Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź pomarańczko92. W tym cyklu niestety nie zauważyłam owulacji, nie miałam wyraźnych objawów. Mam nadzieje, że w następnym uda mi się ją wychwycić no i zmienię paski owulacyjne bo te z allegro najtańsze są beznadziejne, nikomu ich nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P::P:P
pomaranczka92 TAK na marginesie owulacji nie sprawdza sie poprzez obserwajce sluzu tylko poprzez monitornig cyklu abo powierdzic czy sa pęcherzyki i czy wogole pekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dziś w nocy mnie zastała :) ciesze się bo przynajmniej bez obaw będę mogła wyleczyć zapalenie bo dowiedziłam się od lekarza że to ono daje podobne objawy do ciązy i opóźnia okres także fałszywy alarm :) a na dzidzie przyjdzie jeszcze czas :) Powodzenia wszystkim, choć ja zapieram się za porządne badania siebie bo trochę mój organizm mnie zaniepokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bee4me miałam to samo, zapalenie dało podobne objawy do ciąży i opóźniło mój okres o prawie 2 tygodnie. Najważniejsze jest aby nie przeziębić tych miejsc i spokojnie się doleczyć. Życzę owocnych starań ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! I jak tam wasze starania o dzidziusia? Udało się któreś?Ja od kilku dni intensywnie się starałam,ale nie wiem co z tego wyjdzie. Okres mam dostać 23 maja więc do tego dnia będę żyła w napięciu,bo bardzo chcę by dzidzia się pojawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
czesc dziewczyny caly dzien szukalam was i jakos sie ukrylyscie ale nareszcie sie udalo. niestety od dzis juz w pracy czlowiuek a na urlopie bylo tak fajnie ehhh... co do mojego odstawienia tabl to narazie organizm nie znosi tego zle nawet okres byl krotszy i slabszy niz zawsze.pewnie wina tego jest "burza" hormonow i lekki szok organizmu choc przyznam sie szczerze ze przeszlo mi przez mysl ze taki slaby okres moze wrozyc cos zlego tj torbiel ale w sumie na wyjezdzie bylam w srodkowej polsce gdzie morze widuje codziennie wiec zmiana klimatu masakryczna i pewnie tez to go oslabilo...a jak narazie prezerwatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale szybko mi zleciał ten weekend majowy, ogólnie weekendy to mam zarezerwowane dla mojego faceta więc nie będę do Was w tym czasie zaglądała ;) Starania o dzidziusia były ale chyba nic z tego nie będzie bo według kalkulatorów dni płodnych (tych internetowych) to te dni zaczynają mi się od dzisiaj, ale z rana też działaliśmy więc może jednak się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) donusia ja też @ spodziewam się aż 19 maja, więc mam jeszcze trochę czasu :) myślę, że nasze przytulanie będzie owocne :) a robimy to często ;) teraz trochę stresów mam więcej, bo przygotowania do ślubu.. majowa25 - to dobrze, że nie musiałaś się męczyć z tą @ :D a prezerwatywy jak dla mnie ble.. anka myślałam ze gdzies zniklas :P oj ten weekend to nie wiadomo kiedy zlecial :/ ale mam nadzieje, ze wypoczelyscie, bo ja tak :) naladowana troche energia :) trzymam kciuki za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaoligo
hej dziewczyny, może nie jestem na początku starań bo trochę to już trwa i nic. chętnie poczytam i podzielę się doświadczeniem, czy któraś z was brała może castagnus bądź wiesiołek jako wspomagacz i czy można brać je jednocześnie/??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno przeczytałam o czymś takim jak olej z wiesiołka i myślę,że to ciekawe,że ma takie działanie.Ale sama nie stosowałam choć gdy będzie taka potrzeba to na pewno spróbuję:) Pomaranczka92: ja też szykuję się do wesela,bo moje na początku lipca,ale jeszcze jakos się nie stresuję.Pewnie stres ujawni się u mnie dopiero w czerwcu. Ale jakoś nie umiem się już doczekać tego lipca i tego ważnego dnia:) Bardziej myślę o tym by być w ciąży i marzę o tym by to jak najszybciej się spełniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brałam castangusa ani oleju z wisiołka ale też czytałam , że pomaga :) jak na razie biorę Folik :) po połowie maja okaże się jak jest :) chociaż nie biorę go jeszcze nawet cały miesiąc ;) donusia ja mam 14 lipca ślub, a Ty ? :) Mi się zaczęło udzielać, bo już mamy dużo wyjazdów z tego powodu i załatwiania :) do 9 czerwca musimy mieć wszystko pozałatwiane, bo mamy wtedy protokół z księdzem ;) pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, My też rozmawiamy o ślubie ale nie śpieszy nam się bardzo, jak będzie dzidziuś to na pewno pomyślimy też o ślubie :) Dzisiaj zapisałam się do ginekologa, mam wizytę jutro o 18:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mnie nadszedł długo oczekiwany weekend w piatek ide na usg zobaczyc ile sie wychodowalo pecherzyków po clo potemn zastrzyk i albo w sobote albo w niedziele inseminacja a potem dlugie 2 tygodnie oczekwania ajj to bedzie ciezki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
