Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rowerexxx

Jazda na rowerze.

Polecane posty

Gość rowerexxx

Chcę zacząć jeździć na rowerze i mam pytanie ile muszę jeździć aby rozbudować mięśnie nóg? Dodam, że mam chude nogi i chciałbym aby były chociaż trochę grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osilowni.pl/dieta
Powinnaś raczej skupić się na ćwiczeniach siłowych z obciążeniem, rower raczej slaba opcja, jak chceszy lydki to wznosy na palcach, jesli uda to przysiady są dosc dobre. No i dieta bogata w białko www.oSilowni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na siłę, zacznij powoli od mniejszych dystansów, a z czasem je wydłużaj, jak zaczniesz jeździć zobaczysz jaka to jest super sprawa i nie będziesz chciała przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duże M
rower to raczej nie bardzo rozbuduje mięśnie, jeszcze zależy na jakim obciążeniu jeździsz. Ja kiedyś w czasie szkoły jeździłam dzień w dzień, często robiłam po kilkadziesiąt km i ciężko powiedzieć żebym miała jakieś rozbudowane nogi. jak chcesz rozbudować mięśnie nóg to właśnie przysiady, wykroki, chodzenie po schodkach co dwa stopnie, najlepiej z obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerexxx
Dystans na jakim będę jeździł to ok 14km z tym że jest dużo górek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zwiększać ćwiczenia stopniowo. Polecałabym raczej siłownię i zdrowy tryb odżywiania się niż jazdę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×