Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margaretek

przyjaciółka

Polecane posty

Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że zaczęłam ograniczać kontakt z ludźmi, których dawniej uważałam za dobrych znajomych Z moją najbliższą koleżanką nie rozmawiam od połowy lutego. Uświadomiłam sobie, że ona odzywa się do mnie tylko wtedy, gdy trzeba jej sprawdzić, poprawić projekt, pomóc w pracy itp. Czasy, gdy poszłyśmy na spacer/na kawę żeby zwyczajnie porozmawiać minęły bezpowrotnie. Jest mi przykro, ale po co mi tacy znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaoko
większość znajomych takich jest. Ja mam wiele takich koleżanek / kolegów kiedy ja do nich pisze nie mają czasu się spotkać albo w ogóle zero odzewu ale kiedy oni czegoś potrzebują bądź nie maja z kim wyjść do mnie dzwonią i proszę o spotkanie... a jak już się widzimy to zaraz pożycz mi to, pożycz tamto a kiedy ja coś chce to nie wybacz ale nie mogę... mam dość takich znajomych. Kiedy wykreślam z listy takie osoby pozostaję mi kilka osób.. może 3? czy 5 ? to jest przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce gucii
wlasnie sobie siedze i mysle o tym samym, dawniej duza paczka znajomych at eraz nie ma z kim wyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×