Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłamczuszka

Zawyżyłam liczbę partnerów. Co zrobić żeby się nie zorientował?

Polecane posty

Gość Kłamczuszka

Powiedziałam facetowi, że miałam trzech, a miałam tylko wibrator, czyli zero. On teraz oczekuje pewnie dużego doświadczenia po mnie. Podpowiedzcie mi jak się zachować żeby się nie zorientował. Powiedzenie prawdy nie wchodzi w grę. On mówił, że miał dwie, nie poznał aż tak wielu dziewczyn, więc pewnie będzie to działać na moją korzyść, bo trudniej mu będzie się zorientować, że coś kręciłam, ale zobaczymy. Jak mi nie wyjdzie to nic takiego, bo on mieszka w innym mieście i i tak jest za daleko żeby dłużej tak dojeżdżać, więc po prostu zerwę i koniec. Ale jak będzie dobrze to może jakoś to będzie. Tyle lat nikt mi się nie podobał, a teraz wreszcie mam kogoś kto mnie podnieca, więc muszę skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, daj szybko dupy trzem facetom, najlepiej trzem naraz i wtedy będziesz fair ze swoim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sieją
same się rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty_Key
Nie rozumiem: po co? Skoro nie podoba Ci się na tyle, żeby mówić mu prawdę, to zerwij i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamczuszka
Nie mam zamiaru zrywać. Mam 23 lata i zero doświadczenia. Najpierw to zrobię. Nie chcę dłużej czekać. Po prostu nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×