Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama :(

mój facet powiedział, że jestem niedojrzałą smarkulą i ze ma mnie dość ...

Polecane posty

Gość młoda mama :(
i jeszcze się mnie pyta skąd ja wiem ile jego ojciec zarabia a przecież widzę jakim autem jeździ i już tam siedzi 15 lat to chyba nic dziwnego... eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Widzę że nie zrozumiesz więc mam radę wracaj do rodziców niech cię utrzymują a biednego chłopaka nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
tylko, że moja mama powiedziała... zrobiłaś co uważałaś żeby potem nie było płączu :( i ona jest taką chrześcijanką ciągle pyta kiedyślub a ten mi kazał pierścionek oddać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
A co z twoją rodziną autorko ? Jak zareagowali na twoją ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
ja mam 20 lat w tamty roku zdawałam maturę też bym chciała pójśc na sudia ale co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
TO SIĘ ZMIEŃ. Nie jesteś pępkiem świata pokaż mu że zasługujesz na wybaczenie i kto Ci broni iść na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, gdyby opieka nad dzieckiem spadła na babcię, bo Ty chcesz iść do pracy. Wtedy miałabyś prawo od czasu do czasu gdzieś zaszaleć, bo miałabyś na to kasę. A tak jesteś tylko pasożytem i najlepiej dla faceta i dziecka byłoby, gdyby Cię nie było z nimi. Gdybyś wtedy nie miała wszystkiego podsuniętego pod nos, tylko musiałabyć ruszyć leniwą dupę do roboty, to może być wydoroślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
a kto będzie siedział z dzieckiem? a jak się rok akademicki zaczynał to ja byłam w 8 miesiącu i co jak miałam iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Idź na zaoczne to raz Dwa- pokaż że można ci zaufać, że zmieniasz się, bo wątpię żeby ktoś cię zechciał z dzieckiem a jak widzę to z tym chłopakiem masz już życie ładnie ustawione. Dbaj o niego i maleństwo a o sobie myśl na końcu, bo on nie myśli o sobie tylko o dzieciątku i o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
I przestańcie obrażać dziewczynę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Byłam w 7 miesiącu ciąży gdy poszłam do szkoły, zaocznie, pracuję i daję radę fakt pomaga mi mama która zajmuje się małą gdy mnie nie ma ale na wszystko sama zarabiam i potrafię. Nie licz na łatwiznę daj coś z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
wiesz ile dziewczyn,kobiet chcialoby byc na twoim miejscu? jesli to nie prowo,a na to wyglada, to facet swietnie sobie radzi! obrotny, zaradny,honorowy,a przede wszystkim kocha swoje dziecko i dba o nie. nie bierze kasy od rodzicow,tylko sam zarabia. sluchaj, a ty ejstes na tyle bez szczelna ze bierzesz kase od jego matki? ja bym sie wstydzila!!!! dorosnij w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
no to chciałam się pogodzić, on się tak za te dresy i buciki wściekł bo wzięłam kasę od jego mamy na niepotrzebną rzecz... i wieczorem chciałam go przytulić to on się nie dał :/ ciężko... czasem sie czepia że czemu nie zgotowałam jak mały ma kolki i płącze bo jemu głupio jeść obiad u mamy na dole jak ma tutaj swoją kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Porozmawiaj z nim i przede wszystkim przeproś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
o jezu, ja m-c przed porodem psozlam z miejsca po licencjacie magistra robic!! bylam na 2 zjazdach i rodzic zaczelam. co autorko bedziesz tu kity wciskac. teraz na studia nie wrocisz,bo nie bedzie ci sie chcialo. dalej bedziesz pasozytem i mam nadzieje,ze zabierze ci ten pierscionek i dzieciaka, a ty bedziesz mogla na festyny chodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ty w ogole
jak może iśc na zaoczne? skoro nie ma pracy, kto ma jej to sponsorować? jesli mieszkasz w wiekszym miescie, gdzie jest twoja wymarzona uczelnia to idz na dzienne. O ile są naprawde na miejscu. Nic nie zapłacisz i nie bedzie cie w domu raptem 3 dni po parę godzin. Rozumiem ze chcesz gdzies wyjsc z kolezankami - nie masz pracy, nie masz szkoły wiec sie po prostu nudzisz. To by ci dało chociaż troche rozrywki. cos co mnie zaciekawiło wczesniej - wzięłaś dziecko na festyn w Wielkanoc? dziewczyno, było 0 stopni celsjusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
