Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Emmmmka

Hej

Polecane posty

Witam, bede sie streszczac i od razu przejde do sedna. Potrzebna mi rada/ pomoc w kwestii takiej.. 3/O na tankowcu z pewnej firmy powinien miesiac temu skonczyc kontrakt i zejsc ,jak to wiadomo sa poslizgi.. ten poslizg trwa akurat nieco ponad miesiac.. a to stoja na kotwicy, a to nie ma orderow wiec czekaja. Problem w tym ze ja wczesniej duzo musialam okreslic sie z urlopem jak zawsze dalam sobie jakis czas zapasu, a noz widelec.. i tym samym urlop zaczynam jutro! nie moge go odwolac i tylko to byla nasza szansa na spedzenie razem tak naprawde czasu jakby wrocil.. Pozniej jest to nie mozliwe w wakacje - moja specyfika pracy.. a po wakacjach jego juz nie bedzie ;/ Tylko teraz kiedy pojawia sie w koncu port wiadomosc z biura przychodzi, ze podmiany nie bedzie i licza na zrozumienie zalogi. Gdzie nie tylko on powinien zejsc. I tlumaczenie z biura ze problemy z visami, ze za malo czasu, a ostatnio byla Wielkanoc to nie mieli jak zorganizowac podmian.. Do portu zostal jeden dzien.. I teraz pytanie: Wiem, ze schodzac na wlasna reke on wiele ryzykuje.. pyta mnie co o tym mysle.. a mnie to totalnie rozbilo. Po prostu nie wierze, w to wszystko. Mial byc 4 miesiace a niebawem zrobi sie z tego 6 ! Nie jestem miekka babka ten okres kiedy go nie bylo wiele w moim zyciu diametralnie zmienil. Zawsze jestem przy nima teraz ja potrzebuje jego. I zastanawiam sie co mu napisac.. nie chce mu z kolei powiedziec zeby zszedl sam bo to pewnie odbiloby sie na jego karierze. I jeszcze jedno pytanie.. jak nazywa sie te specjalne sluzby ktore odpowiadaja za takie akcje ktore sa w tanie zalatwic loty i zejscie takiego marynarza ze statku i czy znacie jakies warunki ? Prosze Was o odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×