Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dagusia82

grota solna

Polecane posty

Witam , myślę o pójściu z córeczką ( 3 latka) do groty solnej. Mieliśmy jechać nad morze ale jestem w 6 miesiącu ciąży a mąż najwcześniej na początku czerwca dostanie urlop. Czy któraś z was była z dzieciaczkiem (oczywiście chodzi mi o ok 10 wejść bo zdaję sobie sprawę ze to nie jednorazowa impreza). z góry dziękują za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manada00
ja chodziłam z synem - odkąd skonczyl rok. Było bardzo fajnie, tyle ze w tej konkretnej byla sól na podlodze i zabawki jak w piaskownicy.. wiec maly sie nie nudził, a ja moglam sie zrelaksowac na lezaku. Więc: 1. zadbaj zeby mialo co robic 2. ubierz cieplo bo w grocie jest dosc chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkamarmurka
My zaczniemy od tego miesiąca, bo dostałam w firmie MultikarnetOk i on pozwala mi miedzy innymi na wejscia do groty solnej. No jestem tez strasznie ciekawa efektów, ale mysle ze bedą one pozytywne, zwłaszcza działajace na alergie mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssszzzzzzzaaaaaaa
Ja chodziłam z córcią - alergiczką, ale lekarka powiedziała nam, ze tam jest więcej bakterii niż w szpitalu, ponieważ to niewielkie pomieszczenia, cyrkulacja powietrza też niewielka, a dużo różnych osób chodzi zwłaszcza z infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lekarka powiedziała nam, ze tam jest więcej bakterii niż w szpitalu, .:D:D:D:D:D nie komentuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z 3miesiecznym i 2,5letnim dzieckiem.moge polecic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam 2 pediatrów i odradzali ze wzgl. na to ze mogą tam chodzić też chorzy ludzie np. z gruźlica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam również odradzono kiedy pytałam lekarzy czy warto. Ale zanim zapytałam to młodzi byli kilkanaście razy z dziadkami. Złapali zapalenie krtani. Innych efektów nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_olka
Ja w sprawie tej wypowiedzi z karnetem do groty solnej. Czy Ty kupujesz go tylko na miesiąc, czy mozna np. na 2-3 ? Wychodzi wtedy jeszcze taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×