Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halamiziowa

Aktywny wypoczynek

Polecane posty

Gość halamiziowa

Zapraszamy Państwa na wypoczynek majowy do naszego Schroniska. Znajdujemy się w lasach Beskidu Żywieckiego na Hali Miziowej, leżącej u stóp Pilska (1330 m.n.p.m), drugim po Babiej Górze co do wysokości masywie górskim w Beskidzie Żywieckim. Nasze schronisko oddaje do Państwa dyspozycji 90 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2, 3,4 z łazienkami i TV, pokojach 5 osobowych oraz zbiorowych ze wspólną łazienką dostepną na terenie obiektu. Posiadamy również pokoje o podwyższonym standardzie, 2 i 4 osobowe. Goście mogą zakosztować licznych góralskich potraw serwowanych w naszej restauracji, lub wielu przysmaków przygotowywanych na grillu. Największym atutem natomiast, są liczne szlaki turystyczne, pozwalające na aktywny wypoczynek w okresie weekendu majowego i nie tylko. Serdecznie Państwa Zapraszamy Załoga Hali Miziowej 33 488 72 54 schronisko@halamiziowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jestem osobą, która nie wytrzyma zbyt długo w jednym miejscy. Dlatego właśnie wyjeżdżając na wakacje, bądź ferie, w przeciwieństwie do moich koleżanek nie poszukuję luksusowego ośrodka spa, w którym spędziłabym cały urlop. Dla mnie najlepszą formą relaksu jest aktywny wypoczynek, dzięki któremu wciąż dostarczam sobie nowych bodźców i mogę przeżyć wspaniałe przygody.http://zaproszenia-tamtam.pl/jak-wypoczynek-to-tylko-aktywny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×