Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antidotum00

Łuszczyca głowy

Polecane posty

Gość romanka3
Ja też używam Clobex co jakiś czas jak mnie mocno wysypie. Dobry lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Szampon clobex bardzo fajnie pomaga :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokpi88
Używałem clobexu dwukrotnie i zawsze ratował mi tyłek wtedy gdy potrzebowałem szybkich efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izusia22346
Ja również stosuje clobexu i pomaga. A to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC1952
Myj glowe we wlasnych ...siuskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert29
witam posiadam na sprzedaż szampon Clobex w rozsądnej cenie zainteresowanych zapraszam na gg 4266608 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatka8
Też mam podobny problem, mam zdiagnozowaną łuszczycę i nie wiem jak sobie z tym poradzić jakiego leku użyć. Zastanawiam się jednak nad sterydami. Lekarz przepisał mi szampon i chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarno00
Właśnie też zastanawiam się nad tym clobexem, czytałem w paru miejscach, że ludzie są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola877
Właśnie też się zastanawiam nad tym szamponem, może wypowie się ktoś kto ostatnio używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem i bardzo sobie chwalę efekty działania tego szamponu ale przed użyciem najlepiej porozmawiać z lekarzem jak go używać to bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskiniowiec44
Dobry szampon, szybko działa i można na niego liczyć w przeciwieństwie do wielu cudownych metod jakimi było mi się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ok ale trzeba dobrze przemyśleć plan leczenia tym szamponem, żeby nie zrobić sobie krzywdy lek musi być używany pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lieke
polecam maść cocois mnie pomógł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry ale faktycznie najpierw trzeba porozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąz używa plynu dermovate, ogolnie pomaga ale trzeba co drugi dzień bo jeśli się zrobi przerwę, np. miesiąc to ma na głowie taki syf że szok, wszędzie mamy łuski po domu porozsiewane. już mam tego dosyć!!!!!a teraz przeszło mu na paznokcie, już jestem u progu sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
łuszczyca jest chorobą zaleczalną nie uleczalną, ale można z tym żyć, grunt to nie pozwolić jej kierować swoim życiem. ja maiłam w życiu jeden wysyp - dowiedziałam się o chorobie dobrze po 20 roku życia. im bardziej się w nią zagłębiałam - atakowała coraz bardziej - doprowadziłam do tego że wraz ze strupami wyrwałam sobie znaczną część włosów, co zakończyło się przeszczepem (na szczęście dr Maras z HDC przywrócił mi poprzedni wygląd). Więcej nie pozwoliłam jej na taki atak - mam kilka ranek na łokciu, są strupki na głowie,ale wiedząc ile mam do stracenia, nic nie drapię, nie nakręcam się, daje "biedronce" czas by sama odeszła po cichu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka88
Do zaleczenia łuszczycy użyłam clobex jak do tej pory raz wystarczyło nie wysypało mnie ponownie do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clobex to świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie w Krakowie jest klinika dermatologii która leczy łuszczycę znajoma ma numer to jak zdobędę to wam napiszę na forum on całkowicie się wyleczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecałam więc podaję numer tel almed 12 4221982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno niektórzy poradzili sobie z tym przy pomocy b.s.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalank88
Też leczę się clobexem i uważam, że to świetny szampon przeciw objawom łuszczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celu leczenia łuszczycy najlepiej udać się do dobrego dermatologa, w Warszawie mogę polecić gabinet Dermedica www.dermedica.com.pl jeśli jesteś z innego miasta to poszukaj opinii o dermatologach w swoim mieście i udaj się do polecanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy mogą pomóc zabiegi karboksyterapii. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie łuszczycy polecam dermatologów z kliniki Dermedica w Warszawie. Adres i kontakt pod adresem http://www.dermedica.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie już z tą reklamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey ! Wiem, że zmagacie się z łuszczycą głowy od dłuższego czasu, niestety doskonale wiem przez co przechodzicie. Stosowałam wiele preparatów - kosmetyki, leki, maści. Kosztowało mnie to mnóstwo cierpliwości jak również pieniędzy. Zaczęłam szukać pomocy wśród znajomych i rodziny. Znajomy polecił mi Klinikę HairMedica w Warszawie. Klinika mieści się na ulicy Świętokrzyskiej, a za wizytę zapłaciłam jedyne 30 zł. Cieszyłam się, że wreszcie na efekty nie musiałam czekać długo, a koszt wizyty w porównaniu do osiągniętych wyników był naprawdę zaskakujący !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolnośląskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Łuszczycę i ŁZS nawiązało współpracę z Centrum Medycznym Synexus - międzynarodową siecią przychodni, które obecnie działają w Polsce w pięciu miastach: Wrocław, Warszawa, Katowice, Gdynia i Poznań. Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne w dziedzinach chorób kardiologicznych, osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych i innych. Centrum Medyczne zaproponowało w ramach współpracy bezpłatne badania i konsultację w zakresie: densytometrii, pakietu bezpłatnych badań laboratoryjnych, konsultacje specjalisty reumatologa i dermatologa dla pacjentów ze zdiagnozowanym RZS i ŁZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirard77
Moim zdaniem najlepiej jest spytać lekarza o szampon o nazwie Clobex (kilka osób już go tutaj polecało) koniecznie lekarza a nie na forum bo to silny lek i trzeba wiedzieć jak go używać. Polecam sam używałem i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×