Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina5012

Zachowanie facetów

Polecane posty

Gość nina5012

Czy wasi faceci też zachowują się tak jak mój tzn. beka przy mnie puszcza śmierdzące bąki i nawet nie przeprasza, jesteśmy razem od 7 miesięcy i poważnie zastanawiam się nad rozstaniem z nim, rozumiem że każdy człowiek ma potrzeby fizjologiczne ale on robi to bez żadnych zahamowań tak jakby to było normalne a mnie to brzydzi jak jest u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_lojalna.
jestem w moim o 2 lat nigdy tak sie nie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojadadas
Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka do tej pory
uważała, że faceci nie robią kupy, więc nie ma się co dziwić jej oburzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejjja
Jestem z facetem 5 lat i nigdy się tak przy mnie nie zachował. Chyba ze 2-3 razy beknął przy mnie i przeprosił. Oczywiście zasłonił usta ręką. A ty nie jesteś z mężczyzną, tylko ze zwykłą świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka do tej pory
"A ty nie jesteś z mężczyzną, tylko ze zwykłą świnią." ja się już pogubiłem w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejjja
Facet który pierdzi publicznie jest świnią, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka do tej pory
facet który nie pierdzi też jest świnią.....ja już nie łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publicznie? czyli powinien wychodzić do komórki za każdym razem jak zbiorą mu się gazy jelitowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejszy na swiecie
Moorland a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a puszcza baki przy kazdym? w sensie przy stole ? na spotkaniu rodzinnym? bo jak tylko przy Tobie, to nie wiem o co kaman, widocznie czuje sie przy Tobie rozluzniony i wolny :D moglabys to obrocic w zart, ale po co.. lepiej przeciez zerwac przez taka pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina5012
Za każdym razem jak się spotykamy on przy mnie pierdzi i mam to ciągle obracać w żart jak mi śmierdzi pod nosem? jak komuś się wymsknie niechcący to co innego, on robi to nagminnie tak chyba nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojadadas
Jak za niego wyjdziesz to przez kolejne 50 lat będzie bekal i pierdzial po kryjomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejjja
Można pójść do łazienki, na przykład. To jest gbur i niewychowany prosiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina5012
Nie, publicznie ani przy kimkolwiek innym tak się nie zachowuje tylko przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka do tej pory
działasz mu na zwieracze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojadadas
Jak ty mozesz w jego obecnosci krwawic z cipy, to oblesne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nie zgrywa swietoszka i wiesz na czym stoisz. lepsze to niz miec cicha wode a po slubie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod nosem moze nie, ale zdarzy mu sie i mi rowniez, jak mi sie zachce to nie bede smigac do lazienki, wole sobie dobrze pierdnac w swoich 4 scianach i sie z tego posmiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy tak serio? Z tym, że pierdzenie przy dziewczynie to normalne i zdrowe? :O No sorry, ale ja nawet przy rodzonej matce bym się krępowała,a jak mi się czasem "wymsknie", to zawsze jest mi głupio i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ze swoim mezem juz prawie 11 lat i nie beka przy mnie i nie pierdzi. jak mu sie zdarzy czsami beknac to zawsze przeprasza. nie moglabym zyc ze swinia pod jednym dachem. troche kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mysle ze powinnas z nim porozmawiac i powiedziec mu ze ci sie to nie podoba/jest wstretne/niesmaczne to co robi i tyle. i niech sobie pierdzi i beka przez nastepne 50 lat po katach. ty nie musisz tego wachac i sluchac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosic wypada ale sa ludzie ktorzy nie robia tego wlasnie z tego powodu ( tut cyctat znajomej "nie zrobie czegos co powinnam tylko dlatego ze tak wypada"). Ale przynajmniej wie dziewczyna na czym stoi, ale to nie powod zeby zrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnierka
brak kultury i buractwo,pomijajac brak szacunku wobec Twojej osoby.Zostawiaj na widoku zuzyte podpaski,rowniez w jego lazience,bekaj i pierdz.Jak Ci nie zwroci uwagi tzn ,ze nie tylko burak ,ale i flejtuch.W sumie nie wiem po co to pisze hehe.Sam post swiadczy o jego autorce ,pewnie i tak nmie skuma o co kaman hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×