Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozejmaska

Po czyjej stronie powinnam stac! Ojca czy matki????

Polecane posty

Gość rozejmaska

Moi rodzice rozstali sie na jakis czas. Poklocili sie bardzo powaznie i moj ojciec powiedzial ze chce odejdz od tej kobiety. Moi bracia sa po stronie matki ale ja? ja raczej stoje po stronie ojca. Moj ojciec dzisiaj darl sie na matke ze zachowuje sie jak cnotka niewydymka i oznajmil mi ze wyprowadzamy sie. Wlasnie w tym momencie kiedy na nowo zaczelam ukladac se kontakty ze swoim bylym, z ojcem mojego syna a ojciec jest przeciwny bym znów z nim była. Nie wiem jak wy byscie sie zachowaly na moim? Mój ojciec powiedział mi kiedyś że ja chyba jestem tylko jego córką bo najlepiej z rodzeństwa się uczyłam. Mój syn podobnie bardzo dobrze się uczy, lepiej od mojego bratanka i bratanicy. I tutaj ojciec znów podkreślił że jego syna w przeciwieństwie do mnie ma tępe dzieci. Czasami nawet twierdzi ze ja jestem jego jedyna corka. W koncu do czwartego dziecka moj tata wlasciwie zmusil mame, a potem naciskal na to zeby mnie urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hooooooooooooooja
z takim ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgr
Odseparuj się emocjonalnie od rodziców i nie zajmuj żadnej "strony". Dorosła jesteś, czy nie? Zrozum ich obawy, przyczyny działania ale nie bierz sprawy na siebie. Inna postawa to tylko pogrążanie się w jakichś toksycznych relacjach a nikomu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkaoo
to kużwa ile was jest rodzeństwa, i teraz ojciec sie z matką nie dogaduje, nie ma to jak dwoje przygłupów sie dobierze do siebie i narobi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozejmaska
Ja mam jeszcze 3 starszych braci, ja byłam takim wymuszonym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba głupia jestem bo nic nie rozumiem z tego tematu :/ ile was jest? o co się pokłócili? i jak to zmusił matkę do 4 dziecka? gwałciciel? nic nie rozumiem strasznie chaotyczne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozejmaska
Po prostu naciskał na moją matke żeby mieli czwarte dziecko. Moja matka broniła się przed tym ale w końcu zaszła, nieświadomie i nie wiedziała co zrobic z ciążą. Mój ojciec postawił na swoim i mama urodziła mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba Ty nie jesteś
córką swojego ojca,skoro tamci wszyscy głąby a Ty nie........ więc masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mało nam tu napisałaś byśmy cokolwiek ci mogły radzić nie wiemy co się między nimi popsuło i jak to wygląda ale wiem z doświadczenia że wina jest zawsze po obu stronach ale zwykle w proporcjach 80% do 20% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkkkk
jak on ją zmusił do kolejnego dziecka, ja na przykład sie zabezpieczam i żaden huj nie jest w stanie mnie zmusić, ale twoja matka widocznie leżała i słuchała jak ojciec robił kolejne dziecko.Dobrze jaj jak głupia, winien narobić więcej, tylko szkoda dzieci, bo ciekawie czy stać ją na utrzymanie tylu dzieci. Pamiętaj żaden facet nie zrobi dziecka jak mu baba nie rozwali nóg i nie pozwoli, chyba, że gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zwalić na kogos
tak to jest jak się najpierw rozkłada dobrowolnie bez zabezpieczania giry a później zwala na chłopa, że narobił dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelia
Zabijcie mnie -nie mam pojecia,o co tu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×