Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ÓsemkaÓsemka

wypadanie włosów

Polecane posty

Kobietki! nie dawno zauważyłam, że bardzo zaczęły mi wypadać włosy... rozumiem, że czynnikiem może być stres oraz przemęczenie.. powiedzcie mi co w takiej sytuacji stosować? co wam pomogło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarczyce zbadajjjjjjjjjjj
!!!!!!!!!!!! to może hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz 29 to i tak lepiej ni
o ja pierdole, jaki oryginalny topik, jeszcze nikt takiego temtu nigdy nie zalozyl :O w skrocie telegraficznym --mozliwe przyczyny: *hormony *stres *brak roznych pierwiastkow w organizmie (co moze byc spowodowane zlym odzywianiem lub np chorobami ktore powoduja zle wchlanianie) *choroby skory *toczacy sie stan zapalny w organizmie (np od zęba...) --konieczne badania i wizyty lekarskie *dermatolog *endokrynolog lub ginekolog ze specjalizacja endokrynologiczna (nalezy tez wziac pod uwage caloksztalt objawow) *lekarz ogolny i badania ogolne by sprawdzic czy nie toczy sie jakas choroba *stomatolog by zweryfikowac stan uzebienia --skuteczne srodki (oczywiscie oprocz leczenia wlasciwego) *picie pokrzywy *picie skrzypu polnego *odzywki czyli pokrzypol, fitomed regenerujaca, wcierki z joanny, wcierki z radicala, biovax, tez inne apteczne preparaty *olejki kokosowy, amla (moze byc tez ich mieszanka vatika) *suplementy typu skrzypovita czy belissa lub merz special (na sobie trzeba przetestowac skutecznosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×