Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poranno miodowa

Jeśli ślubniczka was wkurzy znów, dajcie znać.

Polecane posty

Gość slubkalubka
Slubniczka, jesli moge Ci cos poradzic, to nie pisz juz z ta osoba, nie przegaduj sie z nia, kiedys sie jej znudzi jak ja zlejesz i nie bedziesz reagowac. Mnie juz osobiscie bardzo meczy obecnosc tej osoby. wrocmy do normarlych dyskusji, ona sie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakaka
To co pisze tamto dziwadlo swiadczy tylko o nim.... Nie przejmuj sie, widocznie brakuje znajomych w ktorymi moze porozmawiac wiec zafascynowana Tobą ślubniczko sledzi kazdy Twój post i z zazdrosci ze wychodzisz za mąż dogryza ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne, bo KAŻDY zazdrości
że ślubniaczka wychodzi za mąż. Jakby to był powód do zazdrości :/. Są ludzie,którzy mają inne priorytety, dla których małżeństwo nie jest najwyższym dobrem. A panna, która wspomniała o tej zazdrości albo sama jest ślubniaczką i nie ma odwagi szczekać w czarnym wdzianku, albo ma kompleks na punkcie wyjścia za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chwila, to forum jest właśnie dla takich osób. Które pytają i wzajemnie sobie doradzają. Co prawda niezawsze zgadzam się ze zdaniem Ślubiczki 2012, mimo że mogłaby to robić mniej "rozlegle" i mogłoby jej być mniej, to ma prawo do czynnego udziału w dyskusji na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne, bo KAŻDY zazdrości
Do pani nade mną. Ślubniaczka zachowuje się tak, jakby sama nie potrafiła niczego wymyślić lub w jej otoczeniu na jej propozycje patrzono, jak na senny koszmar. Nie umie podjąć żadnych samodzielnych decyzji lub chwali się naokoło tym, że bierze kościelny ślub. Jest ze wszech miar irytująca. Ja rozumiem, że ma jakieś swoje ukryte kompleksy, ale włażenie w każdy niemal topik grozi natknięciem się na jej cukierkowe opisy. Nie lubię jej, drażni mnie. Naprawdę mogłaby sobie darować - jest chyba najmniej stylową panną młodą na tym forum, z przaśnym gustem, zamiłowaniem do tandety i świecidełek. Skoro każdy może napisać na forum, to ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! Ale komentowanie samej osoby, do tego jeszcze tak dosłownie jak ty to zrobiłaś, uważam za conajmniej niesmaczne... Trochę kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
ja już dyskutować nie będę, mam wasze opinie gdzieś, jak widać nie wolno pisać o ślubach\weselach na forum ślubnym, nie będę z siebie robić idiotki i zaczerniać nick żeby jakaś osoba znów blokowała, są inne fora lepsze niż kafeteria,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
nie powiem osoby tu piszące bardzo mi pomogły w wielu sprawach, otworzyły oczy, uświadomiły że nie mam racji, nie zaśmiecałam np.ogólnego o ślubach, tylko grzecznie pisałam na tym ślubnym, no ale jak widać nie wolno, dziewczyny baaaaardzo wam dziękuję, pisać nadal będę, ale o moich planach już nikt więcej się nie dowie, przecież o to wam chodziło, żeby mnie stąd wyrzucić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Zablokuj szmatę, zablokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertypka
grzecznie pisałaś do czasu, gdy cię skrytykowano. Potem już wyzywałaś od żmij i idiotek, które zazdroszczą ci ślubu. Weź ogarnij i nie zgrywaj ofiary :o Bardzo dobrze, że cię wyjebali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coole stare trende
Meena Harper tylko nie zesraj się z tego oburzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
wy tutaj gorsze oszczerstwa rzucaliście w moją stronę, ale mi to zwisa i powiewa, nie będę się przejmować bezmózgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coole stare trende
to czemu jęczysz na redakcyjnym że ci nick blokują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertypka
tak, ale zawsze ty pierwsza zaczynałaś wyzywać jak cię skrytykowano! Jesteś jak rozkapryszone dziecko, które drażni wszystkich wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
bo chcę znać powód, nikogo tutaj nie wyzywałam tak jak wy mnie, nikomu nie życzyłam śmierci tak jak wy mnie, nikomu nie życzyłam wszystkiego najgorszego tak jak wy mnie!! nikomu nie pisałam że dobrze iż matka mu zdechła, tak jak wy to napisaliscie mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyślubniczka haha
ślubniczka wie wszystko najlepiej, tylko krytykować potrafi i sie wymądrzać, znawczyi ślubów i wesel saię znalazła. Haha , czas żeby wszyscy Ci którym kiedyś ona dogryzła odwdzięczyli się tym samym..... ślubznika fuuuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
jak widać nie wszystkich, bo są osoby które są za mną, podobno w Polsce jest wolność słowa, własnie widac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
jakiej śmierci patologio chodząca? Urojenia masz? Nikt ci śmierci nie życzył. Ty zawsze dogryzałas innym i starałaś się za wszelką cenę udowodnić, że jestem najmądrzejsza, mamy cie dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
komu ja dogryzłam??? kogo ja tu skrytykowałam?? moze tylko ten temat gdzie ludzie mnie wyzywają, normalnym zachowaniem jest bronić sie, i materialistyczne podejście do życia, tyle macie mi do zarzucenia, a wy oczywiscie czyściutcy jak łza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
jesteś, a nie jestem ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
proszę poczytać, ktos napisał, że ma nadzieje iż zdechne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
i teraz nam zarzucasz to co sama robiłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
wiecie co idę na spacerek z córeczka, na lody, na zabawę, a wy gnijcie dalej przed komputerami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLUBICZKA MUSI ODEJŚĆ!!
no idź na lody idź, musisz córeczke fachu nauczyć :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubniczka 2012..
ja nikomu źle nie życzyłam, wiec nie zarzucajcie mi czegos czego nie zrobiłam, żegnam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×