Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manka))

za ile mogę sprzedać te ubranka (allegro)?

Polecane posty

Gość Manka))

Planuję wystawić na allegro dwa zestawy ubranek po mojej córeczce. Ubranka kupowałam nowe (nie w lumpeksach), są w bardzo dobrym stanie, niektóre niefirmowe, takie z bazaru, ale wiele firmowych, np. H&M, Cherokee, George, Disney. Planuję wystawić dwie aukcje: 1) rozmiar 0-3 miesiące: 50 sztuk (pajacyki, body, spodenki, śpioszki, kaftaniki) 2) rozmiar 3-6 miesięcy: 30 sztuk (pajacyki, body, kaftaniki, śpioszki, sweterki, spodenki ogrodniczki, sukienki) Może dla zachęty warto dodać jakieś gratisy? Mogę dorzucić np. rękawiczki niedrapki, czapeczki, buciki (takie bawełniane dla noworodka) i inne drobiazgi. Chciałabym ustawić cenę minimalną, ale nie wiem jaką. Czy za 1. zestaw np. 50 zł, a za drugi 30 zł będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka))
dziewczyny doradźcie coś, niegdy nie wystawiałam nic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
za 50 sztuk kwota 50zł na pewno nie będzie wygórowana, takie zestawy chodza nawet po 200-300zł, zalezy w jakim stanie są ciuszki, ważne abyś przedstawiła wyraźne zdjęcia, aby ludzie widzieli co kupują ;) to samo z zestawem 30 sztuk, te 30zł to bardzo tanio, więc na pewno szybko pójdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
szkoda, ze po córeczce, bo po synku to sama bym kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
po synku ja moge sprzedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka))
dziękuję za odpowiedzi :) zrobię jakieś ładne zdjęcia, ale raczej nie każdej sztuki z osobna bo za dużo by tego było, postaram się dobrze opisać. Ten większy rozmiar to już jest taki bardziej "dziewczęcy", ale ten mały to taki uniwersalny, ubranka są przeważnie białe, jakieś pastelowe, w zwierzątka czy inne wzorki, żadne różowe itp., więc myślę że ten mały rozmiar nadawałby sie też dla chłopca. Jak w końcu stworzę aukcję to wkleję linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię aukcji z
ceną minimalną. Zawsze od razu je zamykam, bo po prostu nie wiem ile to kosztuje, może być 50 zł a może być 500, po co mam tracić czas jak nie wiem czy mnie na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
nie musisz ustawiać minimalnej, możesz po prostu zacząć aukcję od 50zł zamiast od 1zł (fakt - ja też nie lubię cen minimalnych bo wkurza mnie to, ze coś może być niewiadomo jak drogie i nie potrzebnie sobie głowę zawracam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×