Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xylinka

Pytanie odnośnie diety DUKANA - 1 faza ???

Polecane posty

Chciałam Was zapytać, jako bardziej doświadczone, czy bułki, chlebek, ciasta (marmurkowe, sernik,murzynek) można jeść w 1 fazie? Nie potrafie wytrwac bez słodyczy i dziś zrobiłam drożdżówki z serem (wg przepisu Dukana) i z tego co czytałam, to można ale mimo to proszę Was o odpowiedź I drugie pytanie odnośnie kakao, bo różnie czytałam (że można w 1 lub ,że dopieri w 2 fazie), chodzi mi jako dodatek do ciasta (np do marmurka) czy można w 1 fazie? I czy naprawdę jecie ile chcecie, wieczorem też??? I chudniecie??? Czy macie link do książki Dukana w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupadupa
co to za dieta bo napewno nie DUKAN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na Grupy Wsparcia Dieta.pl ja tam byłam zalogowana kiedy byłam na Dukanie, możesz tak wszystkiego się dowiedzieć i fajnie sobie pogadać, osobiście mi ona nie służyła przerwałam po 4 miesiącach,chociaż schudłam , życie bez owoców to nie dla mnie ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trykietka
"do dupa", to Dukan, są przepisy na ciasta, słodycze Dukana ale nie wiem czy od 1 fazy, ale moja kuzynka się odchudzała, kupowała skrobię kukurydzianą, otręby i robiła jakieś mufinki czy desery dukanowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupadupa
w 1 fazie takie rzeczy sa nie dozwolone chude mięso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z kością, wszystko na grillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu podroby: wątroba, cynadry, ozór cielęcy lub wołowy (czubek) wszystkie ryby, tłuste, chude, o białej lub niebieskiej skórze, surowe, pieczone, wędzone lub gotowane owoce morza (skorupiaki i mięczaki) drób oprócz kaczki i bez skóry chuda szynka, chude wędliny indyka, kurczaka lub wieprzowe jaja chude produkty nabiałowe (chude mleko, chudy biały ser, chudy serek wiejski,jogurty naturalne i aromatyzowane słodzikiem bez tłuszczu, serki homogenizowane bez tłuszczu). W drodze wyjątku Dukan dopuszcza produkty które mieszczą się w granicach 4-6% (np. śmietana odtłuszczona do 3%, ser ementaler o zawartości tłuszczu do 5%). półtora litra wody z małą zawartością soli mineralnych środki wspomagające : kawa, herbata, herbatki ziołowe, ocet winny, zioła, przyprawy, korniszony,cytryna (nie jako napój), sól i musztarda (umiarkowanie) otręby owsiane do 2 łyżek na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupadupa
tzn te co wypisalam sa dozwolone chodzilo mi o te ktore Ty wypisalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pieczywo
a chlebek, bułki dukana na bazie otreb owsianych, pszennych, bez skrobi, bez mąki można na 1 fazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×