oj oby pecherzyki byly :) i to duzo i owocne zaplodnienie trzymam kciuki powiem szczerze ze ja jakos nie czuje sie zle jak narazie po odstawieniu tabletek a 1,5 tygodnia juz minelo jak nie biore.dla mnie jedynie zabojcz jest dzisiaj pogoda.mieszkam nad morzem i powiem wam ze pomimo tego ze taki troche mocniejszy wiaterek jest to i tak ukrop mamy...z kimkolwiek nie gadam to wszystkich glowa boli i sie zle czuja bo nie ze jest cieplo czy goraco tylko jest ciezkie powietrze i jest strasznie duszno ale nic ponoc ma padac u nas i uwierzcie ze kazdy o tym marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko ja mam ślub 7.07,ale już mam sprawy urzędowe i kościelne załatwione wiec już raczej spokojnie czekam na ten wielki dzień:) I też biorę Folik i to nawet już cały miesiąc:)Jutro idę kupić następne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia28 no slub piekna sprawa i wspomneninia do konca zycia pamietam swój ślub jak dzis a w pażdzierniku juz bedzie 4 latka jak jestem z moim mezusiem po slubie ahh leci ten czas terz czekamy na kolejne dlugo wyczekiwane marzenie nasz dzidzius kamisia_k a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja już jestem po wizycie u ginekologa i wszystko jest ze mną ok :) Powiedział żebym nie martwiła się na zapas i mam do zrobienia kilka badań 21 maja a potem znowu do niego :) Owulację mi wyliczył pomiędzy 11 a 13 maja, a ja niestety nie mam możliwości spotkania z moim partnerem więc w tym miesiącu nic nam nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
Witam :) My również staramy się i dzidzię :) Mam nadzieję, że już niedługo :) to 3 podejście oby udane.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia to tydzień przede mną :D podzielisz się ze mną świeżymi wrażeniami :) paula_30 a jak tam u Cb? ;) Anka fajnie, że wszystko u Ciebie OK :) tylko szkoda, że nie będziesz mogła wykorzystać tych dni płodnych :/ Witamy Cię Margola86 :) i trzymamy kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też witam nową koleżankę :) Wyjeżdżam jutro z tatą do rodzinki na drugi koniec Polski więc niestety nie zobaczę się z moim facetem :( Wyjazdu przełożyć nie mogę bo ciężko u mnie z urlopem jest, a dostałam akurat w przyszłym tygodniu i muszę jechać bo niestety tato schorowany i nie ma z kim. Paula napisz jak po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
ZAPRASZAM WSZYSTKIE STARACZKI NA NOWE FORUM WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM DO TWORZENIA NOWEGO FORUM NA WWW.RAJKOBIETY.PL , CHCEMY POGADAĆ O WASZYCH STARANIACH, OPOWIEDZCIE INNYM DZIEWCZYNOM JAKTO U WAS PRZEBIEGA, ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
:) Jestem w 22 dc i już się nie mogę doczekać żeby wiedzieć czy jest fasolka czy nie... ale z testem niestety musze jeszcze czekać tydzień. oby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17dc i wczoraj z głupiej ciekawości zrobiłam test ciążowy. Oczywiście wyszedł negatywny. Ale wiem,że był wykonany za wcześnie,bo można go robić najwcześniej w dniu spodziewanej @. Ale miałam taką maleńką nadzieję,że może jednak ta druga kreseczka się pojawi:)Myślicie,że mimo tego wyniku mogę jednak być w ciąży? Bo ja tak bardzo bym chciała...Choć jakoś jestem pewna,że w tym miesiącu nic nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już nie cierpliwie czekam :/ ale coś czuję, że się nie udało.. boli mnie tak jak zawsze w tym czasie przed @ i piersi już się robią większe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jakoś nie mam nigdy żadnych objawów przed zbliżającą się @. Nic mnie nie boli ani nic mi się nie powiększa :)Choć kiedyś bolały mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobrze:) ja to już nawet tydzień, albo więcej przed mam obolałe, powiększone piersi, mdli mnie i boli brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
ja też mam wielką nadzieję, ale gdzieś wewnątrz czuje, że się nie udało.... może jestem pesymistką.... miło byłoby się pozytywnie rozczarować :) martwi mnie tylko jak czytam ile niektóre dziewczyny miesięcy się starają i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Margola86 ile miesiecy ise staraja chciałas powiedzec chyba lat... a ja jutro mam juz inseminacje 5 pecherzyków w tym dwa najwieksze urosły ione raczej sa dominujące wielkoscia o 5 rano mialam zastrzyk a jutro juz sam zabieg i potem czekac do czerwca a jak nie zas trzeba kase kombinowac i robic zabieg w czerwcu ale szanse sa male raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymamy kciuki za zabieg! :) niestety jednym się udaje od razu innym po paru miesiącach, latach :( Każdy by tak chciał na zawołanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×