Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzej z uk

opisze swoje objawy moze ktos mi powie co mi jest

Polecane posty

Gość andrzej z uk

Sprawa ciagnie się od kilku tygodnni - jestem pod opieka lekarza ale w uk sie tylko czeka i czeka na kolejne badania i do tej pory nic nie zdiagnozowali poza torbielem na jadrze ale to inna historia zaczelo sie wlasnie od tego jadra- lewe jadro mnie bolalo i spuchlo- po kilku tygodniach naprawde kilku tygodniach lekrza 1 kontaktu skierowal mnie na usg i wyszly te torbiele nieszczesne - teraz czekam na zabieg ich usuniecia juz 2 tydzien ale terminu nie mam wyznaczonego jeszcze natomiast w ciagu tego czekania objawy mam nastepujace w pachwinie dolnej lewej czuje jakby gdzies w srodku cos uciskalo jak podnosze noge jak leze jak chodze. czuje ze tam w srodku cos jest ale nie moge tego wyczuc przez skore mam bardzo nieregularne wyproznienia gazy bardzo obfite ,bol kregoslupa na dole tuz nad posladkami promieniujacy wlasnie do tego nieszczesnego jadra i do polowy uda lewej nogi dwa razy zrobilem kupe z krwia widoczna czerwona natomiast od kilku dni mam bardzo ciemny kał < poczatkowo bagatelizowalem to bo brałem leki zeby nie palic i jak kiedys bralem kilka lat temu to po nim mialem smoliste stolce tez>a;e teraz juz lekow na palenie nie biore. Odczuwam ten dyskomfort wmpachwinie tak jakby cos tam bylo- nie moge nawet paska do spodni zapiac w tym miejscu bo mi cos uciska - mam takie uczucue jakby mi cos mialo wyrosnac na brzuchu < myslalem ze to moze przepuklina ale moj GP powiedzial ze przepukliny nie mam> mam powiekszone wezly chlonne w pachwinie po jednej jak i po drugiej stronie i od wczoraj zauwazylem pod lewa pacha powiekszone genrealnie czuje sue bardzo słabo - czasami czuje sie jakbym mial zemdlec kreci mi sie w glowie na nic nie mam sily , przejscie czasami dluzszego odcinka powoduje u mnie duze zmeczenie, z powodu bolu kregoslupa i tego rwania w pachwinie mam problemy ze schylaniem sie i wstawaniem z pozycji siedzacej. W nocy jak leze mam problem ze zmiana pozycji stad tez budze sie caly czas.mam 30 lat wczesniej na nic nie chorowalem. niestety czekanie na kolejne badania tutaj powoduje z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej i dlatego postanowilem w akcie desprecji poradzic sie tu moze ktos ma jakies pomysly co moze mi byc???? do PL na razie nie mam mozliwosci przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta dekada
nie chcę Cię straszyć, ale może to być rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta dekada
nie chcę Cię straszyć, ale to wszystko nie wygląda dobrze może to nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
wlasnie tego sie oobawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
tyle ze jem normalnie nie chudne ale dzisiaj to mam takie bole ze normalnie chodzic nie moge mam srodek p bolowy ale nie chce brac bo boje sie o nerki i watrabe zeby 3 tyg lykac pigulki p bolwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta dekada
musisz jak najszybciej zrobić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
no licze na to ze jak mnie wezma do szpitala na usuniecie tego torbiela to zrobia jakies badania bo do lekrza rodzinnego juz nawet nie chodze tylko dzwonie ze chce zwolnienie bo u nich to tak wolno wszystko dziala na usg z bolem jadra czekalem 2 tyg w koncu jak poszedlem z bolem wielkim to sie wystraszyl zadzwonil do szpitala i o dwa dni przyspieszyli a tak to prsze se brac paracetamol a jak nie pomaga paracetamol to kodeine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
od 4 tyg jestem na zwolnieniu bo wstyd sie przyznac ale czuje sie jakbym mial 70 lat:( i do tego bol jadra do konca nie wyleczony i te dolegliwosci co opisalem powyzej < chociaz bol jadra podejrzewam wynika z tego ze cos uciska na nerwy albo nasieniowod bo to jest taki bol jakby mi cos ciagnelo w dol to jadro >na usg jadra wyszedl tylko torbiel oczywiscie mogli mi zrobic usg reszty brzucha ale tu jest tak ze jak lekrz kazal usg jadra to robia tylko jadra i nic wiecej masakra ci lekarze w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegria80
Nie wiem czy to rak czy może coś innego ale zacznij od jutra pić soki z marchewki organicznej i odstaw całkowicie inny pokarm. Niech tutaj każdy mówi co chce ale większość chorób bierze się z nieprawidłowej diety. Takie oczyszczenie dobrze Ci zrobi. Jestem pewna że twoja dieta nie wygląda zbyt dobrze. I oglądaj filmiki. http://www.youtube.com/watch?v=tY-HsoJ0gr0 http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
