Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antidotum00

Łuszczyca głowy

Polecane posty

Gość gość
srobex, spamerskie g00wno ty jedno! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy mogą pomóc zabiegi karboksyterapii. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawik9000
Moim zdaniem w przypadku łuszczycy głowy dobrą opcją jest szampon przeciw objawowy Clobex nie wyleczy choroby bo tego się nie da zrobić ale na pewno pozwoli normalnie wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam maskę z drożdży, cytryny i oliwki zrobić papkę i na głowę na 30 min najlepiej pod przykryciem (jakiś czepek lub nawet reklamówka) i umyć jak zwykle. stosuję co 2 dni i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długoletnia łuszczyczka
Robilam ta papke ale denerwowalo mnie mycie glowy potem dzieciec razy zeby zmyc olejek :/ i wtedy znalazlam ten szampon z naturii o ktorym wczesniej pisalam i dziala na mnie tak samo jak ta maska z drożdzy :) i przynajmniej wlosy nie sa tluste po szamponie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnard888
Cllobex to bardzo dobry lek na łuszczycę głowy. Działa przeciw objawowo ale bardzo skutecznie i na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, spamerska d***** Galdermy znowu działa? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemincek3
Nie będę oryginalna i polecam rozmowę z lekarzem o clobexie bo to dobry i sprawdzony lek wystarczy poczytać komentarze (oprócz poprzedniego - smutna historia paranoika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena8112
Wiem że łuszczyca to niesamowity problem, borykała się z nią moja mama i po części ja, wiele maści stosowanych sterydowych i antybiotyków i nic kompletnie (znaczy na chwile może pomagało) dopiero po kuracji łuszczycowej gabinetu promocji zdrowia trwało to lekko 3-6 miesięcy podaje adres www.gabinetzdrowia.com.pl kuracja była dość rozbudowana i nie tania ale ważne że skuteczne, wchodziła w nią witamina C w dużych dawkach, kąpiele w słomie owsianej i połączone ze sobą maść propolisowa 20% i maść zywokostową i kilka preparatów oczyszcający organizm.. powiem szczerze że jesli lekarze twierdzą że łuszczyca jest nieuleczalna to są w błędzie jestem na to żywym przykładem że sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwaw
idź do lekarza tylko jakiegoś dobrego. ja chodzę do centrum medycznego http://www.goldenmed.pl/waw/ oni podchodzą do każdej osoby i każdego przypadku profesjonalnie, nie zakładają ot tak co się dzieje tylko faktycznie badają, pytają i oceniają sytuację. każdy klient ma swój wyznaczony czas i ten czas poświęcają dla niego. była u nich z różnymi już dolegliwościami i zawsze wszystko dobrze poprowadzili i dobre leki przepisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku zadziałał szampon i balsam z dziegca brzozowego i cynku śmierdzi ale działa butelka kosztuje ok 8zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz pewnie trochę skasuje, a przy odrobinie zainteresowania można samemu nieco zdziałać. Wystarczy trochę poczytać: http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/luszczyca/ Należy stosować odpowiednie kosmetyki nawilżające oraz stosować do kilku prostych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamah
Bardzo dobra jest taka ukraińska maść magnipsor. mozna ją stosować ogólnie na łuszczycę ale również na głowie. Działa rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daduki22
Nie wiem nie znam tej maści ale wiem że szybkie efekty i dobry wygląd daję Clobex, tylko trzeba z lekarzem porozmawiać żeby przepisał. Silny i skuteczny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka1D
Jeśli chodzi o Clobex to 10x tak, ja go mam zawsze pod ręką i bardzo sobie chwalę jego szybkie działanie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to paskudztwo tylko Clobex, nie ma zbyt wielu leków, które działają ale ten na pewno da radę! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula007l
