Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyslona Ola

Zgadzacie się na meczety i Islam w Polsce?

Polecane posty

Gość Pery
oni zabijają od zawsze ..taka różnica jest są dwulicowi w stosunku do (niewiernych) gwałcą dzieci i szerzą homoseksualizm zoofilstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę. Pozabijają nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Nie zgadzam się na szerzenie ideologii muzułmańskiej. Tak samo jak nie zgadzam się na nazizm i komunizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZGADZAM SIĘ. Nie chcę by nas gwałcili i zabijali jak gdzie indziej to robią W IMIĘ ISLAMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
ale są też i dobre strony ich podboju europy:zrobią w końcu porządek z tym całym lewactwem,gejostwem,genderami ,feministkami,i innymi dziwakami które opanowały naszą przestrzeń publiczną.no i w końcu rozpadnie się ta cała unia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do fotel pomyśl zanim coś napiszesz w zamachach terrorystycznych giną niewinni ludzie oni nie wybierają, zabijają także swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie i jeszcze raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę ani islamu ani katolicyzmu.Bogowie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro niemiecka granica zamknieta, imigranci przyjadą do nas. Jesteście gotowi? Burki kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się teraz tyle o islamie, ale proszę Boże popraw mnie, jeśli nie mam racji. Potępiamy ich kulturę, potępiamy ich człowieczeństwo, za to, że urodzili się nie w katolickiej rodzinie! Dlaczego??? A jakbyśmy w takiej rodzinie się urodzili? Czy ty Boże odwróciłbyś się od nas? Myślę, że nie. To są owce zagubione. Jeśli ludzie urodzeni w islamie nie robią złych rzeczy nie potępiają nas to, jakim prawem my mamy ich potępiać? Nasza wiara to źródło naszej mocy. Tak jest! To, dlaczego ludzie katoliccy, co mówią na co dzień” wierze w Boga ale nie praktykuje” potępiają tych którzy robią błąd bo urodzili się w rodzinie z innym wyznaniem ale praktykują przekonani że tak musi być (i nie mówię o tych którzy totalnie się pogubili i odbierają innym ludziom życie) jakim prawem katolicy mogą potępiać Islamczyków?! Ale czy ci co naprawdę kochają całym sercem kochają Boga potępiają innych ludzi tylko dlatego że są innego wyznania? Czy kiedykolwiek Boże powiedziałeś „Potępiajcie wszystkich co mnie nie kochają!” ? NIE. Boże ty kochasz wszystkich czy w biblii nie było o owcy, która się zagubiła? Każdy z nas popełnia błędy, ale jeśli one nie są aż takie straszne to czy nie możemy wrócić na twoje pastwisko? Tyle z nas nie chodzi do kościoła tyle z nas nie modli się codziennie tyle z nas popełnia błędy. Boże proszę przebaczaj nam i naprowadzaj na właściwą drogę. Proszę. Islam jest religią, która zbłądziła już dawno, ale to nie znaczy, że CI ludzie są źli! Są i ci dobrzy a my powinniśmy, jako katolicy pokazać, że prawdziwa droga prowadzi do Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź i powiedz to co tutaj napisałaś rodzicom zgwałconych dzieci, zabitych córek i synów, powiedz tym islamistom, którzy mówią, że przyjdą do Europy [ albo już są] i zabiją nas niewiernych bo tak każe ich bóg allah powstrzymaj tymi słowami tysiące młodych, agresywnych, roszczeniowych mężczyzn, którzy uważają, że mamy ich przyjąć w Europie bo to wszystko jest allaha czyli ich własnością, mamy cicho siedzieć i poddawać się ich żądaniom wg Ciebie? chrześcijańskie miłość nie polega na tym aby dać się zarżnąć w imię ichnego boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na czym polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni respektuja tylko sile jesli nie zobacza co mozesz im zrobic to benda uwarzac ze sie ich boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to na czym polega ? x "kochaj bliźniego swego jak siebie samego", a więc nie doprowadzać na skutek tej miłości do własnej zguby, albo do zguby swego narodu, czy państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ludzie urodzeni w islamie nie robią złych rzeczy nie potępiają nas to, jakim prawem my mamy ich potępiać? xxx Bydło islamskie robi złe rzeczy i potępia nas dlatego nie chcemy tej dziczy u nas. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poseł Wipler z partii K O R W I N poinformował na facebooku, że W ŚRODĘ sejm obraduje o imigrantach i zaprasza POD SEJM na PROTEST ANTYIMIGRACYJNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgadzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poseł Wipler poinformował na facebooku, że W ŚRODĘ sejm obraduje o imigrantach i zaprasza POD SEJM na PROTEST ANTYIMIGRACYJNY. Start godzina 14.00. Kto jest z Warszawy lub okolic? Idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero tolerancji dla islamu! Zburzyć meczety i minarety! Zakaz stawiania nowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich tu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam to zbrodnicza religia, nie chcę tej religii w swoim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idziesz na protest? Poseł Przemysław Wipler poinformował na facebooku, że W ŚRODĘ sejm obraduje o imigrantach i zaprasza POD SEJM na PROTEST ANTYIMIGRACYJNY. Start godzina 14.00. Kto jest z Warszawy lub okolic? Idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro protesty antyimigracyjne w wielu miastach Polski o godzinie 16.00. Info na: www.ndie.pl A 25 października głosujcie na Kor wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin i Wipler od początku są przeciw przymusowej islamizacji Polski, byli na protestach, zbierali podpisy pod petycją, rozklejali plakaty. Pis już się wycofał z weta przeciw imigrantom, więc są skreśleni dla mnie. Poza tym gospodarczo pis jest żałosny, a Korwin i jego zaplecze wiedzą jak uzdrowić gospodarkę: obniżyć podatki (dochodowy zlikwidować w ogóle), zlikwidować biurokrację i głupie przepisy eurokołchozu. Dlatego ja na 100% zagłosuję na Korwina, bo tam są ideowcy, którym jeszcze się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzenia i polubienia strony, próbującej zmienić sposób myślenia znacznej części Polaków o islamie. Postaramy się odmienić negatywny wizerunek milionów ludzi na całym świecie, którzy wyznają islam, ale zdecydowanie odcinają się od jego radykalnych odłamów. https://www.facebook.com/BliskoWschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×