Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi, to bylo do przewidzenia, ze bedzie do ciebie dzwonil...w koncu napisalas mu niefajnego sms-a wiec sie z toba kontaktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie:)? ja nie mam pomyslu na wieczor:) jestem przed ciota i taki mam brzuch jak balon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmienie nr to zawsze moze przyjechac...kurwa myslalam ze juz mi da spokoj ja sie obzarlam i ogladam tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia dzis znow miala goraczke, ale po poludniu juz lepiej :) teraz juz moje ananaski leza w swoich lozeczkach z mąż i M..hmmm Lui, dobrze mi tak jak jest dokladnie teraz. nie ma ani jednego ani drugiego :) tak by moglo byc :) jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdycham bo brzuch mnie boli..;/ Poza tym ogkadam jakis film po ang z napisami holenderskimi czyli nic prawie nie rozumiem haha;) Emi, ja mial dac ci spokoj? To juz my nawet wiedzialysmy ze spokoju on ci nie da...Emi, zakoncz to raz a konkretnie spotykajac sie z nim, bo inaczej bedziesz sie tak bujala do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak probowalam zakonczyc to mnie blagal , potem mi wszystko wypomnial jakis czas nie odzywal a teraz znowu myslalam ze juz sobie odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, to defininytywnie powiedz koniec i nie ma ze blaga ze to ze tamto, jesli jestes pewna na 100% ze chcesz to zakonczyc to to zrob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Poli ma rację, to bylo do przewidzenia, że mąż się odezwie, zresztą tak jest za każdym razem i jeśli tego nie zakończysz, to nagle samo się nie rozwiąże. musisz podjąć ostateczną decyzję i zrobić co uważasz za słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakies pierdy ogladam w Tv Igrzyska olimpijskie jakies w Londynie jakies pierdoly i bamber jak balon mam a o zarciu mysle:) Emi Taa..wiadome bylo ze to nie koniec..musisz mu powiedziec raz a dobrze .. wtedy nawet niech nocuje pod drzwiami chyba jest dorosly musi zrozumiec ze nie chcesz z nim byc..musi to zrozumiec. Rudi :) haha no samej tez zle :) matko swieta te chorobska mogly by juz odpuscic na dobre te Twoje skarby Poli hahah to sie napatrzysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze on urwie kontakt na jakis czas a potem wroci i ja wtedy bede miala powod ze znowu mnie zostawil itd itd i latwiej wtedy by bylo to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi Toz mowilas ze wybierasz tak juz bo tak chcesz a teraz mowisz ze chcialas powod miec kochana!!! to musi byc swiadoma decyzja. Nikt za Ciebie jej nie podejmie. Ty musisz wiedziec czego chcesz..i sie zdecydowac..nie mozesz tak myslec ze 'o zrobie tak bo on zachowal sie tak by jego obarczyc wina..' przeciez nie o to chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwiej byloby to zakonczyc bo mialabys go o co obwiniac..Emi, tak sie nie robi..on na ciebie najechla wszystko ci wypowiedzial a teraz chcesz mu podobnym zaplacic...Emi, mowisz ze byloby latwiej, to skoro ciezko ci z nim zerwac to nie lepiej byc razem, zobacz znowu sie stara, a ty nic..Emi, albo w jedna albo w druga, bo obydwoje nie wiecie na czym stoicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu winnych..kochana nie mysl tak tylko podejmij dobra dla siebie decyzje wiem ze Ci ciezko ale co Ci zostaje.. nie dam rady bo pekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wlasnie ochote na jakis owoc czy cos..bo lasagne jadlam na obiad i jakos mi teraz dziwnie i chyba skusze sie jeszcze na cole...ahh... Luiso, czyzbys sie dzis objadla chalwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze cie wczesniej zostawil to nie jest powod? bo wiesz ze jest chory i tym sie usprawiedliwil cyzli tego nie chcial i moglibyscie byc razem, ale gdy tylko ci powiedzial co ci wybaczyl ty nagle zmieniasz zdanie...przyjmij to na klate i mysl, czy chcesz z nim byc i chcesz to raz na zawsze zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi Kurwa mac:) woz albo przewoz , rybki albo akwarium:) aniol albo maz:) wystarczajacy pwood jest taki,ze nie chcesz. Jesli tak jest bo TY kochana ostatnio co jakis czas mowisz tak a za chwile nie:) Wpierw sama sie zastanow a dopiero na koniec powiedz mezowi:) Maz ewidentnie chce byc z Toba. Ty musisz zdecydowac..ciezko ale trza slonko,pora juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjjjj!!!!!! nie wyjeżdżać mi z żadnym jedzeniem ani alkoholem, bo ja na ścisłej diecie. dziewczyny nie róbcie mi tego. nie kuście. nie! nie! nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli dwie wpierdolilam:) hahah ja chce malibu kokosowe jak masz EMi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi ale ja Ci juz nalewam chodz chodz pijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D buzki naprawde musze sie napic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi nie chce nic mowic ale ostatnio to Ty jego zostawilas:) Ty sie wyprowadzilas czyz nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×