Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efifia

przechowywanie biżuterii i torebek

Polecane posty

Gość efifia

Witam jak i gdzie trzymacie swoje błyskotki i torebki?? Ja biżuterię trzymam w szkatułce ale wszystko miesza się razem, łańcuszki się plączą itp :*(. Problem mam też z torebkami, leżą na dnie szafy i bardzo się przy tym niszczą.. Macie jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmala11
Ja mam drzewko na biżuterię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na allegro kupiłam mini gablotę - szkatułkę (jak u jubilera) ,format średni bo A4 ale teraz pierścionek,kolczyki czy łańcuszki nie są pomieszane i się nie plączą. A jeśli chodzi o torebki to z tym gorzej.Leża w szafie jedna na drugiej bo po prostu nie mam gdzie ich chować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja torebki zapakowałam do dużej walizki i leza w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia3haha
I nie boisz się że się zdeformują? ja niektóre wieszam na wieszaki a część stawiam na dół ale zawsze z gazeta w środku żeby trochę rozepchało. A na biżuterię znalazłam ostatnio sukienkę - http://www.yourhome24.pl/towar.236.organizer.na.bizuterie.little.black.dress.html Świetna sprawa bo dobrze widać gdzie co jest i zajmuje mało miejsca. Potwór z bagien prześlesz link jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucija
też mam drzewko ale za krótkie bo dłuższe rzeczy dotykają powierzchni i i tak się razem łączą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×