Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Trybinka
Mnie mama urodziła jak miała 21 lat :) Jest to najlepsza mama pod słońcem. Niby co złego w tym że kogoś w takim wieku stać na dziecko? Jeśli ma męża który jest w stanie utrzymać rodzinę, to spokojnie, odchowa dzieciaczka i pójdzie na studia czy do pracy. Wszystko da się zrobić, moja mama jakoś dała radę, a zaczęła od tego, czego najbardziej pragnęła. Nie wiem po co to pouczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trybinka :) dziekuje za wsparcie :* moj ukochany juz sie nie moze doczekac dzidzi kocha malestwa swoich siostr :) boje sie ze za bardzo rozpiesci swoje :D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo iż to nowy topik, pozwolę sobie na wklejenie tabelki :) Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26............40..............................30.04 skopiujcie i dopisujcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt więcej się nie stara ?? żadnej nowej użytkowniczki forum, która zaczęła starania bądź stara się, ale nie należy do żadnego forum jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz pewnie blisko do Wawy, a tam najlepsi lekarze... blisko do kliniki niepłodności, a ja mam dość daleko do tej najbliższej w Poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no oczywiście, że tak i ja za to trzymam kciuki, po prostu chodziło mi o to, że jakbym mieszkała w takiej okolicy, to bym się wybrała do którejś kliniki, pewnie do Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, odległość to duże nieudogodnienie.. może uda się bez takich ingerencji :) trzymam za Was kciuki . Ja jutro kupię test i zrobię w czwartek rano :) napisze jaki był wynik, jestem pełna nadziei , choć nie chce za bardzo o tym myśleć, żeby się nie rozczarować jak ostatnio. Nie będę nikomu nic mówiła , bo każą spokojnie czekać:0 ale ja taka niecierpliwa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja już się nie nakręcam, jeśli bolą mnie piersi, znaczy, że nie udało się, a to lepsze niż test... oczywiście, nadzieję mieć można, ale nakręcanie się może być przykre w skutkach... trzymam kciuki !!! obyś nie musiała czekać tyle co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Jeśli można ja się dołączę :) Staramy się o dzidzie 2 miesiące tzn, staraliśmy gdyż teraz biore Cilest na wyregulowanie @ bo czasem spóźniała mi sie 2 tygodnie i lekarz przepisał mi je na 3 miesiące ..... Tak naprawdę już nie mogę sie doczekać kiedy skończe je łykać i zaczniemy znów starania... ( jestem w połowie 2 opakowania ). Trzymam Kciukasy za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczyny dołączam do was :) ja się staram 1 cykl- teraz oczekuję @, która niestety na 99% nadejdzie. Mam 30 lat i w zasadzie, dopiero teraz poczułam, że to najwyższy czas na dziecko. Nic mi nie wiadomo, żebym miała jakieś problemy zdrowotne, okres zawsze regularnie, także mam nadzieję, że niedługo coś zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
dzidzia sridza nie chce sie starac a tu zegarek biologiczny stuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26............40................... ...........30.04 pomaranczka92 .... 22........... 3 ................................20 IV pikolinka................30............1.................................27.04 Kamisia.. kurde 40 cykli.. 40 miesięcy ... długo :( Moja koleżanka starała się 4 lata. a potem odpuściła bo miała duże problemy z mężem- i niespodziewanie zaskoczyła, Teraz mają pięknego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Kamisia dziś samopoczucie? :) ja oczekuje jutrzejszego poranka.. ;) hej trucia 87 - no moja kolezanka tez musi brac anty bo ma @ co 2 tyg , brala pol roku wszystko ok, tylko przestala i znowu @ co 2 tyg :( Mam nadzieje, ze tb sie wyreguluje i znowu zaczniecie piekny okres staran :)! dzieki za wsparcie :* czesc pikolinka:) witamy wsrod staraczek:) no niby pierwszy cykl ale zawsze ma sie ta nadzieje ze moze uda sie za pierwszym razem ?? ;) trzymam kciuki! jezeli wszystko jest ok z regularnoscia chodzisz na wizyty do gina to mysle ze nie powinno byc problemow. Ja miesiac temu bylam pierwszy raz na wizycie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czesc dziewczyny, mam do rozdania wejsciowki premium do nowego portalu dla kobiet starajacych sie o dziecko, który wyznacza dni płodne. Jest tam wszystko o staraniu, system wylicza dni plodne na podstawie codziennie wprowadzonych danych, ocenia cykle czy sa prawidlowe, pokazuje jakie moze byc prawdopodobienstwo ciazy itp. Jest bardzo fajnie zrobiony. Mam tylko 20 wejsciowek (trzeba kliknac na link) kto pierwszy ten lepszy...(po 20 rejestracjach link przestaje dzialac) http://ovufriend.pl/?code=ozitete " znalazlam to gdzies na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czesc dziewczyny, mam do rozdania wejsciowki premium do nowego portalu dla kobiet starajacych sie o dziecko, który wyznacza dni płodne. Jest tam wszystko o staraniu, system wylicza dni plodne na podstawie codziennie wprowadzonych danych, ocenia cykle czy sa prawidlowe, pokazuje jakie moze byc prawdopodobienstwo ciazy itp. Jest bardzo fajnie zrobiony. Mam tylko 20 wejsciowek (trzeba kliknac na link) kto pierwszy ten lepszy...(po 20 rejestracjach link przestaje dzialac) http://ovufriend.pl/?code=ozitete " znalazlam to gdzies na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.... ja starałam sie 3 lata, ale w koncu sie udało. Powiem szczerze ze gdy sie dowiedziałam to byłam bardzo zaskoczona, poniewaz juz sie przyzwyczaiłam, ze ta wstrętna @ przychodzi. Nie poddawajcie sie dziewczyny, a wszystko bedzie dobrze. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×