Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

On Cie raz zostawil wtedy co swieta byly i ponoc wynikalo to z choroby..a potem Ty kochana sie wyprowadzilas z domu od Was..jak sie bedzie leczyl to nie zostawi Cie..nie wiem ..ale nie zachowasz ich dwoch kochana ktorys musi odejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi w dupie z kaloriami cale zycie tylko wlosy i kalorie w dupie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos TY nie odpisal kurwa pokazuje wielce urazonego..wkurwia mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazuje ze jak skonczylam to moge spierdalac juz..trudno jakos to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie. ja to sie musze pilnowac, bo troche odpuszcze i zachwile bedzie kolejne 2 kg do przodu. noo w sumie to nie dziwne, ze nie odpisal, bo pewnie nawet nie wie w jaki sposob teraz z Toba rozmawiac. no ale mogl chociaz napisac zdawkowe- u mnie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi a jak w pracy ? widac tak..ale mogl by byc kolega jak kiedys,,widac nie chce .. moze mu ciezko a moze sie msci w ten sposob ale brakuje mi kontaktu z nim. Moze sie juz pociesza;) ach tam daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ;D jestem na diecie i wiecie co w ramach tej diety wcinam sobie czekoladke wedla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a ja dzisiaj miałam wolne , chciałam jechać super hondą na zakupy , i chciałam się umalować , dziwnym trafem zginęła mi kosmetyczka jeszcze dziwniejszym znalazła się w kuchni , w szafce za lodówką. nie musiałam się rano zrywać więc poleżeliśmy sobie prawie do 11 w łóżku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę milke, zwykłą albo z orzechami , i zjadłabym rafaello Rudi , coś za słabo ucałowałaś dzieci od cioci ani skoro nadal jakieś gorączki się ich trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann hahhaaaa sielanka z M:) ale co on Ci ja tam schowal przez pomylke?:) hahahaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochana sielanka ciag dalszy z M:) haha:) wlozyl Ci kosmetyczke przez pomylke do lodowki?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochana sielanka ciag dalszy z M:) haha:) wlozyl Ci kosmetyczke przez pomylke do lodowki?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy suuuper :) dziwczynki taką mam prace i szefowa i w ogole atmosfere, ze tylko zyczyc sobie tak dalej :) blagam was, nie znęcajcie sie nade mną jeszcze tą czekoladą i rafaello :D uduszę was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochana sielanka ciag dalszy z M:) haha:) wlozyl Ci kosmetyczke przez pomylke do lodowki?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy suuuper :) dziwczynki taką mam prace i szefowa i w ogole atmosfere, ze tylko zyczyc sobie tak dalej :) blagam was, nie znęcajcie sie nade mną jeszcze tą czekoladą i rafaello :D uduszę was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylil sie ? ale jaja kosmetyczka w lodowce;) faceci sa uroczy czasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 3 razy Ann pisze i mi nie wysyla!!! ale jaja pomylil sie i wlozyl Ci do lodowki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zwariuje!!!!!!! wysylam wiadomosc chyba 8 raz od paru minut i nic zesz kurwa!!!!!!! normalnie net mi tak chodzi, ze nic tylko wywalic laptopa przez balkon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 razy do ANn pisze :) hahaaaaaaaaaaaaaaaaaa blad jakis wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była w szafce za lodówką. a zawsze leżała w łazience na umywalce albo półce. ta cholera ją schowała bo ja jej z łazienki nie wynosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zwariuje!!!!!!! wysylam wiadomosc chyba 8 raz od paru minut i nic zesz kurwa!!!!!!! normalnie net mi tak chodzi, ze nic tylko wywalic laptopa przez balkon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była w szafce za lodówką. a zawsze leżała w łazience na umywalce albo półce. ta cholera ją schowała bo ja jej z łazienki nie wynosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×