Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka Brunetka

prezent dla chlopaka - pomocy! :)

Polecane posty

Gość Kaśka Brunetka

Mam pytanko do was... Mam problem z wyborem prezentu dla mojego chłopaka (lat 17). Mało mam kasy i znalazłam coś fajnego http://mrjoy.pl/do/item/CZACHAROWER/Czaszka-Rowerzysty Mu się może spodobać bo jeździ dużo na rowerku i lubi takie gadżety ale pytanie: Czy to za mało na prezent? Powinnam jeszcze coś dorzucić? Jak myślicie? Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Niech weźmie Cię na ramę i przewiezie rowerem gdzieś za miasto, w stronę zachodzącego słońca. Patrzcie sobie głęboko w oczy, powiesz jak Ci na nim zależy, jak go bardzo kochasz, jak bardzo zależy Ci by miło spędził urodziny. Jak już to wszystko zrobisz to uklęknij i obciągnij mu kutasa krztusząc się nim, biorąc aż po same jaja, połknięcie spermy będzie dla niego najlepszym dowodem miłości. Myślę, ze pomogłem, z góry piszę, że nie ma za co ... lubię pomagać i doradzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Brunetka
Very Funny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Powiem Ci, że jeżeli chodzi o prezent, to warto wykorzystać zbliżające się Euro. Teraz jest sporo ciekawych gadżetów związanych z tym wydarzeniem. Na przykład na stronie koszulki.com możesz zamówić oryginalną koszulkę Nike, która przypomina tą oficjalną naszej reprezentacji i dodać tam nazwisko chłopaka. Prezent dosyć oryginalny i na pewno spodoba się każdemu kibicowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że można pomyśleć nad czymś związanym z Euro i ogólnie piłką nożną. Dobrym pomysłem na prezent mogą być na przykład 'piłkażyki'. Chodzi mi dokładnie o coś takiego: http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,60.html Ciekawie wygląda, no i na pewno będzie to oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na1dzia1ny
podaj numer konta, przeleje ci troche kasy i kup mu cos porzadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
jak gadżeciarz z faceta, to ja popatrzyłabym do wassermana :) mają różne śmieszne bajery typu długopis z kamerką itp :D facetów cieszą takie drobiazgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWAWA
Jeśli chodzi o modę męską mój chłopak kupuje ciuchy na nosiszto.pl & bardzo sobie chwali tę stronkę. I z tego co widzę ciuchy są naprawdę dobrej jakości i podobno niedrogie. Jeśli chodzi o mnie nie kupuje w internecie : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
ja bym strzelała w elektronikę. w avansie jest tego całe mnóstwo w przyzwoitych cenach, można znaleźć inspirację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena k.
O ile nie boi się latania :D Ja chcę moim rodzicom fundnąć na ich rocznicę jakiś lot, albo rejs. Tzn. coś co na pewno zapamiętają, bez banałów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakaaaacje!
A ja mysle, ze fajni bedzie jak zabierzesz chlopaka do spa, razem spedzicie czas, zrelaksujecie w fajnym miejscu, bez tych wszystkich znajomych.... Polecam Spa w międzyzdrojach http://miedzyzdrojespa.pl/pl/masaze Swietne miejsce, warto nawet nie bedac z tamtad przejechac sie tych iles kilometro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem dobrym pomysłem może być na przykład kupienie jakiegoś ciekawego pendrive'a, na przykład tego typu: http://www.magicznaplaneta.pl/emtec-pamiec-emtec-m313-4gb,id-7615 i nagranie tam Waszych wspólnych zdjęć lub jego ulubionej muzyki. Chłopak na pewno będzie bardzo zadowolony z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JogurtowaDziewczyna
ja na swoje 18 urodziny dostałam fajny prezent w postaci gazety:) a dokładniej to ja byłam w tej gazecie i artykuł był o mnie:D fajna sprawa, możesz też coś takiego zrobić i opisać np. właśnie Jego pasję rowerową:) strona nazywała się gazetomaniak czy gazetomania, coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem kiedyś kubek ze zdjęciem takim nadrukowanym :)chyba z fotopomysly.pl Prezent fajny, kupiła mi była już dziewczyna. Zostawiłem go do dziś, fajna pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o takie niedrogie gadżety typu kubek z nadrukiem, to zajrzyj na koszulki.com - możesz mu zamówić na przykład tshirt z jakimś wymyślonym przez siebie napisem :) fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gondzo
Hmm czemu nie, praktyczne rzeczy przynajmniej nie wylądują w koszu. W sumie fajny zestaw ta czacha i otwieracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że fajny prezencik, ale wydaje mi się że z wieczoru we dwoje byłby bardziej zadowolony w jakimś fajnym miejscu sam na sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie klimaty jak napisałaś to znajdziesz tutaj www.sklephades.pl szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli twój chłopak lubi jeździć na rowerze to na prezent możesz kupić jakieś akcesoria rowerowe. Takie rzeczy znajdziesz na stronie http://www.cozacena.pl/ Bez wychodzenia z domu i biegania po sklepach znajdziesz pomysł na prezent i od razu porównasz ceny interesujących ciebie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×