Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi , nudyyy ! dziewczyny widzę ze na złość mi robicie , bo jak mam czas to w ogóle was prawie nie ma , a jak nie mogę wejść to zapisujecie ok 5 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh u mnie jest ok, troche w pracy zapierdziel troche nie haha w weekend mam wolne ;) Ann, a co sie stalo ze masz czas wolny? haha;) A jak tam u was? Emi?Rudi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy Ann bidaku zycie okrutne jest;) to badz czesciej to utrafisz na nas:):* EMi a jak tam Twoje sprawy? maz dal sie na spokoj?? z aniolem jestes wciaz:)? napisz wiecej:) Poli fajnie ze weekend wolny masz:) ech a ja wrocilam calkiem niedawno z elektro bylo ok. Nic nowego u mnie amadeo honorem sie uniosl ostro,zero reakcji..szkoda..poza tym b/z:) Rudi NIE widziala fotki nic nie psize..?;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski :) nie mialam ostatnio czasu tu do was zagladac. teraz mam sekundke. niedawno wyszly ode mnie kolezanki :) wiec milo spedzilam wieczor. troche podrinkowalysmy. a nawet wiecej niz troche. jestem nawalona jak kukułka :D i właśnie czekam na męża, bo za jakies 40 min ma przyjechac :D:D:D buziole moje kochane papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDI fotka jest dla Ciebie wczoraj Poli wkleila :) zobacz na poprzedniej str:) pijaczko TY kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) :*:*:* u mnie bez zmian , maz wczoraj dzwonil ale nie odebralam , dzwonil raz wiec sie nie wysilil zbytnio widac jak mu baaardzo zalezy , nie mam z nim kontaktu tak to mozna ujac , z aniolem jestem nadal jest ok bez zmian :) co u Was? luisa czy ja dobrze zrozumialam ? napisalas smsa do amadeo o nie odpisal tak ? jak sie czujesz jak kregoslup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam was ściągnąć telepatycznie, ale coś mi nie pykło ;] Emi może teraz mąż zacznie odpuszczać? Rudi , przypomniał mi się pewien kawał o kukułce i pijanej kobiecie. Pisz później co i jak z mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy Wam EMi Napisalam do amadeo na gg a on nie odpisal spytalam czy jest a on wiem ze byl bo pozno jest w domu ale juz kilka dni temu nie odpisal..pokazal tym,ze nie chce sie kontaktowac wiec sie nie odzywam choc tesknie za nim i moze zbyt pochopne to bylo ciut..nie kocham go ale cos tam wciaz czuje do niego..Kregoslup lepiej ale nie idealnie..daleko do normy jeszzcze. Kochana maz mysle ze nie odpuscil..kocha Cie i bedzie walczyl..moze minie czas moze nie ale na pewno sie odezwie..tylko to Ci nie pomaga jak wybralas marynarza,,,mam nadzieje,ze bedzie Ci z nim ok.. a POlinka gdzie?:) Ann(ulka) jak tam?:) jeszcze miesiac i szkola.. Dzis bylam w sklepie bralam sernik i lody..i widzialam jamajka i pomyslalam o Tobie;) byly tez te truskawkowe co lubisz;) Ja dzis mam OSTATNI naprawde dzien na slodko a jutro juz zazywam ten paraprotex na oczyszczanie trwac to bedzie miesiac ale cukier odpada juz na amen,na wciaz. Nie wiem jak ja to przezyje..tylko lody i chalwa mnie ratowala nie wiem czym to teraz zastapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia hej :* kochana ale Ty ta kuracje mialas juz zaczac tydzien temu z tego co pamietam :D oj wiem wiem ciezko sama sie znowu obzeram ;) co do amadaeo ale jaka decyzje za szybko podjelas ze to zakonczylas ???zalujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Luiso, a to nie w srode mialas juz zaczac ahhh hahha bedzimy cie wspierac w tych ciezkich chwilach i osladzac ci zycie slowami haha ;) Zalezalo ci na amadeo i cos tam bylo, wiec wiadomo ze tesknisz, a myslisz ze poczulabys cos do niego, cos wiec niz dobry przyjaciel?:) Emi, maz nie odpusci ale masz narazie spokoj:) A mi dzis naogi odpadaja tyle sie napracowalam i jeszcze do domu wracalam na rowerze! ahh zycie bywa okrutne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi Mialam zaczac tydz temu ale doczytalam ulotke ze wpierw trzeba bakterie lykac AC ZYMES potem wlaczyc po tyg paraprotex stad sie przesunelo i mialam dodatkowy tydz obzarstwa;) Poli Ale sie umeczysz po pracy na rowerze ojej bidulko:* Co do amadeo nie zaluje bo nie kcoham go ale tesknie za nim i to dziwne bo chyba nie powinnam skoro to kolega sama tego nie rozumiem ale jest ok w sumie.. Brzuch mnie boli ciotke dostalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ze kochane od jutra nie bedziecie mowic co Wy to nie jadlyscie blaaagam nie robcie mi tego:) ;) czeka