Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatha884

czy ktos mi pomoze decyzja o warunkach zabudowy wniosek

Polecane posty

witam, wlasnie planuje zlozyc wniosek o warunki zabudowy czy ktos mi jest w stanie pomoc w jego wypelnieniu : mam problem w nastepujacych punktach : - SPOSÓB ODPROWADZENIA WÓD OPADOWYCH I ROZTOPOWYCH: .........( dot. wód opadowych, roztopowych z dachów budynków, z powierzchni terenów utwardzonych) ? - SPOSÓB UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW ....... ? - ISTNIEJĄCY SPOSÓB ZAGOSPODAROWANIA TERENU OBJĘTEGO WNIOSKIEM ............(tereny zabudowane wymienić jakimi budynkami, ukształtowanie powierzchni terenu, charakterystyka przyrodnicza terenu objętego wnioskiem, tereny zalewowe, osuwiskowe, obecność roślinności wysokiej i średniej, cieków i oczek wodnych, terenów podmokłych, bliskość do kompleksów leśnych, sposób odwodnienia terenu, grodzenia, inne) ogólnie teren zabudowany, nie zalewowy, bez osuwiskowy, ??? - ISTNIEJĄCY SPOSÓB ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW SĄSIEDNICH ................(/tereny zabudowane wymienić jakimi budynkami, ukształtowanie powierzchni terenu, charakterystyka przyrodnicza terenów sąsiednich) ?? -CHARAKTERYSTYKA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA: ............................ (szczegółowy opis, charakterystyka planowanej zabudowy np. budynek wolnostojący, zabudowa bliźniacza, szeregowa, budynek parterowy, podpiwniczony, poddasze przeznaczone na cele mieszkalne) ? -7.CHARAKTERYSTYCZNE PARAMETRY TECHNICZNE INWESTYCJI ORAZ DANE CHARAKTERYZUJĄCE WPŁYW NA ŚRODOWISKO ..........( rodzaj prowadzonej - przewidywanej produkcji, usług, emisja substancji, ciepła, hałasu, wibracji, pola elektroenergetycznego przewidywana ilość zatrudnionych osób, ogólna charakterystyka przewidywanych procesów technologicznych, rozwiązania chroniące środowisko, inne ) ? bardz prosze o pomoc pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×