Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antidotum00

Łuszczyca głowy

Polecane posty

Gość gość
Jak szukacie domowych sposob to kupcie sobie olejek sezamowy - http://olejek-sezamowy.pl/ . Radzi sobie z łuszczycą. Olejek mozecie dostać w w sumie w każdej aptece czy większej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem można pomylić łupież z łuszczycą, tu można się więcej na ten temat dowiedzieć http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/%C5%81/%C5%81uszczyca-gl147-w3459.aspx będzie łatwiej sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konopna Farmacja Poznań
Konopna Farmacja Poznań proponuje Kompleksową kurację do stosowana jako pomoc w leczeniu łuszczycy * Zewnętrznie polecamy bardzo skuteczną KONOPNĄ MAŚĆ UNIWERSALNĄ, która działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i łagodząco oraz posiada szerokie spektrum lecznicze. Dociera do najgłębszych warstw skóry. W przypadku łuszczycy występującej na skórze głowy zaleca się KONOPNY OLEJEK DO CIAŁA, który można stosować jako dodatek do szamponu. Nawilża skórę zapobiegając pękaniu, łuszczeniu i swędzeniu. Wewnętrzne nawilżenie ma także ogromne znaczenie w przypadku łuszczycy. Spróbuj naszego KONOPNEGO OLEJU, który jest źródłem NNKT(Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3 i Omega 6). Poprawiają one ogólny stan skóry, zapobiegają jej wysuszaniu i powstawaniu stanów zapalnych, ponieważ nawilżają skórę od środka. Przyspieszają gojenie się zmian skórnych. Kwasy tłuszczowe działają łagodząco na dolegliwości związane z przebiegiem łuszczycy. ostatni etap to codzienne oczyszczanie skóry KONOPNYM BIO MYDŁEM, które ma działanie antyseptyczne oraz pielęgnujące. Więcej informacji o produktach na stronie www.konopiafarmacja.pl lub w naszym sklepie Konopna farmacja Poznań na ulicy F.Ratajczaka 33. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
Mi łuszczycę zaleczył KONOPNY OLEJEK DO CIAŁA,. wcierałam go w skórę głowy - nie jest lepki ani tłusty kilka kropelek dodałam do szamponu tak jak mi poradziła Pani z punktu w poznaniu Olejek Nawilża skórę zapobiegając pękaniu, łuszczeniu i swędzeniu. plus do tego podjadam nasiona łuskane z konopi są pyszne miękkie mają dużo NNKT kupiłam w Poznaniu na ul. F.Ratajczaka 33 następną już zamówiłam na www.konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dość długo na łuszczycę stosowałam sterydy i leki przepisywane przez dermatologów. Pielęgnowałam skórę olejkami i innymi dermokosmetykami. Ostatnio zainwestowałam w kosmetyki dr. Michaels i jestem zadowolona, bo już widzę pierwsze efekty. W innych przypadkach musiałam czekać na nie o wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zastosować maść psoris premium, która jest zrobiona na bazie oleju konopijnego, bardzo ją polecam. Wyleczyła moją łuszczycę w miesiąc i nie muszę się już wreszcie wstydzić swojego ciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ten krem jest super! Polecam wam go zastosować, jeśli zmagacie się z łuszczycą bo warto! Jest skuteczny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlejaGwiazdzwyciezaj
Psoris Premium jest mega! Miałam łuszczycę od dziecka, teraz mam 18 lat i po stosowaniu przez miesiąc tego kremu moją łuszczycę diabli wzięli :p Trzeba tylko smarować się nią codziennie, ale ten krem ma do tego ładny zapach, rumiankowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łuszczycę skóry głowy stosowałem już naprawdę wiele leków i kosmetyków. Rzadko zdarzało się, że coś mi pomagało. Za namową Pani dermatolog zacząłem stosować szampon i maść Dr Michaels. Jak na razie efekty są super. Sucha skóra znika i czeka na dalsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venna33
Mi w mojej łuszczycy skóry głowy pomogły zapisane przez lekarza i szampon przeciw łuszczycy. Zamawiałam je internetowo na https://eapteka.pl/dermokosmetyki/problemy-skorne/luszczyca-1 . A łuszczyca spowodowana była jak dowiedziałam się u dermatologa przez przewlekłe zapalenie zatok na które chorowałam jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena9932
Ja jestem bardzo zadowolona z produktów Dr Michales. Używam ich już jakiś czas i zmiany naprawdę się zmniejszają. Ma świetne działanie i na początku było mi ciężko uwierzyć, że nie ma w składzie sterydów, ale faktycznie tak jest. Wszystko sprawdzone i potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam łuszczycę przez ponad dziesięć lat. Oczywiście leczyłam się farmakologicznie, ale miałam i tak zaoraną twarz. U mnie nachodziło z szyi, aż na czoło praktycznie. Co mi pomogło? Przede wszystkim terapie nawilżające, no i antybiotyki, chodzenie do dermatologa i na zabiegi medycyny estetycznej, głównie głęboko złuszczające naskórek, regeneracyjne. Z tych najlepszych moim zdaniem kosmetyków to http://www.drduda.pl/pl/program-czterech-krokow-w-pielegnacji-skory-luszczycowej/. Praktycznie cały czas masz nawilżoną skórę. Zrezygnowałam naturalnie w międzyczasie z mocnego makijażu. Jest znacznie lepiej. Może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też choruję, ale na szczęście dzięki leczeniu farmakologicznemu, wcieraniu Nefret i odpowiedniemu trybowi życia łuszczyca nie przenosi mi sie na inne obszary skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy wcierasz Nefret, że widzisz już efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.11.2018 o 11:34, Gość gość napisał:

Od kiedy wcierasz Nefret, że widzisz już efekty?

Wcieram go już kilka miesięcy, prawie pół roku będzie. Trzeba trochę poczekać, ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Walczę z łuszczycą głowy już 5lat to moja zmora codzienna pomaga mi bardzo dermovate super lek ale to sterydy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andri

trzeba ogólnie stosować dobre kosmetyki, ja używam dexerylu  i skóra bardzo odżyła. to jest dermokosmetyk, we Francji ma nawet status leku. trzeba myć się nim regularnie i będzie poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to marsz do dermatologa.

Po drugie rzucenie palenia i picia bo bez tego to nic sobie nie pomozesz.

Po trzecie dobre kosmetyki do pielegnacji skory i lagodzenia objawów łuszczycy pokroju psorisel albo innego szamponu na dziegciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałam, skuteczny, jeśli wykupiłaś wypróbuj. Kiedys też stosowałam, aktualnie takie newralgiczne miejsca wolę potraktowac Maxicortanem, również działa, a przynajmniej jest dostępny bez recepty. Też mam problem z tymi miejscami, o ile na pozostałe części ciała działaja naturalne metody, to pod pachami wole zastosować coś mocniejszego. Przynajmniej nie nawraca co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×