mnie jakas gechenna wkolko zarlam serniki chalwy lody bulki a teraz kasze..ciemny chleb..surowki,rybki,bleeeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, brakuje ci jego "obecnosci" wiesz tych sms-ow, maili tego ze ktos do ciebie dzwonil pytal sie co u ciebie i wgl, takiej bliskosci, mysle ze dlatego za nim tesknisz;) Ahh a mi sie wlasnie dzis skonczyla;) bierz tabletki bo p co masz sie meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poli pracusiu maly :):* pusia no wiem o co chodzi zawsze byl gdzies tam obok gadaliscie sobie byl Ci bliski tak czy inaczej a nagle pustka kumam kochana :) a z amorem juz Ci przeszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh Luiso nie bedzie tak zle ;) Dasz rade ;) wszystko co dobre bedziesz jesc, tylko to ze cukru nie mozesz to jedyne cholerstwo w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli masz racje..tego mi brakuje Emi NO tak jak mowisz..a z amorem..hmm nie mam na co liczyc wiec juz nie czekam ani sie nie nakrecam..ale chciala bym :) dzis jak przeczytalam w horoskopie ze spelnia sie moje marzenia milosne to o amorze pomyslalam a tak juz nie czekam na nic.. ;) Co porabiacie dzis w weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, a kiedy do banku wracasz?:) Bozeeeee jak ja sie ciesze ze mam weekend wolny! wyspie sie i wgl...jezu nigdy tak nie docenialam lozka jak w te wakacje hahaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, mysl pozytywnie! Jak nie amor to moze ktos inny spadnie ci z nieba? :) Ja sie bede obijac w najlepsze ahhhhh....milo milo ;)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli dzieki:* jakos nie chce chyba juz zadnych emocji .. nie chce serio. To czeka Cie odpoczynek i spotkanie z Krissem w sklepie jak pojdziesz po slodycze;) Odpoczywaj kochana i ciesz sie pobytem tam bo juz niedlugo zleci czas i pora wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byl ostatni dzien szkolenia i od pon zaczynam juz prace :) poli zazdroszcze mnie czeka sprzatanie itd pusia no moze za 3 razem jak sie zobaczycie to cos wyniknie ? :) powiem Wam za aniol to chyba nie ma zadnych planow w stosunku do mnie naprawde on widze zyje swoim zyciem a ja jestem tak poprostu obok i chyba wychodzi z zalozenia ze jak bedziemy razem to ok a jak nie to tez ok naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi Watpie ..3 raqz go zobacze za 3 tyg pod koniec miesiaca jakos. CO do aniola mysle,ze mu zalezy..no a nie chciala bys by sie wprowadzil byscie mieszkali razem? wolisz sie spotykac z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh Luiso, w sklepie mam Juranda! haha :) Emi, no ja tez troche ogarne ale nieprzesadzajmy haha, ale bede weekend spedzala z wujkiem ;) Widzisz Emi, mowilam kiedys ze on moze nie brac tego tak powaznie jak maz i wgl, ale jak narazie jestescie razem i moze cos sobie poukladasz jeszcze;) Teraz w radiu leci ta piosenka Braci nad przepascia i normalnie pomyslalam o tobie Emi, jak zacza refren spiewac: " i ktoś zawróci nas (nad przepaścią wznieść) zmieni zdarzeń bieg gdy rozpędzeni gnamy wbrew przestrogom" Ahh Emi i zacznie sie praca, nie ma tak dobrze i sie obijac haha:D Na ktora bedziesz chodzila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziefczęta do 3 razy sztuka mój M prawie odkrył nasz wątek na kafe . byłby przypał, ale go odciągnęłam od tego raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh naprawde mu nie zalezy tak jak myslalam tak to widze , on jest za mna itd aleeee nie zauwazylam by widzial mnie w swoich planach , dlugo by pisac ale jestem zawiedziona a nie slyszalam tej piosenki :) bede pracowala na 2 zmiany , 9-15 i 15-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann! Jak?! Zostawilas kompa z kafe wlaczonym? hahah matko...:D i cos mu powiedziala zeby zostawil kompa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ups;) uwazajjj kochana Emi Moze dlatego bo wie,ze nie masz rozwodu..to co ma planowac...wazne ze Cie kocha i chce byc z Toba a jak sie ulozy dalej zobaczysz..:* klade sie kochane bo jestem nie do zycia:* fajnie ze Emi do pracy ruszasz zawsze czlowiek lapie lekki dystans wtedy jak miedzy ludzmi przebywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja tam takie grosze zarobie naprawde ze az zal , nie sadze by on mnie kochal , emocje wziely gore jak sie znowu pojawil i tyle , kladz sie buzkiiii :* ja tez ide sie najesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×