Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gorenje

Aranżacja kuchni

Polecane posty

Gość Jelkanise

Warto wykorzystać do dekoracji ścian klinkier, np. z King Klinker. Można takie płytki położyć w miejschach szczególnie narażonych na zabrudzenia. Efekt bedzie fajny, a nie trzeba będzie też robić szybko remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitold

Ja zdecydowałem się skorzystać z usług profesjonalistów, bo  w projektowaniu to ja jestem dobry, ale tylko w głowie, jak przyjdzie co do czego, to nie potrafię odzwierciedlić swoich myśli. 😛Więc znalazłem firmę, która zrozumiała mój przekaz i zaprojektowała mi kuchnię tak, jak chciałem - Tim Meble z Warszawy. Wiem, że dobrze zrobiłem, zdając się na firmę, sam nie wiedziałbym, jak się do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaflka13

Wielu użytkowników ma faktycznie rację, że maluje na biało. To ponadczasowy kolor tylko musi być do tego wybrana odpowiednia farba. Np. Śnieżka Kuchnia Łazienka. Pięknie kryje i potem w kuchni w ogóle nie ma problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina

Do kuchni jedyne co (bo każdy ma swój gust i robi jak chce), polecam malować farbami kuchnia łazienka. Naprawdę - nie ma grzyba, pleśni, łatwo ściera się plamy. Ja sobie nie wyobrażam kuchni z inną farbą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira

Wielu producentów farb ma na swojej stronie propozycje aranżacji różnych pomieszczeń. Ja przy okazji remontów przeglądam porady i zdjęcia  na stronie Magnata. Przy urządzaniu kuchni też się nimi inspirowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłąm piękne płytki w Cermagu - salon ma ogromny wybór także na pewno można znaleźć coś fajnego! ja jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie, bardzo fajnie wyposażony salon. nie tylko płytki ale i armatura! fajne szybkie zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×