Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafkax

Gdzie w podróż poślubną?

Polecane posty

Gość zateskn
Ja marzę od lat o wycieczce do Gruzji, więc pewnie w tamte rejony bym się wybrała. Tym bardziej, że biura podróży wprowadziły wycieczki do Gruzji. Fajną ma na przykład Almatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaronowa
My byliśmy właśnie w Polsce i było super. Wyjechaliśmy w Polskie góry do Zakopanego. Wynajęliśmy sobie apartament w www.apartamenty-zakopane.net.pl i było świetnie. Codziennie kolacje na Krupówkach i spacery. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys 300 mies.
polecam cypr;) bylam w tunezji,hiszpani,lanzarote, grecja i fuerteventura jednak cypr ma cos magicznego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudze chwalicie a swego nie znacie. My spędziliśmy tydzień w Polskich górach. Środek lata, piękna pogoda i cudowna przyroda. Ja osobiście jestem takim małym patriotą i wolę nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajjka
pewnie, że w polsce może być super :) podstawa to wybrać jakieś ciche, miłe miejsce, gdzie rzeczywiście można spędzić czas tylko i wyłącznie we dwoje. ten hotel w głęboczku wydaje się być taką kameralną, przytulną miejscówą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albańcczykkk
Malediwy, teneryfa dla biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskafloreskakreska
Nasi znajomi zaskoczyli nas i kupili wycieczkę w alfa star :-) Szczerze mówiąc, to byłam przeszczęśliwa, bo nie miałam najmniejszej ochoty na kolejny komplet pościeli czy wspaniałe, ultra niezawodne żelazko :) Poleciliśmy do Egiptu, i spędziliśmy absolutnie genialny czas w Szarmie, pamiętam, że zwiedziliśmy też LuKsor, Kom Ombo i kilka innych starożytnych miejsc, nurkowaliśmy, byliśmy na Górze Mojżesza i w Klasztorze świętej Katarzyny, w aqualandzie. Słowem, ani przez chwilę nie nudziliśmy się. W tym roku postanowiliśmy powtórzyć przygodę z alfą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliam
Na tej stronie mozna znalezc cos ciekawego: www.przygodadladwojga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorretta
my robimy sobie objazd po USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie można wszędzie, moi znajomi pojechali na Mazury i też się dobrze bawili, ale jeden warunek powinien być spełniony, mianowicie ma być romantycznie, więc dlatego myślę, że warto szukać hoteli jak Dwór Oliwski, który położony jest w zacisznej okolicy, ma też specjalną ofertę dla dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z tymi ustronnymi hotelami dla dwojga z winoterapia!!! haha Jest wielka roznica miedzy byciem romantycznym a nudnym, wiec nie kazdy marzy o tygodniu lub dwoch spacerujac pomiedzy tymi samymi drzewami! Chyba bym sie ciela, gdybym miala spedzic podroz poslubna w "sanatorium" i byc "romantyczna" przez 2 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy w Tajlandii, wymarzone miejsce na podroz poslubna. Moze nie najtansza opcja, ale nie zalujemy wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy na Dominikanie z http://www.atlantistravel.pl/ Po prostu rewelacja! Wspaniale spędzony czas, piękna pogoda, czyste plaże:) nie mogłam sobie wymarzyć lepsze podróży poślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas padło na Chorwację - Park Narodowy Jezior Plitwickich, Park Narodowy Krka, Góry Dynarskie - coś pięknego :) Już się doczekać nie mogę :) Jedziemy na własną rękę i stacjonować planujemy w mieście Zadar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricka
My byliśmy w lecie w zeszłym roku w Tunezji (sierpień), a sam ślub też w styczniu. Trochę nam się podróż opóźniła, ale to ze względu na brak urlopu wcześniej. Jako, że odkładamy na dom, nie bardzo było nas stać na moją wymarzoną egzotyczną podróż objazdową do Tajlandii, ale Tunezja zrobiła na mnie świetne wrażenie. Pojechaliśmy z biurem Rainbow Tours, nie ukrywam, że zdecydowaliśmy się na ten kierunek i na to biuro bo było tanio. Ale nie żałujemy ani trochę ponieważ wycieczka była naprawdę świetna, hotel przeuroczy no i plaża jak z bajki. Dużą zasługę miała w tym arcypomocna pani z Rainbow, która piczołowicie dobierała ofertę pod nasze "fikuśne" wymagania :) Ogólnie rzecz biorąc, baaardzo polecam Tunezję, a szczególnie z RT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba Rodos we wakacje, ha, lipiec tam ponoć najgorętszy - prawda to? kto był i jakie biuro podróży polecacie? a po ślubie na 2-3 dni do Zakopanego lub Murzasichla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Rodos, trochę nudno, w zasadzie 2 miejscowosci warte zwiedzenia, reszta to lekka kicha. Wyspa jest łysa, drzew brak, atrakcji mało. Wzięliśmy samochód na 5 dni, i w 3 dni objechaliśmy wszystko co było do zobaczenia, a siedzieliśmy tam 2 tygodnie. Nie lubię imprezować, ani leżeć plackiem w hotelu więc wynudziliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hepi zamężna
