Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyslona Ola

Zgadzacie się na meczety i Islam w Polsce?

Polecane posty

Gość PolskaWUK
Całkowicie się zgadzam na to. Wiem że pewnie zaraz będzie cała fala komentarzy mówiących tylko negatywne rzeczy na temat mojego komentarza. Prawda jest taka: poniektórzy Polacy oceniają zbyt szybko. Zanim ocenisz Islam ze względu na Media i ze muzułmanie zrobiono Europejczykom wodę z mózgu, mam pytanie.. A co robią media? Nie robią wam wody z mózgu? Po chciałabym poniektórych ludzi oświecić że ci którzy zabijają nazywają się ISIS i taka o to grupa nie ma religii. Każda prawdziwa religia nakazuje pokój i zabrania zabijania. Ale jeśli nadal twierdzisz że Islam nadal jest zły, to może tak zamiast oceniania bez wiedzy przeczytaj Koran ( tylko pamiętaj ze żadnej świętej księgi nie bierze się dokładnie, coś takiego jak przenośnia istnieje). Koran mówi " Jeżeli ktoś zabiłby człowieka.. Będzie tak, jakby zabił cała ludzkość" więc na logikę można zrozumieć że Islam zakazuje zabijania. Islam także nakazuje aby być miłym dla każdego. Często ludzie pytają dlaczego muzułmanie nie jedzą wieprzowiny. Więc w Koranie jest napisane że nie wolno spoczywać świni i produków z jej pochodzenia. Świnia na ogół jest brudna i jej mięso jest na ogół tańsze z tego powodu że nie potrzebuje porządnego pokarmu ani dobrych warunków do życia. Biblia mówi: „Będziecie jedli każde zwierzę czworonożne, które ma rozdzielone kopyta, to jest racice, i które przeżuwa.” (Kpł 11,3) Świnia zatem, mimo że ma rozdzielone kopyta, to jednak nie spełnia drugiego warunku – nie przeżuwa. Mówi o tym samo Pismo Święte: ”wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto, ale nie przeżuwa - będzie dla was nieczysty.” (Kpł 11,7) więc właściwie Chrześcijanie także nie powinni jeść wieprzowiny. Dlaczego kobieta ma się zakrywać? Po to żeby faceci nie oceniali jej za to jak duże ma cycki i jak bardzo ma fajny tyłek. Tym sposobem kobieta szanuje swoje ciało i ma okazje wyrazić swoje umiejętności i wiedzę. Faceci tez muszą nosić luźne ciuchy. To idzie w obje strony. Ale żadna kobieta nie jest zmuszona żeby nosić hijab ( szalik) bo to jest jej wybór a jeżeli jest zmuszona jest to przeciwko tej religii. Kobieta także nie może być zmuszona do ślubu Koran mówi " O wy, którzy wierzycie! Nie jest prawowitym otrzymywać w spadku niewiasę wbrew jej woli". Mam nadzieje że chociaż po przeczytaniu tego poniektóre osoby przestaną być egoistyczne i zanim coś powiedzą to dowiedzą się prawdy i nie uwierzą w to co mówią w telewizji w pierwszej sekundzie. Oczywiście wiem ze Polska to bardzo "zamknięty" i raczej nie otwarty na różnice kraj ale mam nadzieje ze kiedyś to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanie to śmieci ludzkie terroryzujące wolnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Are ż
Zgadzam się na meczety i Islam w Polsce. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej każdemu zapewnia wolność religii. Bądźmy tolerancyjni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam jako system totalitarny nie akceptuje niczego innego niż muzułmanów więc musi zostać zdelegalizowany i zakazany jako nośnik agresji i zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się na Islam w Arabii Saudyjskiej, ale nie zgadzam się na Islam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallander
Mahomet to pedofil, a Islam to nie religia, tylko ideologia pochodząca od szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam

Islam jest religią pokoju. Jak zabiją wszystkich innowierców i ateistów nastąpi pokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2018 o 19:11, Gość Wallander napisał:

Mahomet to pedofil, a Islam to nie religia, tylko ideologia pochodząca od szatana.

a teraz napisz ty idący w strone aniołów co byś wolał seks z pedofilem czy rok wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×