dziecko nie ma kolek 24 na dobe!!!!! mialas zcas isc do sklepu? w tym czasie moglas ugotowac obiad. ale leser!:) najgorsze,ze takie baby sa na tym swiecie i jeszcze tematy zakladaja:) oby to prowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama :(
tylko na chwilę zobaczyć był ciepło ubrany nic takiego się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Weź się w garść i pokaż że jesteś wartościową osobą :) Jeżeli idzie o buciki i dresy... jak było nie potrzebne to nie trzeba było kupować albo kupić tańsze a nie markowe -.- Jak długo jesteście razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego ją wyzywacie???? Może i jest młoda nie niedojrzała ale to nie powód aby ciskać obelgami. Zawsze można spokojnie wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
ona poprostu nie dorosła do roli matki,nie każdy dorasta.... oddaj dziecko do adopcji i wynies się do swojego domu jeszcze przyjdzie czas na zabawe w dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a i przestancie ja obrazac, czy wy jestescie takie idealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_1706
Tyle że ona nie chce rady tylko przyklaśnięcia że to ona ma rację nie chłopak albo nie dociera do niej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 20 lat a zachowanie 15 latki jak to czytalam to myslalam ze masz z gdzies maks 16 , zenada zachowanie małoletniej wiesniary ja mam 22 lat ale przepasc między nami w mentalnosci ogromna nie szanujesz pieniędzy bo ch,,,uj o zyciu wiesz dalas sobie jedynie ba.chora zrobic i tyle nie wiesz jak cięzko jest pieniądze zarobic styl wypowiedzi gimnazjalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba provo.. Kurwa jak można wydać 430zł na jakieś burackie ciuchy adidasa?? zwłaszcza, jak się tej kasy nie ma??? ooo losie.. zrzeknij się dziecka i idź się bawić, bo tylko to potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnnnnnnnn
Każda matka ma porawo czasem wyjść z domu, sama bez dziecka. Ale ty chyba naprawde przesadzasz. Ja też jestem młodą matką a w dodatku samotną i nie powiem chodze na imprezy ale raz w miesiącu bo szkoda mi syna zostawiac. A jak idzie do taty to ja wole odpocząc. Masz świetnego faceta, utrzymuje ciebie i dziecko... Chyba tego nie doceniasz.. Może jak to stracisz to docenisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Nie zrzekaj się :/ nie idź na łatwiznę tylko ciężko pracuj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvrtgtrfgvftrhgf
mozesz czasem wyjsc, odpocząć, ale niestety dziecko to obowiązek, ja mam 27 lat i wiem o tym, dlatego dziecka jeszcze nie mam, ale jesli chozi o ciebie to skoro nie masz pracy to nie powinnas kupowac komplecików za 400 iles zł, to bylo przegiecie, ludzie bogaci oszczedzaja, bo wioedza jak ciezko jest pianiadz zarobic. Dziecko wyrosnie z tego w trymiga, pieniadze zbednie wydane. jeszcze jakbys spacerowke kupiła. A nie jakis zasrany komplecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Młoda mamo - twój facet miał rację. Po twoich (specjalnie z małej litery) wypowiedziach wnioskuję, że na dzień dzisiejszy kandydatka na żonę i matkę z ciebie żadna. Weź się w garść, bo z każdym dniem rosną szansę na kopa w doopę od faceta, zabranie praw rodzicielskich i podobne sprawy. Miło ci będzie? Ja zresztą i tak mam trochę podziwu dla twojego faceta, bo ja już dawno bym sprawy załatwił. A swoją drogą to dziwne, że los styka fajnych gości i .... A, nie dokończę. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuj? studiuj? Przecież widzicie, że to jakieś leniwe babsko. Opieka nad dzieckiem i prowadzenie domu ją przerasta to myślicie, że tyłek do pracy ruszy? Po co? Przecież ma dach nad głową i kasę, a że biedny chłop się czasem na nią słusznie wydrze to jakoś przeboleje. Kolejny pasożyt i tyle. A w głowie jej nie rodzina tylko picie i imprezy. Sorry, ale jeśli jej nie odpowiadało takie życie, mogła dziecko oddać facetowi, albo do adopcji, a nie teraz robi z siebie sierotę zmęczoną życiem, ktora rozrywek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×