Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antidotum00

Łuszczyca głowy

Polecane posty

Pojawiła sie nagle, nigdy nie cierpiałam na tego typu schorzenia, a teraz nie porafie sobie z nia poradzić w żaden sposób, licze na Waszą pomoc może polecicie coś skutecznego bo ja nie wiem już co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Po pierwsze idz do dermatologa, po drugie musisz pamiętac, ż e łuszczyca nigdy nie zniknie można tylko zminimalizować jej objawy, a wiem co pisze ponieważ mam podobny poroblem niestety :(. Dobrym środkiem jest Clobex, pomaga bardzo szybko i życie z łuszczycą staje sie mniej uciażliwe, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardio4
Musisz trochę poczytać o leczeniu, ja stosuję leczenie długoterminowe (konsultuję się w sprawie diety, odpowiednich olejków do stosowania na skórę i parę innych rzeczy) w razie czego mam też szmapon od lekarza (clobex) - tego stosuję jeśli coś jest nie tak i szybko chcę się pozbyć objawów. Generalnie to skomplikowana i dość trudna w leczeniu choroba (zaleczeniu). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniak3y
Popieram osoby przede mną clobex to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonigarow
Czeka cię niestety niezła przeprawa z tą chorobą, łuszczyca jest nieuleczalna. Musisz znaleźć sobie dobrego lekarza, który będzie Cię prowadził. Niezły jest (z szamponów) clobex ale to tak do leczenia doraźnego ja bym zaczął na twoim miejscu szukać na forach tylko dla łuszczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojt234
Spróbuj szamponem clobex. Leczenie to tylko miesiąc. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
często po jakimś tam zaleczeniu występuje remisja ( jeszcze większy wysyp ) a wtedy to jest walka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuskaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez sie z tym cholerstwem męcze ostatnio całkiem przypadkiem zakupilam zapomniany chyba przez wszystkich krem dermosan potrzebowalam czegosd tłustego do nóg ale calkiem przez przypadek wysmarowalam nim okolice uszu / tam mi najbardziej doskwiera/ i o dziwo jest calkiem niezle skora nie ejst juz taka sucha , co dla mnie najwazniejsze az tak sie nie luszczy i zmiany jakby mniej zaognione jest do kupienia w aptekach ale i w hipermarketach tez mozna go spotkac, /... wypróbuj jest tani kosztuje jakies 9 zł a naprawde pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannyG
Konieczna jest zmiana trybu życia, tak zauważyłem. Muszę inaczej jeść, uważać na siebie. Do szybkiego leczenia objawowego mogę polecić clobex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknie
Mnie łuszczyca dopadła 20 lat temu.W sumie dopadła tylko głowę i gdyby nie pomoc dobrego dermatologa szarpałabym się nią do dziś. Lekarz "położył" mnie w szpitalu:codziennie maści na głowę dodatkowo naświetlania. Było to bardzo dużym plusem ponieważ nie wstydziłam się chodzić z turbanem lub tłustym włosami po domu-tym samym nie musiałam nic nikomu tłumaczyć co i jak a przede wszystkim dzięki temu pobytowi zaleczyłam łuszczycę do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka333
Spróbuj leczenia szamponem clobex. W moim przypadku udało się usunąć objawy na dość długo. Koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
zapisy na badania 694954933 ilość osób ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do osób mających łuszczycę
polecam szampon Clobex oraz Stieprox - oba na receptę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metoda DR. VOLLA,TEST OBCIĄŻEŃ
polecam wykonać to badanie. Łuszczyca ma swoje przyczyny m.in. są to infekcje wirusowe, nadmierny stres. Aby pozbyć się tego schorzenia niezbędne jest usunięcie jego przyczyny. Najpierw polecam wykonać test obciążeń organizmu metodą Dr.Volla w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia. Znając swoją listę obciążeń, wskazana jest terapia celu ich usunięcia. więcej na www.mcpz.pl www.instytutvolla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Łuszczycę da się wyleczyć ale to trwa tylko preparatami naturalnymi.100% naturalne , 98% przyswajalne, leczą na poziomie komórkowym. Badania na tle komórkowym oraz dobieranie przez p.dr. b.dobrych naturalnych preparatów Oleśnica / Wrocławia ZAPISY 694954933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudui
Spróbuj maści konopnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejek
Łuszczycy nie da się wyleczyć ale można leczyć objawy. Ja np używałem szamponu clobex. Do szybkiego likwidowania ognisk na skórze głowy (włosy). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
na luszczyce nie jesc miesa.sera.maki i cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowicek9
Na łuszczycę głowy polecam szampon clobex jest na prawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryhed
Spróbuj szamponu clobex. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totemdrugi
To świetny szampon i szybko usuwa objawy łuszczycowe, moim zdaniem najlepsza z dostępnych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewyprawy2
Jeśli chodzi o opinie dotyczące tego leku to szukaj jej raczej u lekarza niż na forum, polecam takie rozwiązanie, lek ogólnie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprad33
Polecam Ci zastanowić się nad wyborem Clobexu, spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Clobex, to fajny lek :) Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panmagik
Powiem tak testowałem wiele leków, diet i przepisów, które by pozwoliły jakoś kontrolować łuszczycę. Jeżeli chodzi o szybkie rezultaty w walce z objawami łuszczycy głowy to radzę zaopatrzyć się w clobex, świetny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegomość6
Bardzo dobry lek, konkretnie działa, do tej pory próbowałem różnych dziwnych metod opisywanych przez różnych cudotwórców na różnych forach i stronach i nic. To jest dobre rozwiązanie szczególnie że działa w niecały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keton7
Na łuszczyce skóry głowy lekarz przepisał mi clobex i nie żałuję, że mu zaufałem bo udało mi się zaleczyć chorobę na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxy
Clobex na łuszczyce jest idealny. Bardzo skutecznie działający szampon. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie z tym meczylam. Polecam szampon oilatum scalp i t-gel neutrogeny tez szampon na zmiane. Po zaleczeniu glowy kontynuowac oilatum tylko. Wyrazna poprawa po pierwszym myciu. Po tyg stosownia glowa zdrowa ake nadak myje oilatum. Do kupienia w boots uk oilatum 13 £ tgel 7£. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edemka3
Ja polecam clobex bo dzięki niemu jakoś udało mi się tę chorobę okiełznać (choruje już 2 lata). Nikomu nie życzę czegoś takiego ale jeśli już dostał taką diagnozę to trzeba się z tym pogodzić i jakoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×