Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlakobieta23

co o tym myslicie ? pomozcie prosze !

Polecane posty

czesc wszystkim !! wiem ,ze to absurdalne o co zapytam ,ale chce znac wasza olinie..otoz jestem w ciazy ,ale zanim zaszlam w ciaze i do 3 mca mieszkalam z rofdzicami i bracmi...problem moj jest taki ,ze czasem przypadkowo jak sie spieszylam to po kapieli wycieralam sie czyims recznikiem i tak mnie naszla mysl ,czy moze wtedy co zaszlam w ciaze nie podtarlam sie recznikiem brata lub ojca :-\ dodam ,ze wg daty zaplodnienia z usg tego dnia wspolzylam ze swoim mezem...co o tym sadzicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunb
o matko tak, zaszłaś z ręcznikiem. :O a swoją drogą macie wspólne ręczniki kąpielowe? błe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak glupie to ze az nierealne. reczniki plemnikow nie produkuja, z tego co mi wiadomo. daj spokoj i naprawde zacznij przestrzegac podstawowych zasad higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ratunku! czy to sredniowiecze zapytuję?XXI wiek ,baba w ciazy a takie głupoty pisze? to juz dzieci w przedszkolu wiedzą skąd się dzieci biora a jak ty nie wiesz to nie nie wiem jakim cudem w ciązy jesteś ?czyżby niepokalane poczęcie?słyszłaś o tym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze oni tzn np brat masturbowal sie i wytarl w recznik albo podczas wycierania cos mu wycieklo ,a ja potem podtarlam sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałaś się wyżalić/pochwalic
to prowokacja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są
tak, tak, zaszłas w ciążę z ręcznikiem i urodzisz komplet ślicznych ściereczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunb
o matko, kobieto ile ty masz lat? urodź i zrób badania genetyczne. :O a nie pomyślałaś że może tak zaszłaś od ospermionego siedzenia albo czegoś w tym stylu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od siedzenia nie ,bo gola dupa nigdzie nie siedzialam ..myslisz,ze test dna jest konieczny w koncu maz spuszczal sie we mnie itd to bardziej prawdopodobne ,ze jego chyba ,nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunb
kobieto, ja nie uważam tego za sensowne ale to nie ja mam głupie pomysły a ty. nie wiem jak można "przypadkiem" wycierać się czyimś brudnym ręcznikiem. a oni potem wycierali twarz ręcznikiem którym ty sobie tyłek wycierałaś. spadam bo obrzydzenie mnie bierze. a swoją drogą to pewnie prowo bo nie wierzę że mozna takie głupoty pisać na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz odpowiedź
"meg156: Witam, pieściłam chłopaka, nastąpił wytrysk, wszystko zostało wytarte chusteczką. Następnie korzystaliśmy z komputera, jedliśmy itp. Po upływie ok. godziny, sytuacja się powtórzyła. Stąd moje pytanie: czy po takim czasie chłopak pieszcząc mnie, mógł przenieść plemniki do pochwy? Czy podczas wykonywania w/w czynności zostały one „uśmiercone? ODPOWIEDŹ EKSPERTA Lekarz Maja Sidor Witam serdecznie, plemniki poza organizmem mogą przeżyć około 18 godz. Ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, czyli temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. W opisanym przez Panią przypadku szans na przeżycie plemników nie było. Pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak plemniki na reczniku zyja znacznie dluzej :D zrob wywiad wsrod braci i zapytaj taty czy przypadkiem po masturbacji nie wytarl sie recznikiem to moze nie beda konieczne badania DNA :D i to rozwinie Twoje watpliwosci :D lo matko Ty nie mozesz byc powazna :D wierze ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie jest smieszne ,placze caly czas...a jak nie wtarli spermy w recznik ,ani nic tylko po prostu sie umyli to moglo im coz wyciec podczas wycierania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze tak..eh ze tez nie pomyslalas zeby sie wycierac swoim recznikiem...a swoja drogga mam nadzieje ze podklady na deske toaletowa tez zakladasz??bo wiesz nigdy nie wiadomo gdzie strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuns
nie no to musi być prowo bo nie wierzę że można być tak durnym. :P Zrób facetom z rodziny ankietę na temat co i kiedy wycierali w ręczniki 3 mies. temu oraz czy nie masturbowali się czasem. a nie boisz się że jakiś plemnik przelazł na twoje ciuchy w praniu? No w końcu woda podczas prania jest ciepła -w sam raz dla plemników. a jeszcze może mogło coś być dajmy na to na ręczniku do rąk -jak się tam który wytarł po onanizmie -a ty przeniosłaś sobie używając ręcznika albo np. z klozetu. O albo wytarł się papierem toaletowym i coś na rolce zostało a ty sobie przeniosłaś do pochwy podcierając się po załatwieniu się. Nie no ubaw po pachy. :D Muszę się zastanowić jakby jeszcze się mogło coś przenieść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość face palm
A w wannie sie kapalasz czy pod prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuns
no patrz -zapomniałam o kąpieli w wannie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za debilizm i ciemnogród :/ mam nadzieję że to prowo bo jak nie to strasznie mi żal dzieciątka że ma tak durną matke :/ po pierwsze wątpie by wytarł ktokolwiek spermę prosto ręcznikiem tylko raczej jakąś chusteczką albo umył i dopiero potem wytarł po drugie tak na 100% w ciągu dosłownie kilku godzin od tego jak sobie tatuś lub braciszek zrobili dobrze ty się ich ręcznikiem wytarłaś (a tak a prpos to fuuuuuj jak można cudzym ręcznikiem się wytrzeć) co ty myślisz że oni konia walą przy każdym sikaniu????? a po trzecie skoro akurat w ten dzień mąż się wstrzelił to chyba wiadomo czyje dziecko kobieto z ręcznika się nie da zajść w ciążę!!!!!!! raczej go sobie nie wpychach na kilka centymetrów w pochwę no i warunki niezbyt sprzyjające bo po kąpieli nie dość że sucho bo wytarte to jeszcze odczyny chemiczne po mydłach i innych płynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×