Odradzam Bułgarię - bardzo popularny kierunek na tą okazję, a moim zdaniem błędnie. Owszem, Bułgaria jest super jeśli ktoś chce wypocząć i pobawić się, ale nie da się ukryć, że w Bułgarii przynajmniej jak dla mnie klimat jest bardziej imprezowy niż romantyczny. Polecam Rodos i Kretę (na tej drugiej sama byłam w zeszłym roku w podróży poślubnej z mym ukochanym :) ) Polecam też wybrać się w podróż z biurem podróży, nawet jeśli ktoś nie przepada za turystyką zorganizowaną. To taki "miesiąc miodowy" laby, a w dodatku jak sobie przekalkulujecie to zrozumiecie, że przy pięknym, luksusowym hotelu jeśli chcieć się samemu wybrać, zapłacicie znacznie więcej. W moim przypadku Rainbow Tours się doskonale sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkowa
My byliśmy w Grecji. Swoim samochodem, ale zwiedzilismy mnóstwo atrakcji. Po drodze zwiedzilismy Budapeszt (noceg w Szegedzie), a pozniej Olimp, Delfy, Płw. Pilion (plaża Melokotopulos czy jakos tak..oraz zatoka Domuchari - Krecili tam film Mamma Mia!.), Korynt (Górny i Antyczny) Kanał Koryncki, Ateny, Argos, Mykeny, Epidauros, Nafpilio, Monemvasia (wpadlismy też do Mistry ale juz niestety zamkniete było nie pozwiedzialismy - zdjęcia jednak są). Zwiedzalismy z rana do godz 11 zazwyczaj. Później chodzilismy na plażę w pobliżu miejsc zwiedzania. następnie jechalismy na 7 dni na Lefkadę (po drodze wpadlismy jeszcze do Wioski Nemea) gdzie już tylko plażowalismy i wypoczywalismy. Byloo super... Wziełam suknie ślubną mąż garnitur i na Lefkadzkiej plaży zrobilismy sobie sesje oraz w miesteczku Agios Nikitas bo tam mieszkalismy. Wakacje trwały 16 dni. Wydalismy na nas dwoje w sumie 1600 euro. (z wyżywieniem, paliwem, opłatami za drogi, Noclegami, zwiedzaniem). Mogłobyć mniej ale nei oszczedzalismy i chodzilismy do uroczych knajpek na obiadokolacje :) Polecam... Niezależni od nikogo bylismy i poprostu robilismy to na co mielismy ochote:) Bylismy w I połowie czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkowa
A Grecje wybralismy bo od 5 lat jeździlismy do Chorwaccji (3x Istria, 1x Pag, 1x Pag + Razanij (okolice Rogożnicy). Jeździmy zawsze samochodem i zwiedzamy okolice. Wychodzi taniej niż z biurem podrózy a mamy pewność, że nie zostaniemy na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my lecimy do Peru a z pierwsza laska byłem na Malediwach kasa poszła, ale laska odeszła.. niestety.. z czarnym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOllgaOlga
Wybieramy się w objazdową podróż po Polsce i sąsiadach:) Tak nietypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gościu z 01.05.2014 ;) jakby ci z tą drugą laską nie wyszło, to ja się zapisuje na nr 3 i np. wyjazd na wyspy Polinezji Francuskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelemka
W takim razie może coś bardziej oryginalnego? Na przykład Polinezja Francuska? Aktualnie kierunek ten ma w swoim programie turystycznym biuro podróży Memories Vacations: http://www.memories.pl/kierunek-podrozy/5/Polinezja-Francuska Jest to bardzo daleki, ekskluzywny kierunek. Znajdziemy się praktycznie na drugiej półkuli ziemskiej ale za to wrażenia niesamowite. To właśnie z tego rejonu pochodzą zachwycające zdjęcia Bora Bora. Apartamenty w postaci małych domków nad wodą, białe plaże z sypkim piaskiem oraz nisko opadające palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaBeza
A ja nigdzie nie jadę, nie stać mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto jechać w jakieś mniej uczęszczane miejsce. Na pewno nie zatłoczony Egipt czy Tunezja. Postawiłbym np. na Kubę. Byłem w zeszłym roku wraz z żoną – świetna sprawa. W http://www.zory.expertwakacje.pl/ mieliśmy zamówioną wycieczkę. Piękny kraj i nieziemska pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wybieramy się do Tunezji lub Turcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcja - oczywiście, szczególnie pięć gwiazdek, oczywiście wersja All Inclusive. Tunezja to już zupełnie inny klimat (Turcja nie jest krajem arabskim, Tunezja jest). Różnica znaczna na korzyść Turcji. A może jakaś objazdówka, okolice Neapolu i Sorentu? Może Kalabria z wyskokiem na Stromboli, albo i Sycylię. Algarve, jeśli lubisz ocean? Nawet dobra Grecja. Bo od Tunezji na 100 procent będzie lepsza dobra Bułgaria. Sałatka szopska chyba każdemu smakuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie tez mozecie obrać taki kierunek jesli chodzi o poszukiwanie odpwoiedniego miejsca http://www.antavia.pl/ Zwłaszcza ze naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×