Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dumny ojciec z corki

Jestem dumny z corki bo syn nie jest dla mnie zadnym powodem do dumy!!!

Polecane posty

Gość dumny ojciec z corki

Syn jest spokojny, mily dla innych, po prostu typowa meska ciotka z ktorego nie ma zadnego pozytku. W dodatku uczy sie na samych trojach bedac w liceum. A moja corka to calkiem inna sprawa. Uczy sie w technikum informatycznym. Moze nie jest jakos wybitnie zdolna z przedmiotow glownych ale zawodowe przedmioty ida jej bardzo dobrze, zawsze miala smykalke do spraw komputerowych. Od czasu do czasu przyniesie uwage ze pyskuje nauczycielowi ale ja w przeciwienstwie do zony mowie jej ze nic zlego sie nie stalo. Ostatnio powiedziala mi co zrobila jednemu chlopakowi ktory jej sie podoba ale dzialal na nerwy, powiedziala nauczycielom i uczniom ze on ja molestowal. Mnie powiedziala ze to klamstwo, ja ja tylko przytulilem i powiedzialem ze nic wielkiego sie nie stalo, tylko byleby nie mowila o tym mamie bo bedzie jej kazala sie przyznac do bledu. Bratu a mojemu synowi to samo bo sam sie wygada, zawsze byl prawdomowny, dlatego on w przeciwienstwie do mojej corki wydaje mi sie ze zawsze bedzie zwyklym nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×