Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czerwony Październik

Autentyk - sprzedawca (gdzieś za granicą) buntuje się przeciw...

Polecane posty

...noszeniu przez kobiety spodni. Czytałem o tym w jakimś czasopismie typu Nesweek czy coś, jakiś czas temu. To podobno ma miejsce gdzieś w jakimś małym miasteczku w USA - i to nie w żadnym Arkanzas, Arozonie itp. sprzedawca to nie żaden redneck. Został właścicielem sklepu, który jest jedynym sklepem spożywczym w promieniu kilku kilometrów. Postanowił że nie będzie obsługiwał pań w spodniach. Po prostu odmawia im sprzedaży czegokolwiek. Zero jakichkolwiek spodni (bez względu na krój) zero dżinsu i skórzanych kurtek, bluz (i innych ogólnie uważanych za męskie rzeczy) na kobietach. Ponoć przestrzega tego konsekwentnie. Powołuje się na prawo do odmowy sprzedaży i mówi że jeśli się komuś nie podoba to może iść do innego sklepu. A że w okolicy więcej sklepów nie ma ? Peszek, nie jego (sprzedawcy) problem. Podobno dużo kobiet nawet tych chłopczyc, kiedy idą do sklepu specjalnie zakładają sukienki/spódnice żeby móc kupić to co potrzebują. Jestem facetem, zgadzam się że żadne spodnie nie są kobiece (bez względu na krój, czy to dzwony czy rurki czy dżinsy czy coś innego), że kobiecie nie pasuje skóra, dżins itp. bo to raczej męski ubiór, że kobieta wygląda najlepiej w sukience, ale takie coś to już przesada, nie slyszałem jeszcze o tak radykalnym kroku w tęsknocie za prawdziwymi kobietami. A co wy byście zrobiły, gdyby w Waszym mieście/osiedlu była taka sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×