Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corobicmamamama

4 dzien goraczki- co robic

Polecane posty

Gość corobicmamamama

dziecko ma 16 miesiecy, dzis 4 doba jak wysoko goraczkuje od 38,5 do 39,3. Wczoraj bylam u pediatry uszy-zdrowe, gardlo-zdrowe-osluchowo ok. Dziecko ma spucheniete oczy od tej goraczki, robie oklady, kapiele w letniej wodzie ale po leku szybko goraczka znow wraca.Dzis zrobilysmy badania morfologii i crp -wyszlo wszystko ok.......niestetty od wczoraj walcze zeby pobrac probke moczu ale sie nie udaje ani w kubek ani w woreczek..... zaznacze tez ze lekarka stwierdzila jakas wirusowke ale za dlugo ta temperatura wysoka. Juz sama nie wiem moze to na zeby ma ich tylko 6, slini sie mozno i wklada wszystko do ust,,,, czy mozliwe by tak wysoka goraczka byla od zebow i tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobicmamamama
dzis oczywiscie idziemy do innego lekarza prywatnie skonsultowac , jutro znow poprobuje znow pobrac mocz-moze to infekcja drog moczowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobicmamamama
moze ktos mial podobna sytuacje i sie wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jakiej konspiracji piszesz
Tak jak napisała "Po moich smykach"- crp w normie, czyli nie ma infekcji bakteryjnej. Co ma zrobic lekarka w takiej sytuacji niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
moze to byc wirusówka ale temperatura powina po dniach maleć , jesli nie spada to mogło dojsc do nadkazenia i tylko antybiotyk tu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobicmamamama
no w sumie z tego wszystkiego nie pomyślalam logicznie skoro crp ma 0,6 i jest w normie to przeciez nie moze miec zakazenie ukladu moczowego......to ja juz nie wiem co robic.....i co mi dzis lekarz drugi powie- mam nadzieje ze nie skieruje nas do szpitala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowlesssssssssssssssss
z tym CRP to bym sie tak nie sugerowała bo moja córka miała zapalenie płuc a CRP w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
daj dziecku pić - po 20 minutach weź dziecko do łazienki - postaw gołe koło wanny - puść wodę i łap siku do kubeczka - u nas zawsze działa - albo posadź na nocnik a na dół daj kubeczek i niech tam nasika.. ale u nas taka gorączka zawsze była anginą - ja nie widziałam żadnych objawów a angina była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooonikaaaa
Mój syn jest co prawda starszy- ma prawie 5 lat ale też właśnie skończył gorączkować. Gorączkę miał od czwartku, dochodziła do 40 stopni, wczoraj w nocy jeszcze mu zbijałam temp. Byliśmy u lekarza- stwierdził, że panuje jakiś paskudny wirus, bo mój syn był kolejnym dzieckiem z takimi objawami- tazn. wysoka gorączka i poza tym nic. Dostał leki przeciwwirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, co do płuc tak i czasem jest bezobjawowe, albo tylko z gorączką, a wykryje je tylko zdjęcie rtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Od rodziców dostałam ostatnio do opieki nad maluchem zestaw z termometru BabyTemp i kompresu żelowego mini. Tak mi się wydawało, że ten kompres to tylko dodatek właściwie bez większej wartości więc go dorzucają do zestawu, żeby klientom pokazać, że mając coś więcej, a w praktyce okazuje się, żę chętnie po niego sięgam i stosuje przy opiece nad niemowlakiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 17.09.2019 o 13:58, Gość majka napisał:

Od rodziców dostałam ostatnio do opieki nad maluchem zestaw z termometru BabyTemp i kompresu żelowego mini. Tak mi się wydawało, że ten kompres to tylko dodatek właściwie bez większej wartości więc go dorzucają do zestawu, żeby klientom pokazać, że mając coś więcej, a w praktyce okazuje się, żę chętnie po niego sięgam i stosuje przy opiece nad niemowlakiem.

 

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×