Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

To dobrze, że wszystko ok ale teraz też masz prawie miesiąc czekania do kolejnej wizyty, a masz jakieś przeczucia odnośnie płci? :) ja wizytę mam na 20 więc niecałe 2 tygodnie ale mimo to mam wrażenie, że to mega długo, jakoś udało mi się naładować pozytywną energią i już się tak mocno nie martwię :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja też się staram o dzidziusia. właśnie zaczynam mój drugi cykl i za kilka dni będziemy z narzeczonym działać. jestem po odstawieniu tabletek, które niestety musiałam brać przez non stop wychodzące torbiele czynnościowe- tak mi zalecił gin , choć ja nie jestem zwolennikiem hormonów. moim problemem jest brak śluzu płodnego. pierwszy cykl olej z wiesiołka-oeparol, w drugim pije paskudne siemie i zaczęlam właśnie pić ten syropek gujazil czy jakoś tam na poprawe śluzu. ale tak naprawde to mam 11 dzień cyklu i dupa, serowate upławy i nic nie zapowiada się ,że ma się to zmienić na lepsze. czytam te wszystkie fora głowa pełna, zażywam te wszystkie specyfiki a tu dupa jak śluzu nie ma tak nie ma. zapomniałam dodać , że gin na te upławy zapisał mi globulki dopochwowe gynoflor no i oprocz tego duphaston od 19 dnia cyklu przez 7 dni no i folik 2 miesiąc łykam, pozdrawiam wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Daryjka, ja jestem w trakcie starań 2 cyklu, narazie w tym cyklu sie nie nakrecam ciekawe ile jeszcze pewnie zaraz przed @ będę wmawiać sobie objawy wszystkie:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i już na początek trzymam za Was wszystkich kciuki i życzę wytrwałości. Ja mam 38 lat i po 5 latach postanowiliśmy zabrać się konkretnie do pracy. Pewnie nie znajdę tu dziewczyn w moim wieku, ale jeśli mi się uda to Wam na pewno. Jak robiliśmy badania 2 lata temu okazało się,że problem prawdopodobnie jest u mojego męża. Ma problem z upłynnieniem nasienia. W tym miesiącu chcemy ponownie powtórzyć badania i podjąć odpowiednie kroki aby wyeliminować problem. No i jestem ciekawa, czy u mnie nic się nie zmieniło....... Boję się że biorąc pod uwagę mój wiek może być jakiś problem. Chętnie pogadałabym z kimś w moim wieku, kto stara się o dziecko tak późno. Chociaż rekordzistką nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Cześć dziewczyny:) Dawno mnie nie było, wg moich obliczeń zbiżaja sie moje dni płodne, mąż już wczoraj zjechał z delegacji i zostaje cały przyszły tydzień. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Dodatkowo umówię sie z gin, żeby sprawdził czy jest wogóle owu w tych dniach. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Dawno tu nie zaglądałam,bo przeniosłam się na forum fajnamama.U mnie wszystko ok.Dzidzia rośnie.Zaczął się u mnie 4 msc ciąży.Brzuszek pomalutku rośnie:)Ale ciągle czekam aż będzie wiekszy:) A wy dziewczyny starajcie sie intensywnie.Nawet kilka dni wcześniej niż sądzicie,że może być owulacja,bo ona często się przesuwa i wtedy ciężko w nia trafic.A więc powodzenia.Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
cześc dziewczyny!!!! Coś czuje, że nasz topik wydaje ostatnie tchnienia:( Byłam wczoraj u lekarza, zrobił mi USG, mam dwa pęchęrzyki, dominujący ma 17mm w 15 dc. Powiedział, że w przyszłym tygodniu owu- chociaż mi się wydaje, że powinna być wcześniej. Czy któraś też tak z Was miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś mi też się wydaje,że bedzie wcześniej ta owulacja.Zacznij już teraz starania.Pamiętaj,że plemniki trochę będą w tobie żyły więc może ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
dziewczyny!!!!! Gdzie jesteście????? Mamy uznac topic na martwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %^$^%#%#
raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %^$^%#%#
w dupie maja staraczki, a jesli juz sie pojawia, to tylko po to by pisac jak to im brzuszki rosna, zwlaszcza pomaranczka, nic, tylko pisze o sobie, chyba nawet nie czyta co pisza inne dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnee ze martwy zawsze tak
jest ze jak wiekszosc zachodzi w ciaze olewa staraczki a staraczki tez potem nie czuja potrzeby pisania to nie PIERWSZY TAKI TOPIK GDZIE POTEM TEMAT UPADŁ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnee ze martwy zawsze tak
widze ze mamy podobna mysl a wiec nie tylko ja tak mysle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %^$^%#%#
no bo to oczywiste, wszyscy to widza, dlatego reszta staraczek tez juz tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaglądają
bo pozachodziły w ciąże i reszta świata się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaglądają
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki*sen
zrobiłam miesiac przerwy w braniu tabletek.podczas tego miesiaca nie uwazalismy z mezem.tydzien przed planowana @ dostalam dwudniowego dosc skapego krwawienia,myslac ze to @ i napewno sie rozkreci zaczelam spowrotem brac tabletki.i w terminie @ nie dostalam jej tabletki odstawilam w ogole i rowniez nie mam zadnego krwawienia ani nic.jest szansa na ciaze? czy to dwudniowe krwawienie moglo byc krwawieniem implantacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaglądają
topic umarl smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodki sen umów się na wizytę u lekarza - ciężko powiedzieć co to może być... jak jesteś z Warszawy, Gdyni, Wrocławia lub Poznania to masz 50% zniżki na pierwszą wizytę w klinice Invimed, która zajmuje się diagnozowaniem tego typu spraw, trzeba ją pobrać z ich Facebooka www.facebook.com/invimed (u góry strony) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvdsfvdsfg
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan lekci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×