Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

bardzo bym chciala, ale nie mam miesiaczki od sierpnia zeszlego roku, wiec dosc ciezko bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz autorko lat
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invette - nie udalo sie przywrocic cykli? :( tak mi przykro masz chlopaka meza, ktory cie wspiera? kamisia- a ile czasu juz sie staracie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 32
Ja się już przestałam starać ale ciągle gdzieś w środku mam nadzieję,że może kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k a co jest powodem? Robiliscie badania ? nie przestawaj wierzyc ze sie uda !:) my staramy sie 3 cykl ale kiedy @ przyszla bylo ciezko.. :( ostatnio poznalam pewna kobiete ktorej historia bardzo mnie urzekla :) i dzieki niej uswiadomilam sobie ze wszsytko zdarzyc sie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - ja tez mysle sobie dobra odpuszczam co bedzie to bedzie ale kurde nie moge..:( jak na czyms zalezy to trudno tak po prostu odpuscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka... 3 cykle to naprawdę mało, taki standardowy czas to około roku, także nie załamuj się :) nie robilismy jeszcze żadnych badań, zawsze odkładało się to na później, ale teraz, po 3 latach to najwyższa pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam te historie, aby udowodnic, że może sie udac! :) Malezenstwo po 26 lat zaczelo sie starac o dziecko, minal rok, dwa.. i tak kolejny i kolejny :( przestali wierzyc ze sie uda ! :( znajmi mieli juz dzieciatka, a oni sami.. zaczeli myslec o adopcji bo nie chcieli byc sami, lekarz zaproponowal in-vitro, ale etyka i ich mocna wiara nie pozwalala na to. wyjezdzali na pielgrzymki modlili sie codziennie odmawiali rozaniec, mielo 9 lat :( .. oni nadal wierzyli, kiedy byli u schylku zdarzyl sie cud! :) udalo sie :) kobieta zaszla w ciaze w roku rozanca swietego , a synek urodzil sie w roku maryji :) dzis chlopiec ma 8 lat jest zdrowy a rodzice sa szczesliwi:) niestety nie udalo sie zeby Kamilek mial rodzenstwo :-:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia - wiem ze to poczatek.. :) ale wiesz kiedy mysli sie ze to juz to a tu ta wredna @ :( to juz watpi sie.. w szczegolnosci ze mam regularne cykle a ostatnio spoznil mi sie tydzien i mialam takie objawy..i bylam pewna ze to ciaza na drugi dzien milam robic sobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam opowiem swoją historię ..otóż siedem lat po ślubie ciągle nie mogliśmy miec dzieci,niby wszystko było ok.ale ciąży brak. Adoptowalismy synka ,a po kilku latach córcię.Tak sobie żyliśmy szczęśliwi bardzo a ty szok...po 15 latach ciąża. Kobitki musicie być cierpliwe i się nie zadręczajcie ,bo blokada psychiczna to nic dobrego. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat... przez te 3 lata wiecznie szukałam objaw ciąży i znajdywałam je ! niestety, były wyimaginowane.... juz nawet testów ciążowych nie kupuję jeśli miesiączka nie spóźnia się więcej niż 7 dni, a mam dość nieregularne cykle. zakupiłam castagnus - reguluje cykle i łagodzi objawy PMS, a są u mnie dość ostre, straszliwy ból piersi na 10 dni przed miesiączką, nerwowość. No i obniża poziom prolaktyny, a się bardzo dużo stresuję, więc możliwe, że mam za wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam tez ze mozna miec okres ? moje 2 kolezanki mialy jeszcze 3 miesiace i to ich zmylilo bo nawet sie nie staraly o dzidzie? i skad ja mam byc pewna ze nie jestem w ciazy mam sobie zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, blokada psychiczna robi swoje, nie pamiętam takiego zbliżenia, że podczas seksu nie myślałam iż może tym razem się uda... nawet teraz, po 3 latach. tak, wiem, że cierpliwość jest ważna w staraniach o dziecko, ale 15 lat to baaaaardzo długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama, będąc ze mną w ciąży też miała jeszcze 3 miesiące miesiączkę, oczywiście dla pewności zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem...,.,
jak można w wieku 22 lat starać się świadomie o dziecko??? sama jesteś dzieckiem. lepiej skończ szkołę, studia, popracuj trochę. Nie rozumiem dlaczego ludzie zaczynają od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pamiętaj, nie nastawiaj się tak mocno za każdym razem, bo będzie przykro jeśli znów się nie uda... za duże nakręcanie się na ciążę przy każdym cyklu obfituje w rozczarowanie i żal. wiem z autopsji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia no wlasnie ja tak samo .. niby na poczatku spokojnie i w ogole ale jak wiem ze partner wytrysnie to mysle zeby plaemniki dolecialy do jajeczka:) nie mozna o tym nie myslec! :) W PIATEK KUPIE TEST i zrobie go w sobote i wszystko sie okaze :) bylam u gina miesiac temu na cytologii po wyniki w poniedzialek wiec jakby wyszedl pozytywny to mialabym sie czym pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie rozumiem... ja nie widzę nic dziwnego w tym, że dziewczyna się stara o dziecko, nie wiem czy wiesz, ale każdy inaczej dojrzewa psychicznie i każdy może mieć inną drabinę priorytetów, także zachowaj swoje komentarze dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje sie nie nakrecac:).. jak bylam w 4 klasie to moja kolezanka zaszala w ciaze ur przed matura :) dala rade i teraz jest szczesliwa mloda mama :) chociaz tego nie planowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kamisia za poparcie :) ja tez nie rozumiem ludzi ktorzy wchodza na forum po to , aby komus dopiec:) dla mnie wazna jest rodzina i pragne miec dziecko:) sama mam duza rodzine , 7 sióstr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1234
No to dopisuję się do grona "Staraczek" :) Mam 26 lat i właśnie postanowiliśmy zacząć starać się o dzidziusia :) Może nie tak koniecznie, zwyczajnie odstawiliśmy wszelką antykoncepcję i czekamy na to co się stanie :) Byłoby mio, ale staramy się nie nakręcać, bo jak same piszecie, bywa różnie :) Podchodzimy do tego na spokojnie, na luzie. Co będzie, zobaczymy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze było dla mnie gdy to ja obwieściłam, że się staramy o dziecko, a moja starsza siostra zaszła w ciążę, urodziła, a ja nadal nic, po roku bratowa urodziła, a ja nadal nic, to bolało najbardziej, zwłaszcza w święta, gdy dwa szkraby biegają po domu u rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek- spokojnie pierwszy cykl ;) kazdy nastepny to juz jakies przemyslenia :) choc mam nadzieje ze wam od razu sie uda :) kiedy data spodziewanej miesiaczki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×