Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Panowie, co was wkurza w kobietach?

Polecane posty

Oj, myslę, że wszystkich nie pamietamy, to by trzeba było prowadzic rejestr przestepstw i wykroczeń :) To ja powiem co mnie wkurza w facetach, nie znosze tekstu "o co Ci chodzi" kiedy chwile wcześniej rzeczowo i konkretnie powiedziałam dajmy na to "umyj po sobie kubek". Jak mozna bardziej sprecyzować taka prosbę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten brak logiki, bezsensowne gadanie etc. uważacie za powszechny problem kobiet, czy odnosicie tylko do waszych pań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijczyk
A mnie nic w kobietach nie wkurza mam taki spokój w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijczyk
ja Was wszystkie kocham bez Was świat bylby bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, reklamacji w sumie niewiele a i niektórzy panowie żadnej urazy nie czują :) To teraz pytanie, czemu do cholery nie umiemy sie dogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Ciągłe podejrzenia o posiadanie kochanki i wszelkie umizgi z tym związane. Takie tam, że zdradzam itp. Brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szparek, no to już spory problem, ale u kobiet to sie raczej samo z siebie nie bierze. Normalna kobieta podejrzewa kiedy ma ku temu podstawy a podstawą jest albo wczesniejszy wybryk albo jakaś zmiana w zachowaniu faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijczyk
no nie wiem kto nie może ten nie może ja problemów nigdy nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukrowa a mnie sie wydaje, że aż tak bardzo sie nie różnimy. Mężczyźni maja tylko z natury mniej empatii, ale obie płcie potrafia byc wstretne, zrzedliwe, zakompleksione, marudne, leniwe itp, choć mamy te niechlubne cechy w nieco innych proporcjach :) Na "mamuśki" też po równo najeżdzamy, albo jest mausiny synus albo curusia. Nigdy do tego nie dojde gdzie jest ten pies pogrzebany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Tak, tylko przez takie pieprzenie odciewa się pieprzenia i właśnie myśli o skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijczyk
faceci zrzędliwi i marudni to chyba nie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szparek, miałam podobny problem ze strony faceta, grzebanie w gg, mailach, telefonie, torebce było na porzadku dziennym :( nawet śmiał do moich znajomych na odpisywać albo dzwonić, a sam zrobił wybryk wczesniej paskudny. I znów punkty po obu stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
kobiety to materialistki chcialyby wszystkiego traktują zycie jak wielki sklep - "dajcie mi wszystko, zanim zamkną" nie mozna miec wszystkiego wiec nie mozna kobiety zadowolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolumbijczyku, no znam mrudy i zrzedy z penisem :) Jesli to nie facet to jak takiego dziada nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Kolumbijczyk, a Ty już zaobrączkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goguś, my chcemy dajmy na to wczasy, ciuchy, bizuterię,kino i restauracje a wy wypasiony wóz, mecz, koncert, komórę i inne gadżety plus narty w sezonie zimowym. Wygodny dom dla obydwu płci zdaje sie równie atrakcyjny. Problem tkwi tym, że statystyczna kobieta zarabia mniej i pracuje krócej, miewa przerwy na okresy wychowywania dzieci i dlatego kase na dom, dziecko i swoje pierdółki żebrze od męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbijczyk
dobra musze się rozpisac bo macie mnie w dupie, po pierwsze normalny gość wie że kobiety mają swoje chimery i trzeba to po prostu rozumieć jako kobiecą całość, jak się laska kłóci to trzeba dać jej się wykrzyczeć poczekać bo i tak jej przejdzie, a nie jak debil dawać się wciągać bo tylko gorzej bedzię, do tego laski potrzebują co jakiś czas głupiego prezenciku czy miłego smsa niby wiadomo a prawie nikt tego nie robi, co jakis czas na odczepne coś pomożesz w domu to tez bedzie szczęśliwa. Te drobiazgi plus kilka innych i nigdy problemów z babami nie ma. A jak facet ma problemy emocjonalne wali fochy, obraża się, nie odzywa itp to dla mnie jest nie zrozumiałe bo to nie cechy chłopa on ma mocniej stąpać po ziemi jak jest inaczej to znaczy że mamusia mu się we znaki za bardzo dała. Po spełnieniu tych warunków nie ma chuja zeby w związku nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdslkvm
maciekst jestem pod wrażeniem twojego sprzętu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawie nikt tego nie robi, co jakis czas na odczepne coś pomożesz w domu to tez bedzie szczęśliwa. nie bd szcęsliwa jeśli zobaczy ze robisz cos na odczepnego więc się nie dziw ze pożniej jest foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
"Po spełnieniu tych warunków nie ma ch*ja zeby w związku nie wyszło." problem w tym ze jest chuj:)bo powod zeby sie zjebalo sie zawsze znajdzie z większościa twojej wypowiuedzi sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×