Właśnie tego szamponu używam od kilku tygodni i właśnie zaczynają pojawiać się efekty. Jestem mega zadowolona. Działa śpiewająco to prawda, pod prysznicem i tu na forum:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszam na stronę www.magnipsor.pl Skuteczne, tanie, naturalne leczenie łuszczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam . mialam luszcyce glowy, ogromny lupierz swedzenie calej glowy, Lekarz przepisal sterydy ,pomaga ale po skonceniu kuracji powraca ze zdwojona silo, Kupilam kiedys szmpon dziegciowy rosyjski za 12 zl, nie wierzylam ze moze pomoc, po paru stosowaniach lupierz,strupy,swedzenie zniklo , Nie mam zadnych problemow ze skora glowy, ogromnie polecam dla tych ktorzy maja wszelkiego rodzaju problemy ze skura glowy, szmpon jet tani i skuteczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiloi32
Bardzo dobrą opcją na łuszczycę na głowie jest Clobex, gorąco polecam bo bardzo daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nie czytałem wypowiedzi i nie wiem czy mój sposób pokrywa się już z innymi, ale chciałbym się podzielić sprawdzoną przez siebie metodą, o której przeczytałem wcześniej na forach. Najpierw zacząłem korzystać z pomysłu o Fitolizynie i Debelizynie dostępnych w aptekach. Potem (po tygodniu) dodałem pomysł o ziołach, o których mowa na stronie: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_naturalne_leczenie_luszczycy_cz2.html. Problem z łuszczycą głowy (bo tylko na głowie miałem) znacznie się zmniejszył, wcześniej sypało się z głowy a teraz prawie nic i głowa nie swędzi. Poczekałem z półtorej miesiąca, żeby być pewien zanim napiszę i teraz mogę spokojnie powiedzieć że te sposoby działają. Nie wiem, który z nich jest skuteczniejszy bo stosowałem oba. Na początku Debelizyne i Fitolizyne z apteki - po łyżeczce każdego rano i wieczorem - a więc szklanka rano i szklanka wieczorem. Po tygodniu rano D+F a wieczorem ziółka. Zioła parzę (bo teraz tylko na tych ziółkach jestem raz na dwa dni) po 1 łyżeczce z każdego z 6 ziół - co daje jakieś 1.5 szklanki. Efekt był widoczny po ok. 2-3 tygodniach. Pozdrawiam i życzę udanej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.17 Witam, Zapraszam na stronęwww.magnipsor.pl Skuteczne, tanie, naturalne leczenie łuszczycy. Nie irytuj ludzi baranie-tani (285 zł za 3 pudełeczka niewiadomego pochodzenia ruskiego badziewia) i skuteczny-na pewno, tylko skąd ta pewność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście o preparacie na łuszczycę od Beta-Skin? Krem z serii Professional wspomaga leczenie różnych dermatoz skórnych. Wiele osób chwali sobie jego działanie, które zawdzięcza naturalnym składnikom: beta-glukan, srebro koloidalne, olej kokosowy, estry wyższych kwasów tłuszczowych. Krem regeneruje, nawilża i pozytywnie wpływa na kondycję skóry. Polecam wejść na stronę https://sklep.betaskin.pl/pl/p/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Opowiem wam troszeczkę o moim przypadku mam nadzieje ze moje doświadczenie w leczeniu komuś pomoże. Choruje na łuszczycę skóry głowy od 10 lat. Początkowo była to mała plamka. Z roku na rok było niestety coraz gorzej. Stosowałam wszystko co przepisywali lekarze locoid, dermovate, diprosalic szampon clobex i stieprox itd., jeżdziłam na naświetlanie skóry głowy trzy razy w tygodniu.. pomagało na tydzień.. a czasem nawet krócej i wracało z podwójną siłą. Zaczęłam szukać leków w internecie wtedy znalazłam cocois. Bardzo śmierdząca maść ale pomagała :) Łusczyca wracała po kilku miesiącach ale wtedy znowu smarowalam dwa trzy dni i na i znowu spokój. Jednak szczęście nie trwało wiecznie.. lek wycofali z aptek i wtedy zaczął się mój horror. Łuszcyca pojawiła sie nawet na ciele a głowa była zajęta w 90% i z włosów sypało się dosłownie jak śnieg... Nic nie pomagało. Na dermatologów i leki wydawałam fortunę. Byłam załamana. wtedy usłyszałam o czarnuszce która doskonale nawilża skórę a resztę preparatów dostosowałam sama analiując produkty jakie działają na mnie pozytywnie.. Tak więc pije codziennie napar z czarnuszki ( ważne jest to żeby sumiennie pić napar przynajmniej raz dziennie ale codziennie) nawet jeden dzień przerwy wpływa na efekt. Głowę myję tylko szamponem dziegciowym ( 2 lub 3 razy w tygodniu) szamponem pirolam (w pozostałe dni) na noc skórę głowy smaruje daivonex żel. Stosuję to od trzech tygodni i co prawda efekt nie był natychmistowy jak po sterydach ale jest na pewno trwalszy. i widzę dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodz do dermatologa tylko do trychologa!! to jest roznica, bo dermatolog glownie zajmuje sie skórą ciała, a nie glowy!! a trycholog poradzi konkret na problem ze skora glowy lub wlosami! moj zapisuje mi hair pharmę, jesli mam jakis lupiez albo przesuszona skore na glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×