Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi, to jest taka smutasna ale z pieknymi slowami ;) Ooo ta zmiana na 9 bylaby najlepsza bo masz potem spokoj :) Papa Luiso:* :) Ja tez ide sie polozyc czy cos, bo normalnie przysypiam, oczy same mi sie zamykaja i chyba musze sie chocby na chwilke zdrzemnac..:) Wiec do pozniej dziewczynki:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu sadzisz ze Cie nie kocha? co robi nie tak nie mowi Ci tego czy nie okazuje? o za grosze to tez by mi sie nie chcialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie usunęłam historii, i on to włączył , ale jakoś zagadałam zabrałam laptopa i usunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zrobilam eksperyment powiedzialam - jak nam n ie wyjdzie to bedziemy chociaz kumplami prawda ? - a on odpowiedzial - jasne ze tak :) sorry ale zakochany facet nie zaklada ze nie wyjdzie i odpowiedz powinna byc zupelnie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwaaa to odpalil;) moze chcial byc mily;) moze On Cie kocha ale boi sie ze wam sie nie uda ze nie masz rozwodu itd..albo sie nie przyznaje do milosci..nie wiem..zawsze mozesz mu pierwsza powiedziec 'kocham Cie' ciekawe co odpowie..ja Ciebie tez powienien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Emi . Może on nie umie powiedzieć wprost że Cię kocha, nie wie jak Ci wyznać że bez Ciebie nie widzi swojej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M non stop stęka mi przez telefon , że mam wracać do domu bo mu się tęskni jak pracuje i cały czas mówi że mnie kocha , coraz częściej pyta o dzieci , itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odpalil az mi sie lzy w oczach zakrecily jak to uslyszalam , on naprawde mnie nie kocha ja to wiem , jest mily slodki itd ale mnie nie bierze pod uwage w swoich planach wiem to na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi to ze tego nie mowi nie znaczy ze tak nie czuje niektorym trudno powiedziec te slowa...ponoc im bardziej facetowi zalezy tym mu trudniej powiedziec..zobacz amadeo mi powtarzal kilka razy 'kocham Cie' i co z tego napisalam ze to przyjazn a on jak szybciutko odpuscil...milo odpisal a teraz nic ..widac jaka wielka milosc..to nic nie znaczy kochana. Czyny sie licza. Slowa mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx kochana to z nas Ty chyba jedna szczesliwa :) trzymam kciuki by tak juz bylo na zawsze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa no wlasnie tez tak myslalam o tobie i amadeo , czemu on tak odpuscil latwo ? chcoc wiesz z drugiej strony dlugo na ciebie czekal . kurde sama nie wiem ale myslalam ze bedzie walczyl jakos o ciebie a tu dupa :( aniol tez by nie walczyl na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co jestem bardzo szczęśliwa. Może zapytaj go wprost , ja bym tak zrobiła , spojrzała w oczy i zapytała czy mnie kocha czy chodzi tylko o seks i o takie bycie razem z dnia na dzien bez planowania przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo akurat jestem ja a nie ma innej , bo zajmuje mu czas , bo jest sex i mile spedzenie czasu , wiesz jak to jest nie kazdy facet jest z kobieta z milosci jest bo jest bo sie cos dzieje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce go pytac wprost jeszcze sobie pomysli ze mam jakies plany w stosunku do niego , nie chce sie osmieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi a jak z Toba jest to nie czujesz ze Cie kocha ? kurde no a amadeo widac az tak nie kochal albo honorowy jest..trudno moze juz ma nowa. Wale to. Z jednej str nie kocham go a z drugiej uwierzylam ze mnie kocha i licze ze bedzie walczyl zabiegal a on se odpuscil i tu mnie boli tez mam troche w lewo w glowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi a Ty kochasz aniola ?? chciala bys z nim planowac przyszlosc i by stal sie twoim mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa to normalne ze oczekiwalas ze bedzie walczyl , tez bym oczekiwala , nie czuje ze mnie kocha naprawde , on jest bardzo szczesliwa osoba ma kase super prace rewelacyjne kontakty z rodzina jest atrakcyjny , ma udane zycie i mysle ze czy ja z nim jestem czy nie i tak bylby szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa nie wiem , jak widze to wszystko to jestem bardzo zawiedziona i jakos mi juz emocje opadly w zwiazku z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to dobrze ze taki jest ze ma swoje zycie rodzine..tak widac ma podejscie do zycia..jak Ci mowil,zeby sie nie zabluszczac na kims w razie utraty jego by cos w zyciu zostalo..moze taki jest poprostu ma takie podejscie aleee to nie oznacza ze Cie nie kocha kochana... moze zaczelas watpic bo TWoje uczucia sie zmieniaja..moze mezxa kochasz w duszy stad juz szukasz minusow w aniele? taa..liczylam ze amadeo bedzie walczyl a tu masz babo placek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem , ale spróbuj go jakoś podejść delikatnie Luisa , amadeo się pewnie odezwie , tylko musi trochę ochłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ale on bardzo honorowy jest watpie w to,ze ochlonie..a ja najchetniej bym sie z nim spotkala kurwa tylko nie wiem po co:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie facet adoruje zdobywa wiem,ze leci na mnie to mnie to razi :) a jak olewa to ja wtedy sie nakrecam..chore. JAkies gierki,bezsensu,,,dziala sila ignorancji. Gdzie tu milosc. W dupie chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze amadeo naprawde honorowy ? albo sie juz pogodzil ze go nie chcesz ? - bo juz mu to kilka razy sugerowalas od jakiegos czasu jak myslisz ? co do aniola mnie wlasnie emocje minely jak zobaczylam to wszystko , tak fajnie ze ma wlasne zycie dlatego wiem ze bedzie szczesliwy czy ze mna czy beze mnie , meza nie chce mam dosc i jego i tych wszystkich jazd poza tym mam inne problemy nie zostalo mi juz duzo kasy , w banku zarobie grosze , martwie sie i tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nadal coś do niego czujesz, a ja czuje że coś jeszcze wyniknie ze sprawy z aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×