Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafkax

Gdzie w podróż poślubną?

Polecane posty

Gość gość
Też polecam Hotel Lubicz. Nie chcieliśmy z moim świeżo upieczonym mężem jechac w jakieś długie podróże dlatego zdecydowaliśmy sie na wyjazd w Polskę, ale za to ekskluzywny ;) Nasz wybór padł na Ustkę i własnie Hotel Lubicz. Byliśmy bardzo zadowoleni. W SPA można poczuć sie naprawde rozpieszczonym i zrelaksowanym a pokoje są przepiękne. Lepszej podróży poślubnej nie mogłam sobie wymarzyć <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatika
Jak wybierać miejsce na podróż poslubną to coś niezapomnianego. Jeśli są fundusze oczywiście. My zaplanowaliśmy na Krecie. Itaka ma oferty nawet od 1300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed tanimi ofertami z Itaki. Otrzymacie najgorsze pokoje, w bardzo kiepskich hotelach. Ta firma ma trochę ofert wyraźnie droższych i wtedy wszystko jest akceptowalne, ale tani urlop z Itaki może stać się koszmarem, szczególnie jeśli chodzi o wyspy greckie. Jeśli zależy wam na tym kierunku i liczycie się z kosztami, to zaoszczędźcie na niepotrzebnych wydatkach na wesele, na tych pseudoatrakcjach, albo poszukajcie tanich ofert w innych firmach oferujących wycieczki. Ale mimo wszystko sprawdźcie dokładnie opinie na forach o miejscu, bo piękna wycieczka okaże się życiową pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, jest itakaforum.pl gdzie ludzie piszą prawdziwe informacje o usługach, świadczących przez ten urlopowy hipermarket. Warto przeczytać, żeby później nie mieć złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podróż poślubną polecamy coś z rodzimego podwórka- spokojną i malowniczą Muszynę. Hotel Klimek**** dysponuje stylowo urządzonymi pokojami i atrakcjami dla nowożeńców- specjalnymi zabiegami w SPA czy romantyczną kolacją w naszej restauracji. Dokładamy wszelkich starań, by każda para młoda miała podróż poślubną jak z marzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, mi już kilka osób polecało Hotel Lubicz jako super miejsce na podróż poślubną. Chyba właśnie tam wybierzemy się z moim przyszłym mężem. Nie chcemy jechać za granice, nie mamy na to czasu, ale bardzo zależy nam na tym, żeby się porządnie zrelaksować, a gdzie można zrobić to lepiej, jak nie w takim pięknym spa? ;) Sporo dobrego słyszeliśmy też o ich restauracji, więc już nie możemy doczekać sie tych pysznych posiłków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Nam z narzeczonym marzy się Teneryfa, wcześniej oboje byliśmy z Grecją, jednak kiedy poczytałam trochę o ich kuchni, to od razu zamarzyłam o takiej podróży, bo jestem ogromną miłośniczką próbowania nowych smaków. Zresztą pewnie sami nie spodziewacie się jakie przysmaki tam mają, dlatego warto o tym poczytać, ja to akurat znalazłam na stronie http://www.teneryfa-wycieczki.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z mężem w podróży poślubnej ...w naszym rodzimym kraju. Na ten czas zapragnęliśmy ciszy i spokoju bo byliśmy już nie raz za granicą i woleliśmy przeżyć ten czas w ciszy i spokoju. Wybraliśmy opcję luksusowej agroturystyki :). Pojechaliśmy do pensjonatu Siedlisko Orlik niedaleko Barlinka. Po przyjeździe czekała na nas butelka szampana i kosz owoców. Do woli mogliśmy się relaksować z baseniku z widokiem na piękny ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w podróży poślubnej byliśmy z mężem nad naszym polskim morzem, a konkretnie w Ustce, bo mamy do niej sentyment. Wykupiliśmy sobie pakiet dla dwojga w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl i w cenie mieliśmy pobyt w hotelu, wyżywienie oraz zabiegi w cudownym hotelowym spa. Urlop udał się wspaniale, wypoczęliśmy niesamowicie, było bardzo romantycznie i klimatycznie. Cudowne miejsce, żeby spędzić romantycznie czas we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia892
Ślub dopiero przede mną w przyszłym roku, ale za podróżą już trzeba się rozglądać. Od kilku lat marzy mi się jakiś piękny rejs. Coś innego niż standardowe okazje. Jeśli fundusze pozwolą, to na taki rejs na pewno się zdecydujemy. Mamy już nawet stronkę, na której będziemy szukać ofert https://www.podrozeirejsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na greckiej wyspie Zakynthos. Tydzień czasu płaciliśmy około 7 tys. To było ponad 3 lata temu ale załatwialiśmy wcześniej jeszcze w lutym. Było super. Uważam, że warto pojechać tam gdzie oprócz leżenia nad wodą można coś zobaczyć. Wypożyczyliśmy auto i dwa dni mieliśmy zwiedzania. Jeździliśmy indniem i nocą było z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli budżet nie ogranicza, to na taką wypasioną podróż na pewno wybrałabym się w wymarzonym kierunku. Tych mam sporo, ale na pierwszy rzut pewnie by poszła Australia. Cóż, kawał drogi, finansowo również temat wymagający, ale to chyba każdy powinien zobaczyć. Celujemy w dokładnie tą wycieczkę - https://logostour.pl/kontynenty/australia nie w samodzielny wyjazd. Jestem już