Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
kobiety a co tu taka cisza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,@ zaś przyszła.I to tak jak powinna w 28 dniu cyklu.Dziś umówiłam sie na wizytę do gina.Do tego lekarza idę pierwszy raz z polecenia mojej bratowej. Chcę zrobić jakieś badania i sprawdzić czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal czekam ..ostatnio za wcześnie teraz powinnam mieć w poniedziałek, dziś czwartek - cisza.. rano boli mnie strasznie brzuch jakby miała już przyjść i nic. A po ślubie i weselu jeszcze dochodzimy do siebie :D było fantastycznie.. naprawdę wspaniały dzień nie da się tego opisać trzeba to przeżyć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiem jak wspanialym dniem jest slub....moj tez byla taki..... a test robilas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myślę, że ten dzień powinien być wyjątkowy dla każdej kobiety :) testu nie robiłam, bo nie chcę sobie robić nadziei ..w tym miesiącu chyba tylko z 7 razy się kochaliśmy , więc to mało realne ;/ ostatnimi czasu różnie to było z tymi @ , więc wolę poczekać jeszcze tydzień ;)bo czuję, że przyjdzie. Piersi mam bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wlasnie wtedy kiedy jestesmy czym innym zajete i myslimy ze to malo realne moze nam sie szybciej udac niz jak zyjemy z kalendarzem w reku..... u mnie jakies dziwy bo@ skonczyla sie 3 dni temu po niej byly przytulanki a dzis rano ciagly przezroczysty sluz jak na owulke jakos dziwne bole podbrzusza..... no nic dzis i jutro dopoludnia tulasy a wieczorem do roboty:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj bardzo bym chciała, ale boję się , że jutro wstanę i będzie po moim szczęściu :/ chce poczekać jeszcze parę dni, bo parę cykli temu też miałam wydłużony cykl, więc wszystko jest możliwe ;) spokojnie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia, ja ostatnio miałam owulkę 13-15 dc, urlop mam zaplanowany między 5 a 24 dniem cyklu więc na pewno się załapię :) pomarańczka, słyszałam, że jak jest przerwa w baraszkowaniu to plemniki są silniejsze ;) nawet wczoraj w pracy koleżanka mi mówiła , że jak planowali to mieli post kilka dni przed owulką, więc nie ważne ile razy tylko żeby trafić w odpowiedni dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu słyszałam, że im częściej tym lepiej i to słowa lekarza, ale nie mojego. i że najlepiej jest na 2-3 dni przed owulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracaja upaly huraaaa
jak ktos ma problemy zdrowotne to mu nie pomoze ani co dwa dni ani codziennie ani co 4 dni tak naprawde i stara sie np kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kolejny dzień-cisza :) nie wiem, czy to dobrze, czy źle różnie to bywa z nami kobietami, ale wiem tylko , że jak miałam dużo płodnego śluzu to się nie przytulaliśmy ;) tylko zaraz po @ i teraz :) Znowu mnie boli brzuch i wczoraj przed wieczorem kuło w prawym jajniku ahh wolałabym już wiedzieć jak jest.. na weselu wszyscy mówili, że teraz spotykamy się w komplecie na chrzcinach :D OBY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tylko co słyszałam, nie wiem ile w tym prawdy ale już kilka osób mi to mówiło :) Ja już zaraz kończę pracę i jadę do mojego ukochanego, ładna pogoda się zapowiada, a że to mój pierwszy wolny weekend od niepamiętnych czasów, będę miała okazję skorzystać ze słońca w te lato ;) Miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
HEJ DZIEWCZYNY JA JUZ Z nIEMCOW i serdecznie wszystkie pozdrawiam jak tam Pomaranczko co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No u mnie bez zmian, czekam.. co jakiś czas kuje prawy jajnik, i pobolewa brzuch jak na @, piersi bolą i sutki bardzo. Zobaczymy co będzie dalej , poczekam jeszcze do daty najdłuższego cyklu ;) a tak po za tym to robię ciasto dla mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że to tylko opóźnienie wywołane stresem ślubnym i przemęczeniem :( Z B. wolimy na razie nie wpadać w euforię . . . spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no z jednej strony masz racje mi przed weselem tez sie opoznil i dostalam po nocy poslubnej nad ranem......a tak wogole to ile juz dni opoznienia...... ja teraz po zabiegu tez mialam opoznienie.....ale to wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to juz troszke...... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
u mnie upal do 40 ma dojsc dzisiaj masakra jakas normalnie ja myslalam ze do Niemiec zajechalam a nie na jakies Hanawaje :):):):) pozatym nic nowego zaczelam od dzisiaj pic ziola na zrosty brrrrrr paskudne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Pomaranczka może w końcu sie udało! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria dziękuję :) ale i tak cały czas myślę, że jutro wstanę i będzie po wszystkim. Wszystko się wyjaśni w najbliższym czasie ;) oj upał to dziś jest, u mnie też ;) i fajnie, bo ostatnimi dniami to te lato gdzieś uciekło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyyyyyyyyyyyyyyyy
Rzanuaria Pomaranczka może w końcu sie udało! Trzymam kciuki bez przesady nie stara sie BóG wie ile zeby pisac w koncu sie uda:O:O:O bo tak raczej moga pisac osoby ktore sie staraja nawet po kilka lat w koncu ale nie pare miesiacy bo to jest nic i zadne dlugie czekanie bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ktos cie pytał o zdanie? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! witam w poniedzialek u mnie juz troszke chlodniej niz wczoraj zapowiadaja burze.... a jak tam u Was?????? ja zaczelam od wczoraj pic ziolka na zrosty bleeee cos strasznego ale moze sie przyzwyczaje!!!! Pomaranczka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj te komentarze :/ po co się wtrącać. u mnie cisza ..... jadę się zameldować w nowym miejscu :) i na zakupy:) wczoraj jak się położyłam do rozbolało mnie podbrzusze, ale zasnęłam i dziś już OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a testu dalej nie robisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz to juz troche czasu minelo zdaje sie tydz dzisiaj jak dobrze pamietam ja mysle ze po takim czasie chcialabym wiedziec co sie dzieje juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×