Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość majowa25
czesc dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie i to mocno :) my oczywiście dalej uważamy i używamy wstręciuchów :P a tym bardziej w weekend bo miałam owulację.zaczeły mi się sypać włosy ale nie wiem czy to od odstawienia tabsów czy z przyczyn innych np braki magnezu bo ostatnio sporo problemów mam i czuję że coś się ze mną takiego dzieje.skacze mi powieka drżą mięśnie i zazwyczaj wtedy sypią się włosy także zaczełam po raz kolejny wykać magnez ale też zakupiłam sobie herbatę ze skrzypu bo już dość dawno temu mi się skończyła a lubię sobie wypić zresztą tak jak i pokrzywę a ile zdrowia obie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa dbaj, dbaj o siebie :) potem to na pewno zaowocuje :* ja to lezakuje i odpoczywam, po mam cale nogi obolale.. nie moge dobrac sobie nigdy butow tak, zeby nie miec odciskow:( a od rana na szpilkach to mozna pasc:/ szukalam sobie sukni slubnej o obraczek :) obraczki wypatrzone, ale suknia slubna nie :( nie mam juz za bardzo czasu, zeby przebierac.. facetka kazala mi sie pospieszyc, bo teraz wiekszy sezon :/ a jeszcze wizyta w usc :/ urzedniczka okropna , 5 minut wczesniej zamkneli kase to kazala mi znowu po miescie sie krecic i oplacic gdzies na poczcie :/ tylko cisnienie mi podniosla:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
napisalam miesięcy ale wiem, że nieraz latami się czeka niestety :( najgorsze jest to, że czasem dziewczyny które nie chcą dzieci pójdą na dyskoteke i odrazu zajdą w ciąże potem usuwają itp, a nieraz ludzie, którzy tego bardzo pragną latami nie mogą :( ale co zrobić :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa25
czesc dziewczyny co slychac u kazdej z osobna bo jesli chodzi o topik to chyba sie znacznie uspokoil... co do mojego odstawienia tabletek to dziwne bo czuje sie jakas opuchnieta i niby pierwsza miesiaczka w przyszla niedz powinna byc ale jak na moje comiesieczne objawy miesiaczki to za szybko na puchniecie i chyba jednak nie tak silne a humorki juz sie zaczynaja a raczej ja mam taka 3 dniowke dolowo-placzkowa na 10 dni przed wiec jest duze prawdopodobienstwo ze dostane w niedz bo dolek przyszedl regulaminowo...tylko ciekawe kiedy bez noza nie podchodz sie zacznie i jak odczuje je bez tabsow :P folik od tyg prawie jak w zegarku bralam(wczesniej roznie) po sniadaniu a dzisiaj oczywiscie zapomnialam i znowu strace ten rytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. ja czekam na @ :(, ale to już przesada, piersi to mam jak balony :D ledwo mi sie w biustonosz mieszczą :D to ich rekord a bola nie moge sie nawet na nich polozyc :/ wiec niestety, ale chyba @ przyjdzie.. jutro, albo w sobotę :/ Aj te moje napiecie przedmiesiaczkowe tez trwa tydzien czasem wiecej Raz radosc raz placz raz dołek :/ katastrofffa :P a folik biore regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) czy mogę dołączyć ? :) Ja staram się już 13 cykli, jak na razie nic.. kupiłam testy owu wczoraj od 19 zaczynam stosować, zobaczymy czy to coś da, już stosowałam je wcześniej ale jak sie nie udało to tylko bardziej się wkurzyłam. Pisałam tu na innym forum, ale większość dziewczyn juz pozachodziły i forum podumiera... Juz w sumie dawno tam sie nie pokazywalam. Tak na marginesie ,Pomaranczka92, kiedy ślub? Ja mam 30 czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania badania
Bubblegum a moze badania? masz owulke ? dobrze bylo by zeby partner zrobil badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że wreszcie mogłam poczytać co u Was,bo jakoś ucichło ostatnio na forum. Ja @ mam dostać za tydz w czwartek i na pewno przyjdzie,bo nie mam żadnych objawów wskazujących na ciąże:( Ale może to i dobrze,że przyjdzie,bo jakiś stan zapalny mi się od zęba zrobił i muszę sięgnąć po antybiotyk,a jak to minie to gada usunąć. Gorzej jak jednak okaże się,że jestem w ciąży i wezmę antybiotyk i potem coś się stanie dzidziusiowi:(Sama nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20133
