Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia333333

Jak to napisać po angielsku? proszę was!

Polecane posty

Gość natalia333333

Witam ostatnio nie ładnie się zachowałam wobec mojego kolegi obcokrajowca zraniłam go troszkę chciałam mu to napisać po angielsku ale nie wiem jak :Przepraszam cie bardzo źle mnie zrozumiałeś wiesz ze słabo znam angielski i może przez przypadek jakąś głupotę napisałam.Wiem jedno wszystko zepsułam nie zasługuje na ciebie mam nadzieje że będziemy nadal utrzymywać kontakt jako przyjaciele trzymaj się cieplutko KTO MI POMOŻE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie znasz dobrze angielskiego i on nie rozumie Twoich błędów, to udawanie i oszukiwanie go że znasz - nic dobrego nie da. Może po prostu poucz się trochę? Oszustwo nie popłaca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff4
wpisz w google translator angielsko polski tlumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
"I'm really sorry, there must've been misunderstanding. You know my English isn't good and I night've accidentally written something stupid. I know I've ruined everything and I don't deserve you. I hope we can be friends. Take care."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
"might've" a nie "night've" znaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondddii
I'm really sorry, you understood me wrong. You know my english is bad and I think I wrote something stupid to you by accident. Now I only know I messed up, I dont deserve you, but I hope we'll be keep in touch as a friends, take care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violent Act of Beuaty
Może szukaj znajomych wśród ludzi, z którymi potrafisz się dogadać? Albo liczysz na to, że ktoś z cafe całą waszą znajomość będzie Ci tłumaczył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHJMK.
BLONDII OD RAZU WIDAC ZE BLONDI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondddii
ghmjk o co ci chodzi??to jest dobrze napisane, naucz sie angielskiego jesli uwazasz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondddii
mialo byc :GHJMK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×