Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lelipip2524

pamietacie serial Zielona Karta?? jesteście z jasła/poznania/warszawy?, lakewood

Polecane posty

Gość slady

Rzeczywiście wszyscy uczestnicy programy "Zielona karta" żyją. Zarówno p. Ela Wysocka, jak i p. Staszek chętnie używają Facebook. Program był super, i szkoda, że nie ma kolejnych edycji. Miło było oglądać jak sobie ludzie radzą i układają życie za oceanem. Szacunek za odwagę. Szkoda, że doszło do rozwodów, ale to już sprawa prywatna rodzin. Często wracam do odcinków co kilka miesięcy i oglądam ponownie. Sam ciągle mam marzenie, żeby zamieszkać w USA chociaż przez kilkanaście miesięcy. Na pewno z chęcią obejrzę kolejne tego typu programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość b

Pani Małgorzata ma obecnie fb i wyglada bardzo korzystnie. Mieszka w USA. Pan Adam ma nową żonę, tez chętnie ją pokazuje na fb. Dom Gronkiewiczów w Jaśle już nie istnieje. Został praktycznie cały wyburzony. Będzie tam albo lokal usługowy albo inne mieszkania. Nie wiem jak to wyglada teraz bo już tam nie mieszkam, wiem tylko, był bardzo długo wystawiony na sprzedaż.  Bartek ma zdjęcia z dziewczyną, zresztą to już dorosły mężczyzna, nie do poznania. Pani Ela i Stanisław są po rozwodzie, ale chyba ich stosunki nie są najgorsze, bo p. Ela zamieściła zdjęcie Staszka u siebie na profilu. O tej ślamazarnej uczestniczce Oli bodajże, nie wiem nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ela biedaczka samotna,potrzebuje kogoś,Staszek nie pasował do niej,to menda która znęcała się psychicznie.

Adam jest kierowcą ma nową kobietę,to babiarz jest.

Żona Adama nie wiem,żyje w Stanach,szkoda kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś nowe wieści o bohaterach? Z tego co widzę na Fb Pani Elżbieta straciła kogoś bliskiego, mam nadzieję że nie chodzi o pana Staszka 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2019 o 07:35, Gość Ela napisał:

Ela biedaczka samotna,potrzebuje kogoś,Staszek nie pasował do niej,to menda która znęcała się psychicznie.

Adam jest kierowcą ma nową kobietę,to babiarz jest.

Żona Adama nie wiem,żyje w Stanach,szkoda kobity.

 

Dnia 25.12.2019 o 07:35, Gość Ela napisał:

Ela biedaczka samotna,potrzebuje kogoś,Staszek nie pasował do niej,to menda która znęcała się psychicznie.

Adam jest kierowcą ma nową kobietę,to babiarz jest.

Żona Adama nie wiem,żyje w Stanach,szkoda kobity.

A z kad  taka wiadomosc ze to babiarz?

Spalas  z nim I Cie zostawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×