Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Witam Was wszystkie:) No ciężko jest nie myśleć czy @ przyjdzie czy też nie. Ja ciągle o tym rozmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym przypadku: ja studiuje:) a mój narzeczony pracuje, aczkolwiek teraz ma wolne już 3 tyg.:), ale chyba już od poniedziałku urlop się kończy:( A Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje odrazu po szkole poszłam , w tym roku pisałam maturę. Mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję,ale w miesiącu mam dość dużo wolnego,bo często pracuję po 12 godz i wtedy za to dostaję wolne:)Ale dziś idę do pracy na 13,a tak mi się nie chce. Choć pewnie szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczak92
No to miłego dnia Wam życzę :) Ja jadę w odwiedziny do siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, badań nie robiłam, aczkolwiek owulacje mam, tyle to gin stwierdziła na 100 %. Mam regularne cykle i nie mam problemów z jajnikami, nie są sparwdzone hormony i drożność, ale może zabrzmi to głupio, ale zacznę badania po ślubie, bo teraz za dużo mam na głowie, dodatkowy stres tylko by wszystko pogorszył. P.S. Co do ślubu ja już prawie wszystko mam załatwione, wybrałam sobie piekna suknię z papilio. http://suknieslubne.prata.pl/produkty/produkt/papilio-1021/246/ inne sprawy też ok, dzis jade po kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee no to super masz :) tylko czekać na TEN dzień :* Tak , lepiej zajmij się teraz ślubem, bo badania też zajmują dużo czasu i stresu. Ten suknia z linku to jest ta co wybrałaś? :) , bo jest piękna. Ja, jak jutro nie dostanę @ to jadę kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, suknia ta co wybrałam:) życzę ci Pomarańczka żebyś przez 9 miesięcy musiałaś czekać na @ :) A ja dziś już bardzo zmęczon ide spać i wam kochane życzę udanej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola86
właśnie nie da się nie myśleć. jak jestem w pracy udaje się to bo jestem, zajęta ale już w domu nie, tym bardziej za dziś jutro powinnam dostać @. ale nawet mnie piersi nie bolą. co do pracy ja pracuję, mój mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie pięknie, ciepło, słonecznie. Tak chciałam mieć wone, a tu lipa. Do 12 jak nikt nie zadzwoni, że wolne to trzeba iśc do pracy. Pranie wstawione, w miarę ogarnięte. Bubblegum na badania będzie czas, nie ma sensu przystwarzać sobie nie potrzebnych zmartwień. Co do sukni jest śliczna, nie spotykana, ja też znalazłam coś dla siebie. http://suknieslubne.prata.pl/produkty/produkt/papilio-1011/237/ albo http://suknieslubne.prata.pl/produkty/produkt/papilio-1025/250/ Takie skromne mi sie podobają kiecki:) pomaranczka92 i Margola86 jak tam u was?? Mam nadzieje że nie przyszła@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wgl to jestem Monika:) Bubblegum no to gratuluję gustu, bo śliczna:* A te co Ty wybrałaś Kaśkuu to ta druga też jest bombowa:) Ja byłam dziś wybierać tą suknię i udało się:) tylko została jeszcze do zwężenia :) mam roz.36, ale była jeszcze za szeroka:) Pogoda rano była kiepska, ale teraz słońce i cieplutko na mazurach :D No a @ nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wgl to WITAM wszystkie w ten piękny dzień! :) @ nie dostałam 32d.c.:) czekam nadal. Nie nakręcam się na ciążę, żeby się nie rozczarować:).. Czekam spokojnie. A Wy jak tam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 oby to było to czego oczekujesz! JA staram sie od 1,5 roku i na razie nic przyczyn teraz jestem na Diane żeby obiżyc testosteron. Starania może od września znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochane. Na początek dnia dobra nowina :) Moja koleżanka, po 5 latach starań, mając tylko jeden jajnik i wiele innych problemów, urodziła wczoraj zdrowego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koara dziękuję za wsparcie:* Wiesz znam taką dziewczynę co też obniżała testosteron Diane i pomogło:) teraz ma dwóch zdrowych synków! :) Tylko, że od nich strasznie się tyje, ona ważyła tak przeciętnie 60kg, a po tab. prawie 80 :o , po ur. dzieciątek teraz waży 58kg :D dba o linię:), ale czego się nie robi dla dzidzi :) Bubblegum no to wspaniała wiadomość! :) pogratuluj koleżance:* Każdy taki przykład daje siłę wielu kobietom, które nie widzą już dla siebie szansy..:/ trzeba wierzyć do końca . Ja też czekam na @, może nie przyjdzie:) wczoraj rano znowu jak poszłam siusiu to bolało mocno jak na @, znowu byłam pewna, że przyszła, a tu nic. 5 min. i przeszło. Dziś od rana dobrze się czuje, nic nie boli, o dziwo nawet piersi, jakby wracały do swoich rozmiarów:/ hihi niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Ja wczoraj wybrałam się do Kielc z chłopakiem koleżanki tzn odwidziliśmy moja przyjaciółkę a jego dziewczynę. Pierwszy raz założyłam buty na koturnie , nowe. I jak zawsze to samo zrobi.ł mi się odciski pod opuszkami palców. A jak zdjęłam rajstopy to pięty mi obtarły. Naszczęscie zwięłam japonki na zmianę. Ta nowa galeria i Kielcach " Korona " to nic nowego. Bubblegum gratki dla koleżanki:) Naprawde długo walczyła i opłacało się. Monia trzymam kciuki za Ciebie :) może wreszcie to fasolka:) mała56 witaj:) Margola86 co u Ciebie?? Ja już działam, wczoraj i dzisiaj rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostry mąż jest z okolic Kielc :) ja osobiście z prawie Mazur:) aj ja też mam problemy z odciskami. Prawie od każdych butów mi się robią odciski, otarcia:/ , ale i tak nie rezygnuje ze szpilek nawet za taką cenę :D Ja w ostatnich 3 dniach nic.. bo za bardzo mnie podbrzusze bolało:( ale widzę, że wy nie próżnujecie i bardzo dobrze!:) kaśkuu dziękuję za słowa otuchy:) Margola napisz czy @ przyszła :/, bo jestem ciekawa. Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margola odezwij się:) Monia ja ide na wesele 9 w tych butach chciałam je rozchodzić, a teraz muszę stopy leczyć heeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia przekazane :) Maluszek świetny ma taką poważną minkę i baczki :D Ja aktywnie działam akurat mam owulkę , tak że trzymajcie kciuki :D Pomarańczka czekam na dobra nowinę od ciebie:) jak jedna zajdzie to później się posypie :) po kolei wszystkie pozachodzimy, będziesz nam fluidki rozsyłac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTTAAAA AKURAT
Bubblegum a skad wiesz czy masz akurat owulacje? sprawdzalas monitoringiem?:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tta akurat, mozna monitorowac owulacje u gina, a można tez robic testy owulacyjne, robie i to i to, wszystk wskazuje na to że w tym momęcie mam owu. jeszcze pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum to musi być słodziutki ten malusi chłopczyk:) ja teraz mam niepłodne, ale i tak 3 dni nic nie było, bo podbrzusze bolało:/ dziś nadrobiliśmy :D hihi Za to Ty masz owulację, więc 3mamy kciuki!:):) Hmm..no okażę się co z tego wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odzywajcie się jak macie czas:) Ja już zaraz będę zmykać;) Jajniki kłują, podbrzusze zaczyna boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×