codziennie od roku pije soki i jem owoce jem bardzo malo miesa unikam tluszczu duzo gotuje na parze wiec dieta odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody vaniliowe :)
Wiem jak wyglada parca lekzrzy w UK czy irlandii, faktycznie masakara :-o Ja też jestem zdania że takie oczyszczanie byłoby wskazane. Poczytaj o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody vaniliowe :)
hm..kurcze nie bede pisała bzdur bo nie wiem co to może być. Skoro dieta ok to rozkładam ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.......................mmma
mam podobnie, jestem kobieta , mam 29 lat, i torbiel jajnika do usuniecia...bole kregoslupa, ucisk na nerwy, nie mysl o najgorszym, ja mialam teraz robione badanie krwi na obecnosc markero nowotworowych , sa w normie ale strach jest jednak, co bedzie po badaniu histopat.po wycieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon__________
zbadajcię w kirunku pasożytów, bo są często powodem torbieli, poczytajcie o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon__________
to nie mój link ktos sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sndbhebehbd
WSZYSTKIE CHOROBY BIORĄ SIĘ Z ZASYFIONYCH JELIT, OCZYSZCZANIE WSKAZANE JAK CHOLERA. TAKIE RZECZY NIE BIORĄ SIE Z POWIETRZA. PASOŻYTY BARDZO MOŻLIWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
no wlasnie czytalem kiedys ze podobne objawy sa przy torbieli jajnika tyle ze ja jajnika nie mam chyba ze jakos sie przez nasieniowod to przenosi na cala miednice cholera wie moze ktos mial co s takiego?/? co do diety nie pije nie pale jem duzo warzyw i owocow bo w uk nie ma za bardzo czego jesc mieso ochydne sery tez wedliny nie wspomne slodycze maja do dupy oni wszystko maja troche jak z minionej epoki a taki bogaty narod sluzba zdrowia masakra ja chyba do pl sie zwioze na jakies badania tyle ze nie dam rady tyle godz samochodemw takim stanie jechac a latac nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć do PL bo tam
cię wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej uk
tyle pisania na maren, nikt nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z uk
z godz 21:37 podszyw:( dzieki ze wogle ktos sie odezwal do polski moge po 10 maja pomyslec jechac ale nie bylem dawno w pl i nie wiem czy mnie tez ktos przyjmie jakis lekarz bez czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta dekada
bez czekania to tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic poczekam tu do konca miesiaca moze mi to skierowanie do szpitala poczta przyjdzie i sie zobaczy GP mi powiedzial ze na takie skierowanie sie czeka 2-3 tygodnie W poniedzialek sie do przychodni tak czy tak wybiore po jakies tableki p bolowe na wszelki wypadek i pogadam z nim co jeszcze proponuje a jak uslysze ze mam czekac to napisze na niego skarge i poprosze o zmiane lekarza GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze ze ludzie
nie sądzą iż mogą się wyleczyć na biegu dietą sokową. Sam sok przez tydzień i jak będzie poprawa to czyli że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tamm oj tamm
Szkoda że nie mogę pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej dieta tylko sokowa to nie dla mnie bo odzywiam sie na tyle swiadomie tego co jem ze raczej diety nie musze stosowac pije codziennie sok z marchwii swiezy robiony z sokowirowki z dodatkiem soku z pomaranczy czasem z ananasa, pije bo lubie juz od bardzo dawna jem duzo warzyw na parze ryby z grilla unikam przypraw pikantnych nie jesm fast foodow nie pije coli od czasu do czasu piwo nie pale od 4 miesiecy < chyba ze sporadycznie przy piwie raz na 3 tygodnie jeden> nie jem nadmiaru slodyczy- od czasu do czasu jakis batonik albo czekolada pieczywo pieke sam z gotowych mieszanek w maszynie bo sklepowe w uk sie nie nadaje do jedzenia co mozna jeszcze zmienic w diecie?? nie uzywam oleju jak cos to oliwa z oliwek i to tez rozsadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tamm oj tamm
elegancka dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
co mozna jeszcze zmienic w diecie?? - wyeliminować truciznę, czyli mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z miesem moge sprobowac chociaz na chwile obecna czerwonego miesa jem bardzo malo moze raz na 2-3 tyg , tak to drob i ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×