Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety mają tylko takich facetów

Polecane posty

Gość dlaczego revolver jest głupi ?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Twoje ego już czuje się wyśmienicie. Nie mam ochoty nic rozliczać, ale stałym gościem w Twoich tematach raczej nie jestem. "to co w końcu masz ? fobię . czy zawyżasz?" Skoro tylko tyle wyczytałeś to sam sobie odpowiedz... No tak, bo trzeba rozmawiać o masach. Domeną mas jest także nieumiejętność podania poprawnego wyniku 2+2*2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego revolver jest głupi ?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rev trochę za bardzo stara się sprowokować, ale chyba sam dobrze wie, ze przesadza. W końcu z jakiegoś powodu mężczyźni wiążą się z kobietami,a relację gdzie jedna strona tylko bierze, a druga tylko daje nazywamy patologiczną (czyli nienormalną, a jak sam Rev mówił nie mówimy o nienormalnościach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku z pewnością...sennym upiorem... krwawa moje ego jest bardzo spokojne...juz senne....i chyba chcesz podstaw do związku...a podstawowym warunkiem związku jest brak wielkich ilości do niego podstaw , które sie rodzą , gdy nie ma się doświadczeń ku podstawom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland wiesz czemu faceci (nie chodzi mi o zdradę , nałogi , czy patologię) najczęściej odchodzą? bo chcą często tak mało , że nie mogą tego otrzymać... dobranoc dorośli...dzieci jak ja , muszą już iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego revolver jest głupi
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Rev :P I pamiętaj: prawdziwy mężczyzna powinien umieć przeżyć w górach z bronią własnoręcznie zrobioną z krzemienia. Komplement raz dziennie i kwiaty to mniej niż minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego każde przedstawienie gdy jest przedłużane w tym samym tonie zaczyna być nudne. Rev, sam pytałeś dlaczego zaraz brak wymagań...wiec retorycznie pytam, dlaczego zaraz zbyt duża ilość wymagań? Podstawa słownikowo jest pewnym zrębem najważniejszych wartości. Takie minimum. Ale oczywiście, można nie minimum okroić jeszcze bardziej a potem biadolić na forum bądź zakładać z rozgoryczenia prowokacyjne tematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×