Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerzy46

Nie bede rozpieszczal cudzych dzieci! Nie potrafie kochac nie swoich genow

Polecane posty

Gość jerzy46

Witam! Mam na imie Jerzy i 46 lat. W mojej rodzinie od dawna byl niewiadomy kryzys i problemy, wychowalem dwoje dzieci. Syna i corke. Syn od niedawna zwiazal sie z kobieta z dzieckiem z ktora mieszka u mnie. Nie mialbym nic przeciwko temu by mieszkal u mnie z dziewczyna przed slubem ale w takiej sytuacji gdy ta dziewczyna ma dziecko powinien razem z nia wynajac jakis wspolny kat. Niestety, ja np. wole by corka mojej przyszlej synowej mowila do mnie po prostu na pan, ew. wujek. Napewno nie chcialbym zeby nazywala mnie dziadkiem, sytuacja jest bardziej zlozona i skomplikowana dlatego ze u mnie mieszka tez corke ze swoim dzieckiem(moim wnukiem) i za kazdym razem wyrozniam dzieci. Moj wnuk to wnuk a tamta dziewczynka jest dla mnie niestety obcym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy46
dodam, że moja corka ma dziecko właśnie ze mną,ale o tym sza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy46
Podszyw. Nie ze mna tylko ze swoim bylym chlopakiem. Ja wiem ze was to wkurza ale ja po prostu nie dam rady rozpieszczac ani kochac cudzych dzieci, dziecko to ktore wlasciwie ze mna nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie rozumiem Ciebie , dziecko nic temu nie jest winne , dlaczego tak je traktujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fac3t
Popatrz na to z innej strony, za 20 lat będziesz mógł sobie tą dziewczynkę wyruchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy46
nie jest najgorsze,ze ruchałem córkę najgorsze jest to, że kręcą mnie zwłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy46
Wypad zboczency... Ja lubie ta mala ale w koncu to glupia sytuacja jak jedno dziecko mowi do ciebie dziadku a drugie albo pan albo wujku. I wiesz ze nigdy nie bedzie obu dzieci traktowal jednakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To tym bardziej powinieneś się zgodzić żeby do Ciebie mówiła dziadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżiuzeppe masturbelli
kręca cie trupy? wstydz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżiuzeppe masturbelli
mnie kręcą dżemy!! zawsze kiedy kupuje nowy sloiczek to go odkręcam i zanużam w nim swojego sterczącego miecza, jest cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro od niedawna zwiazany jes
z ta kobieta chyba nie powinien odrazu sprowadzac jej do domu, twoja zgoda tez jest potrzebna a dwa nie musisz tego dziecka traktowac juz jak wnuka skoro od niedawna twoj syn z ta kobieta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdshjfsdjfbsdfn,
ile jeszcze tych samych tematow bedziesz zakladal?czego szukasz, poparcia?to go tutaj nie znajdziesz, dziecko to dziecko i niczemu nie jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjghvbbbbbbbbbbbbbbbb
moj szef ma tyle lat co ty autorze, ale dziadkiem nie mozna go nazwac,niezly tygrysek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka mówi
babciu, dziadku...jest tak samo przez nich kochana jak ,,prawdziwe wnuki"...myślę ,że potrzebujesz czasu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaJ.
Skoro poruszasz ten temat to chyba Cie cos meczy... Ile to male ma lat ? Kocha sie sercem a nie genami. Wnuczka z krwi i kosci moze byc wredna dla Ciebie kiedys. To male (bez twoich genow)moze Ci wiecej serca okazac kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka mówi
,,Kocha sie sercem a nie genami." Święta prawda. Ojciec mej córki nie kocha jej, a ojczym życie by oddał za nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaJ.
Ta niekochana przez Ciebie dziewczynka posiada chyba prawdziwego Dziadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacje i morele
każde dziecko ma dziadka i pana dziadka... babcię i panią babcię nawet jesli jest genetycznym wnukiem/wnuczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy46
Lubię jej dawać swojego wafelka do buzi, tylko w takiej postaci go lubi brać ale musze mówić że to wafelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×