Donusia28 objawy ciazy nie musza wcale byc moga byc takie jak na@ o niczym to n ie świadczy jeeszcze bez przesady i to ze niema objawów nie oznacza ze ciazy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie miewam żadnych objawów gdy zbliża się @. Dlatego myślałam,że jeśli bym była w ciąży to jakieś objawy już bym miała skoro nie mam ich przed @:)Choćby ból piersi,a tu nic. Dziś zrobiłam test ciążowy,ale wyszedł negatywny choć też wiem,że za wcześnie go zrobiłam. Ale pomyślałam,że zanim zastosuję antybiotyk to wolę się upewnić,że w ciąży na pewno nie jestem. No,ale jak widać pewna nadal nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum witam:) Ooo to tak samo jak moja koleżanka, 30 VI. Ja 14 lipca mam swój ślub :) Jak tam przygotowania, bo my dziś obrączki wybraliśmy i zamówiliśmy :) 13 cykli to trochę jest..:/ robiliście jakieś badania? Donusia ja też 3 tyg. temu miałam okropny ból dziąsła, bo wyrzynał mi się ząb mądrości i musiałam wziąć antybiotyk..Jeżeli nie musisz to poczekaj do @, wtedy będziesz pewna ;) Dobrze masz, że nie masz żadnych objawów przed @.. Ja to straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może faktycznie jeszcze się wstrzymam z tym antybiotykiem,ale jeśli będzie gorzej to go wezmę.Zaryzykuję wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na swój ślub wybierałam jak ma wyglądać bukiet ślubny,ozdobienie auta itd.A w sobotę jadę wybierać biżuterię ślubną:) Już nie umiem się doczekać tego dnia:)Wy pewnie też tak macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :/ ale pewnie jak ten dzień nastąpi to będzie ogromny stres.. W sumie i tak nie mogę się doczekać kiedy będę mogła powiedzieć do narzeczonego MĘŻU :D przygotowania są długie i męczące, ale myślę, że warto:) to jest tylko raz w życiu. Jest już tak późno, a ja się jeszcze na suknie nie zdecydowałam:/ chyba w sobotę pojadę i podejmę już ostateczną decyzję co do sukni i dodatków, chyba, że @ przyjdzie to nie, bo nie będę się czuć wtedy najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam sukienkę:)Wisi w szafie i razem ze mną czeka na ten wielki dzień:)W sumie to mam już wszystko prócz biżuterii i bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.o to super masz :)..Przede mną jeszcze trochę spraw, ale narzeczony na razie ma wolne to mi bardzo pomaga, jeździmy wszędzie razem;) A ja spostrzegłam, że piersi nadal "olbrzymki" , ale podbrzusze już nie boli, nie mam mdłości i ochotę na seks :D co w moim przypadku się nie zdarza.. Jak już zaczyna mi się napięcie to trwa do samej @ i wtedy nie mam już ochoty na baraszkowanie, bo boli mnie za bardzo podbrzusze , a dziś miałam taką ochotę, że w dzień zaciągnęłam B. do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ból piersi to
ja zawsze mam przed miesiączką, okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
Ja mam dostać @ jutro lub pojutrze....zobaczymy... oby nie :) brzuch pobolewa mnie już od kilku dni leciutko. ale za to piersi wogóle. a przed @ pobolewały więc nie wiem jak to interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się nakręcać, bo też raz tak miałam, że wyjątkowo nie bolały mnie piersi przed @, a mimo to przyszła jak zawsze. Nie ma sensu się nakręcać na objawy ciąży, bo potem może być przykro. Wiem, że przed @ nie da się myśleć o niczym innym, niż tylko czy się udało czy nie, też tak mam, ale nauczyłam się nie nakręcać, bo potem jest żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę za mąż dopiero 1 września ale nic nie mam załatwione jeszcze, nom tylko salę i księdza. O dzidzię z moim P to staramy się od stycznia ale on na wyjazdach pracuje więc ciężko nam ustrzelić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam termin, ale nie przyszła @, ale jak wstałam siusiu miałam okropny ból i byłam pewna, że przyszła a tu nic .. dla mnie to jeszcze lepiej jeden dzień zwłoki od bólu :) ale i tak myślę, że przyjdzie, bo miałam już takie sytuacje, więc się nie nakręcam :) Margola poczekaj do @, ciężko o tym nie mieć przemyśleń, wiem, ale jakoś trzeba sobie z tym radzić . Witamy Cię Kaśkuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
no ja wiem, że nie należy się nakręcać i staram się tego nie robić już ale zawsze się myśli czy się udało czy nie :( zobaczymy :) witamy Kaśkuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do września masz jeszcze trochę czasu na przygotowania :) Jeżeli nie możecie trafić na dni płodne to ciężko będzie Wam o dzidziusia .. Ja też się wciekałam jak moja płodność na 100 % , a czas było wyjeżdżać do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję na ten cykl jutro przyjedzie P :) śluz już od wczoraj płodny. Wcześniej go nie miałam ale zaczęłam brać olej z wiesiołka w tabletkach i w tym miesiącu się pojawił:) polecam bardzo dobry na takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margola86 najlepszą receptą jest o tym nie myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×