Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

MAM PROBLEM

Polecane posty

Gość andrea jagar
ja z nowego sącza? Nawet nie wiem, gdzie to leży :D Ty nie zmieniaj tematu ślubniczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza grochowa
andrea, wydaje mi się, że z tą koleżanką piją do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
dlaczego do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
normalnie, jak chcesz to mogę tu dać nawet 5 wpisów w tej samej minucie, to żadna sztuka. Tobie jest potrzebny dobry psychiatra. Najlepiej przed ślubem bo jak cosna nim pójdzie nie tak, to przez kolejne 2 lata bedziesz nas zadreczać swoim użalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz
na pewno nie jedna i ta sama osoba bo mnie tez wkurwia slubniczka wiec jest nas 2! :D albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza grochowa
wydaje mi się, że ślubniczka myśli, że jestes kimś kogo zna, andrea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
w realu? Na szczęście tak nie jest i nie będzie, bo z takimi ludźmi się nie zadaję i trzymam z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
:classic_cool: nie jestem facetem, aby mi cos schodziło z kręgosłupa :classic_cool: to niezłe musi miec kontakty z innymi, skoro na kafe ją znajomi prześladują :D Ja byłam przekonana, że ona tu, na kafe, z kimś zadarła i dlatego tak pisze. Zacne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
na swoje życie nie narzekam, dowalać lubie jedynie idiotkom i to nie wynika z frustracji, tylko z mojego suczego charakterku :classic_cool: Po prostu nie toleruję głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslasz jakieś głupoty, kontakty te co chcę utrzymuje w bardzo dobrych stosunkach, to że ty masz pokopane życie to nie znazy że kazdy takie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar zaczerniona
zaczerniać ci się zachciało? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar zaczerniona
ostatni post powtórz w języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczenia dla slubniczki
z okazji zbliżającego się ślubu zycze ci aby twoje wesele bylo koszmarem. By kazdy wszystko skrytykowal, a maz zdradzil cie z kelnerka na twoich oczach. Zebys zachlapala swoja suknie rosolem i zeby pradu zabraklo na weselu. Zycze ci takze wielkiej ulewy z piorunami. Zycze ci takze by jak najwiecej osob ci odmowilo i zebys dostala same pute koperty. Zycze ci tez abys do rozwodu przygotowywala sie troche mniej skurpulatnie niz do slubu. Mam nadzieje, ze zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Ja
hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wistaa
widzę ze niezlej rozrywki przysparza ci kafeteria. Ciagle smiejesz sie i to po pachy to ty taka slibniczka smieszka jestes :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HnM
Slubniczko idz na policje. pokaz te wiadomosci, bo one zawieraja tresc karalna. Policja w ciagu 5 minut rozpracuje skad pochodzi nadawca, albo popros dobrego kolege, to zaraz jej kompa rozpracuje. ktos Ci zyczy smierci, naprawde to jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam to głębokim poważaniu zawistnych i zazdrosnych żmij, no ostatnio kafe mnie a raczej jej puści pisarze rozbrają, myślą że to robi na mnie wrażenie, że się załamię, że się pobeczę, ehhhh a niech piszą, jak im to pomaga to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na policje to nie liczcie
Nie bądźcie śmieszni z tą policją. Mnie ktoś groził znałam osobę, w wiadomościach na gg groził, że mnie zgwałci, pobije i zasztyletuje. Poszłam z wydrukami na policje i nic nie zrobili. Jesli myslicie, ze policja zajmie sie powaznie sprawa, ze ktos komus na forum napisal, zeby zdechl to jestescie smieszni i naiwni. Policja nawet powaznymi przypadkami sie nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HnM
a ja znam przypadek, jak kolezanka doniosla na dziewczyne ze jej napisala smsa ze jej wpier... za cos tam i policja przyjechala do tej laski, ktora grozila.. policja chetnie zajmuje sie takimi sprawami, bo one sa "spektakuarne'" i wtedy moga dowiezc ze sa skuteczni. ja bym poszla bo widac, ze ktos naprawde Ci zle zyczy i grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na policje to nie liczcie
widocznie zależy od regionu u mnie jakas opieszala byla. A tez mialam ochote cwela nastraszyc policja, ale sie nie udalo:O Eh zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stale śpiewka o zmarłej matce, kochanej rodzinie i o tym, ze pieniądze są nieważne. Nawet jak są poruszane inne tematy, to ta idiotka w końcu zejdzie na któryś z tych trzech motywów (albo wszystkie razem) i pie**oli od rzeczy." Do zmarłej mamy akurat się nie czepiam bo śmierć jest czymś najgorszym co może spotkać człowieka ale z pozostałymi rzeczami się zgadzam. Ślubniczka wiecznie podkreśla że ludzie którzy zwracają uwagę na pieniądze nie mają mózgu, są idiotami czy jeszcze nie wiadomo kim. A ja się tak tylko zastanawiam co ona jada, w co się ubiera, za co robi wesele, kupuje dziecku zabawki... A to dobre. Aż się zastanawiam czy ona taka poczciwa i święta czy taką udaje. Powinna żyć powietrzem i miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo eloll
My jesteśmy małe ludki hop sa sa hop sa sa. I slibniczki sie nie boimy hop sa sa sa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony taka religijna i taka świętoszka a do ślubu cywilnego szła w ciąży, a teraz mamy 2012 rok a ona po 3 latach dopiero kościelny bierze. To dopiero obłuda. A wielce tłumaczy innym że są idiotami, a kim trzeba być żeby zaliczyć wpadkę biorąc pod uwagę że nie trudno o antykoncepcję. Zaraz Ślubniczka zacznie tłumaczyć ze chcieli to dziecko tylko chyba najpierw wzięlibyście ślub cywilny i kościelny a potem się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i własnie o tym w ktoryms
temacie pisalam. W ogole strasznie meczaca jest i po prostu nie wiem czy kto kolwiek ma ochote jeszcze zyczliwie udzialac jej rad, bo ja jak widze kolejny temat ktory zalozyla to az mnie mdli. Tak jak ten co za sens mial? chyba oczywiste ze zaprasza sie wedle wlasnego uznania, a nie obcych ludzi, ktorzy nie wiedza jakie relacje ja lacza z kims z rodziny. Bo nie stopniem pokrewienstwa sie zaprasza, a bliskoscia. Ja rodzonej siostry nie zapraszam na wesele, natomiast z mila checia zaprosze kuzynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie
a z mama to chyba na litosc probuje brac i zeby jej wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×