przygotowana, wiem, co chcemy zobaczyć i wszystko jest w programie ich wycieczki. Pewnie plan zrealizujemy dopiero w 2019 - na razie odkładamy pieniądze. Na pewno wszystko jest do zrealizowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australia to cudowny kierunek, taki jeden raz na całe życie - może kiedyś się uda, na razie odpuszczamy. Znam Logos Tour z dwóch wycieczek - Chiny i Kenia. W każdym przypadku to były naprawdę genialne wyprawy. To co mi się podobało na tych wycieczkach, to przede wszystkim przewodnicy, piloci. Nie wiało nudą, tempo nie było zabójcze, potrafili pokazać miejsca, w których naprawdę można się było zakochać. Mega pozytywnie to wspominamy i naprawdę było warto zaliczyć te kierunku. A Kenię to pewnie jeszcze spróbujemy raz zaliczyć wyłącznie pod sam wypoczynek. Może zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bylismy w podróży poślubnej w spa. Wybralismy się do hotelu verde montana w kudowie zdroju, który znaleźliśmy na internecie i bardzo nam się spodobał. Zabiegi były świetne, a my bardzo odpoczęliśmy po weselnej gorączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak kto biedny, a goście zamiast kopert przyszli z prezentami, to czemu nie. Można i do SPA. A później to już tylko płakać. Można do tego SPA dojechać autobusem miejskim, bo mam zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szaleć to szaleć, podróż poślubna jest tylko raz w życiu ...najczęściej :) Polecam rejsy na Karaibach: https://www.rejsomat.pl/rejsy/karaiby . Mamy do dyspozycji wynajęty jacht, gotowy program i ciekawą trasę. Nie ma problemu, żeby zboczyć z kursu i poprosić skippera o zmianę planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolla9903
Rejs statkiem po Hiszpanii - taka moja propozycja. Wpadłam na to, bo ostatnio oglądałam oferty na stronie podrozeirejsy.pl i właśnie taka opcja tam było. Dla zakochanych - idealnie. Można sobie zerknąć, bo cenowo również było to zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria303
Hiszpania jest piękna.Wypoczywałam rok temu na Costa Brava i polecam choiaż jesli miałabym teraz planować wycieczkę to na pewno nie poleciałabym w lipcu . Było zbyt gorąco.O wiele lepiej jest zaplanować sobie wakacje w tych rejonach w maju czy w czerwcu. Jest przyjemniej. Na podróż poślubną natomiast polecam.... Paryż. Cudowny klimat, piękne zabytki, muzea. Nie bez kozery jest nazywany najpiękniejszym miastem europejskim i miastem zakochanych. Jeśli będziecie planowały Paryż to polecam Wersal: https://zwiedzamyparyz.pl/wycieczki-poza-paryz/wersal Takiiego przepychu to ja nigdzie nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub mamy pod koniec kwietnia a na podróż poślubną lecimy enterem do Turcji. Narzeczony chciał do Egiptu ale powiedziałam, że póki tam sytuacja się nie uspokoi moja noga i jego zresztą tez nie postanie. Nawet ze mną nie dyskutował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę na poważnie o tej wycieczce z Logostour, patrzcie - https://logostour.pl/kraje/seszele Jak oceniacie taki kierunek? Wydaje się być cudowny. Sprawdzaliśmy zdjęcia, program... Atrakcji ogrom. A znajdę kogoś, kto zaliczył te kierunki? Czego można się konkretnie spodziewać na miejscu? Czy czas wycieczki jest wystarczający do zaliczenia tam wszystkich najważniejszych miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z moim mężem wybraliśmy Malediwy jako miejsce, w którym spędzimy swój miesiąc miodowy. Bardzo fajną ofertę miało biuro podróży Konsorcjum.pl więc zdecydowaliśmy się pojechać z nimi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie ich. Załatwili za nas dosłownie wszystko, łącznie z ubezpieczeniem. Tak czy siak, z tego wszystkiego najlepsze było nasze zakwaterowanie. Ja na początku nie dowierzałam, że naprawdę jesteśmy w takim cudownym miejscu. Przebywaliśmy w bungalowach na wodzie, czyli budząc się mieliśmy cudowny widok na okolicę a wychodząc z domku mogliśmy od razu wskoczyć do wody :D Dodatkowym plusem było pyszne jedzonko, świeże owoce i warzywa. To była wycieczka życia! Jak gdzieś jechać to tylko i wyłącznie z konsorcjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dowolne miejsce, oprócz tych, wymienionych w tym wątku, zawierającym same reklamiarskie wpisy od biednych spamerów, dorabiających sobie w ten sposób do kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belline
Kierunków jest bardzo wiele . Jednak odrzuciłabym kraje takie jak Tunezja Egipt czy Maroko..... Nie wiem czy zaglądalyście na stronę ministerstwa spraw zagarnicznych ale aktualnie wyjazdy do tych właśnie krajów są odradzane. Zdecydowanie polecam za to takie kraje jak Hiszpania Portugalia Chorwacja Jest cieplutko, ładnie, niedrogo i bezpiecznie :) Jesli chcecie wybrać sie na krótki trip to idealnym miastem będzie.... Paryż: http://zwiedzamyparyz.pl/wycieczki-poza-paryz/wersal Na miejscu koniecznie wybierzcie się do Wersalu. Niesamowity przepych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×