze dokosmetyczki tak czy tak, ktora mam pod nosem wiec hmm wolalabym przeznaczyc ta kase na brzuch, no chyba ze wykupie te groupony hahah, ale tak chyba nie mozna, bo tam pisze jedna osoba jeden groupon, wiec pewnie gdybym wykupila dwa i mialabym dziesiec zabiegow to pewnie tak nie dziala.. co dobuddyzmu to sie wczytam pozniej, bo chcialam isc ukladac puzzle haha ;) jakos tak mnie wzielo :) a co u ciebie? jak sie dzis czujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..teraz doczytalam 1 osoba 1 groupon. Jak Poli chcesz czy cos to zadzwonie i sie dopytam jak bedziesz miala problem z mailowym kontaktem bo Ty teraz za granica to rozmowa do pl drogo. Kochana no ciekawe teorie ten buddyzm to raczej fizlozofia niz religia ale naprawde wciagajaca. Ja dzis czuje sie dobrze:) wyzbylam sie wszelkich pragnien:) no moze oprocz chalwy o ktorej ciagle mysle;) a juz nie mam hahah;) to lec ukladaj puzlee:* do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do nich maila, wlasnie i zobaczymy, jak mi nie odpisza do jutra to bylabym wdzieczna Luiso :) A patrz na ich oferte http://www.studiourodyprestiz.pl/cennik-depilacja-laserowa.html Depilacja light sheerem na caly brzuch az tak droga nie jest...;) Hmm w razie co, bede tam wracac :) To dobrze ze lepiej sie czujesz :) Ja kiedy probowalam medytowac, bo to uspokajalo, ale nigdy dlugo nie wytrzymalam i zawze ktos nad glowa mi biegal haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu widze sa Poli normalne ceny:) nie jest to groupon chyba:)? no to jak cos jutro mi napiszesz co trzeba czy zapisac czy zapytac to Ci zadzwonie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a moze sobie baczki strzelimy hahah:) szkoda ze blizej nie mieszkamy razem bysmy pojechaly haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to sa normalne ceny, ale wydawalo mi sie ze az tak drogie nie jest, chyba tansze niz w niektorych salonach IPL ..:) oki dzieki kochana:* dam ci znac bo zawsze lepiej ty sie dogadasz niz ja tu przez maila.:) a jaka u was pogoda? bo u mnie zimno sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baczki, wasik, brode, brzuch i bedziemy jak te lale haha;) Szkoda wlasnie, zawsze razniej zwlaszcza ze ma sie ten sam problem a nie, takie gderanie, ze przesadza sie czy cos, od osoby ktora nie mialam stycznosci z taka iloscia kudlow haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze kilku partii ciala sa rabaty...to ja moze sobie tak machne wszystko? hahha;) jak szalec to szalec haha i za miesiac znowu...matko ilez to kasy sie wydaje... w 20 min, wydajesz 400zl..kobieta umie bic rekordy hahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo albo depilacja pasta cukrowa..wzielabym sobie uda, wasik, pachy..wcale nie jest tez drogie...ahh chyba musze duzo oszczedzac..ale z ta pasta cukrowa chyba zle by nie bylo..zawsze mniej boli niz wosk podobno..:) http://www.studiourodyprestiz.pl/depilacja_na_s%C5%82odko_past%C4%85_cukrow%C4%85_cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) pogoda kolo 25 st ok w miare w pl centralnej mowie;) no racja wszystko naraz zrobic by pasowalo i zbankrutowac;) pasta cukrowa ponoc lepsza niz wosk i mniej boli ponoc ponoc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wczoraj nie dałam rady już tu do was zajrzeć. wróciłam ze sklepu, zajęłam się moimi chorowitkami i dopadło mnie takie zmęczenie, że położyłam się i nawet nie wiem, w którym momencie zasnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem normalna :D hahahha 1500 puzzli które wyglądają tak samo... Hahah oczoplasu dostaje ;) Luiso no właśnie słyszałam ze pasta cukrowa mniej boli :) (RUdi? :) ) RUdi, właśnie jak tam twoje chorowitki? Już lepiej? Żebyś ty się tylko nie zaraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matko Poli, przeagentka z Ciebie 1500 puzzli szok :D szczerze mówiąc, to z doświadczenia powiedzieć nie mogę, bo ja nie robię depilacji pastą cukrową, ani sama na sobie też nigdy nie miałam, wiem tylko tyle co mówi teoria, czyli to same wiecie, że boli mniej niż wosk, ale wystarcza na podobny okres czasu. moje dzieciaczki tak średnio, synek już dużo lepiej, ale z córeczką nie za dobrze, coś czuję że niedługo znów będziemy musiały się wybrać do lekarza Emi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo córeczka antybiotyku nie dostała dlatego teraz ja pewnie bierze... to lepiej iść niż zeby znowu z synkiem gorzej nie było... Dzięki wiem właśnie ze starcza na podobny okres czasu ale właśnie mniej boli i to mnie kusi, ale bym to wzięła tylko wtedy kiedy bym tam jechała bo jednak na ta depilacje mam trochę km :) Siemanko EMi ;* co tam u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam co pisalyscie :) u mnie ok bez zmian zmeczona jestem upalem i jakos mam dosc wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc :( dlaczego on mi nie da spokoju maz dzwonil ale nie odebralam niech mi da juz spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×