Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona cukinia

!!! Zdrowe odchudzanie z warzywami! Od 24.04 !!!

Polecane posty

Gość zielona cukinia

Czesc Dziewczyny, moze sie przylaczycie ? Od jutra MUSZE zabrac sie za siebie, mam okolo 10 kg za duzo, BARDZO zle czuje sie we wlasnej skorze, moj wyglad spedza mi wlasciwie sen z powiek, powoli trace do siebie respekt, bo nie potrafie sie wziasc za siebie, a tylko marudze. Mam 178 cm i waze 82 kg, mam 29 lat Od jutra ZABIERAM SIE ZA SIEBIE !!!!!!!!!!!! Planuje diete na bazie warzyw, jak najwiecej swiezych warzyw, surowek, salat, ryb, ew kurczak jak najmniej pieczywa, tluszczy, slodyczy, macznych produktow srednio: warzywa, nabial ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHETNE, najlepiej dziewczyny, ktore naprawde maja cos do zrzucenia, a nie odchudzaja sie z KOSCI NA OSCI :-P DAMY RADE !!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam, mam tez jakies 13 kg do zrzucenia, mam wole walki. Zasady takie jak Twoje, postanowilam calkiem zrezygnowac ze slodyczy i kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Popcorn ! super, to juz jakis poczatek ! ja w sumie nie mam az takiego problemu ze slodyczami... ale chipsy, paluszki, PIWKO itp to moja zmora :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat, jezeli mozna zapytac? bo mi z wiekiem coraz trudniej gubic kilogramy, kiedys to nei byl zaden problem, i jeszcze nigdy nie wazylam tyle ile teraz... W domu mam tez stepper, ktory lezy odlogiem i sie kurzy, przy mojej pracy to jest chwilowo jedyny sport na jaki mam czas, weiczorem przed tv, godzine na stepperze.... musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd macie zdrowe warzywa? no , nie z marketu , oczywiście.. a z własnej działki, szklarni..to się rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, chyba bede sama na polu boju, ale to nic, moze jak bede pisac to ktos sie dolaczy.. Dzisiaj na kolacje warzywa z grilla: papryka, cukinia, pieczarki, cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
Więc ja też ! :) W bardzo podobny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokaaa W kupie sila !!! moze jak polaczymy sily to bedzie nam latwiej ! MI bardzo brakuje silnej woli, nawet jak w ciagu tygodnia w miare trzymam sie wytycznych, to potem zawsze w weekend nadrobie... mam tego dosyc, nie cierpie siebie, kazde spojrzenie do lustra to meka... Mam nadzieje, ze to moje ostatnie podejscie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
Nie takie rzeczy człowiek znosi. Głowa do góry, dasz radę! :) Walka z samym sobą jest bardzo trudna ale możliwa, uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze dam(y) rade ! zreszta juz kiedy udalo mi sie ladnie schudnac, i bez problemu dalalm, rade, a jaka bylam z siebie dumna :-) Ile masz lat jezeli mozna spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już od kilku dni stosuję się do zasad zdrowego odżywiania, bardzo chętnie się przyłączę, żeby było raźniej się odchudzać :) Mam 20 lat, ważę 73 kilo, 173 wzrostu, chciałabym w efekcie schudnąć 10 kilogramów, czyli jest trochę walki przede mną ;) Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asem53a
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ! Wczoraj na kolacje wlasnej produkcji surowka z bialej kapusty i grillowane wazywa, dzisziaj reszta na obiad i moze kolacje. Na stepperze tylko 20 min, ale to pierwszy dzien.. Sniadanie w postaci kawy i duzej gruszki. A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokaaa
Ja wczoraj wieczorem "poleciałam" i dziś zaczynam South Beach. Zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia :-) ja wczoraj wieczorem mialam burze mozgu, ogladalam zdjecia, gdzie jestm szcupla, i mam 10 kg mniej, poryczalams ie, i teraz bede walczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka czerwona
WItam:) Ja z checia sie przyłacze bo wczoraj na wieczór wreszcie postanowilam ze od dzis koniec!!! Mam bardzo duzo do zrzucenia jakies 30 kg i wreszcie musze sie wziasc za siebie:!!!! Postanowilam; Jesc małe porcje 3-4 razy dziennie nieskokaloryczne duzo pić godz dziennie śmigac na rowerku plus cwiczenia na brzuch(moja zmora) Mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka czerwona
Mam 27 lat i w sumie od zawsze zmagam sie z kg kiedys jednak udało mi sie schudnac 35 kg ale przyszła ciąża i wszystko wrociło:(Dziecko obecnie ma 4 lata a ja od 4 lat sie zbieram i zebrac nie mogłam do diety:( Ale do dzis mam nadzieje koniec. własnie spadam na godz jazdy na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×