Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania2262

objawy ciąży tydzień po stosunku

Polecane posty

Gość ania2262

Witam! Mam pytanie i proszę o odpowiedź na nie... 2 kwietnia miałam krwawienie a 11 kwietnia miałam stosunek z chłopakiem. Cykl mój trwa 28 dni. Czy to możliwe żeby pojawiły się pierwsze objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu takie pytania?jak nie w tym dziale to w innym!NIE NIEMOŻLIWE ŻEBY OBJAWY CIĄŻY WYSTĄPIŁY PO TYGODNIU-wróć do szkoły i się doucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlaczego nie stosujecie antykoncepcji?a te które stosują dlaczego pomimo zabezpieczenia(np.w postaci pigułki)zadają głupie pytania-czy jestem w ciąży?jeśli jesteś dokładna i systematycznie bierzesz tabletki bądź na tyle jesteś rozsądna że stosujesz inną metodę antykoncepcyjną-nie martw się,nie bój w ciążę nie zajdziesz!!!!WSZYSTKO CO ROBISZ RÓB Z GŁOWĄ!!!nikt tutaj prorokiem nie jest,żeby później wiedzieć czy jesteście w ciąży!TYLE W TEMACIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×